Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akademia Trinfinity
#1
Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić, a chciałem się tym podzielić. To nie jest raczej religia, czy coś takiego, choć wykazuje to pewne cechy systemu filozoficznego - jednakże nie dogmatycznego. To jest bardziej nastawione na praktykę, na transformację siebie.

https://www.trinfinityacademy.com/

Jakby to spolszczyć...Akademia Trój-nieskończoności?
Generalnie od paru lat materiały są dostępne za darmo. 
Tutaj jest link do samych kursów:

https://www.trinfinityacademy.com/courses/

I małe wprowadzenie:

Since time immemorial, humankind has worshipped and attempted to realize and embody that ever-elusive and supposedly liberating “Greater Self.” It has been called by many names in various cultures and disciplines around the world.


My goal for Trinfinity Academy is to keep things as practical, experiential, scientific, and as universally accessible as possible. For this reason, I refer to Greater Self as: Presence, Presence-Consciousness, Beingness, or Beingness-Consciousness—words that point to the actual experience of the Greater Self, rather than other terms open to wider interpretation.

I am interested in facilitating the direct experience of liberation, not just the concept of it.Ok, można już hejtować i szydzić Uśmiech
Why so serious?
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy hejtowaniem jest stwierdzenie, że oszustem jest koleś twierdzący, że umie lewitować, teleportować się, gada o kontaktach z kosmitami, przenoszeniu obiektów siłą woli np. gór itp. bzdury i zarabiający na tym dużo kasy.

https://youtu.be/8Xh1XEoaW8Y
Odpowiedz
#3
Lampart napisał(a): Nie wiem czy hejtowaniem jest stwierdzenie, że oszustem jest koleś twierdzący, że umie lewitować, teleportować się, gada o kontaktach z kosmitami, przenoszeniu obiektów siłą woli np. gór itp. bzdury i zarabiający na tym dużo kasy.
A chrześcijanie to kanibale, bo spożywają ludzkie ciało!
Why so serious?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości