Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maryja Dziewica w Niebie nie słucha modlitw bo ma w łóżku pluskwy i karaluchy
Moim zdaniem Maryja Dziewica w Niebie musi mieć ziemię pod nogami i powietrze do oddychania bo jest człowiekiem.
Musi mieszkać w Niebie w jakimś ZOO dla Człowieków i tam na pewno są rośliny i drzewa i owady bo inaczej dostała by świra tak jak te dziewoje z filmu "Seksmisja" gdzie hodowanie roślin było zakazane.
Jeśli są rośliny, ziemia i powietrze to są też zapewne owady, np. muchy, osy, karaluchy, pluskwy, chrabąszcze oraz prusaki i dżdżownice.
Mi się wydaje, że Maryja niewiele słucha modlitw od grzeszników z bolącą nogą na Ziemi bo Bóg Jahwe znowu nie ma zwyczaju tak dobrze się opiekować grzesznikami i co najwyżej cudownej kaszy manny im zrzucał z Nieba więc chyba nie słucha piszczenia Maryi matki swojego synka chłopa Jezusa o to, że ma w łóżku prusaki i pluskwy i źle sypia i potem jest zmęczona więc nawet jej się nie chce słuchać tych modlitw o co tam grzesznicy brzęczą że ich boli chora noga albo że zaraz umrą na raka.

Myślicie, że leniwemu Jahwe chce się pomagać za pomocą cudów swojej kobiecie Maryi w tępieniu prusaków i karaluchów które gryzą ją w łóżku w tym Niebie?

Może Watykan powinien wysłać Maryi do Nieba środek owadobójczy na prusaki i karaluchy?

Poza tym Maryja w Niebie może mieć depresję i jednym uchem wpuszczać te modlitwy a drugim wypuszczać bo ZOO dla człowieków w Niebie może być małe np. tylko 0,5 hektara i Maryja od tego małego metrażu dostaje świra, a poza tym w Niebie w ZOO dla Człowieków może być tylko jedna pora roku wiosna a może nie być  zimy i Maryja dostaje ataków szału z braku zimy i jazdy na sankach bo jak żyła na Ziemi to słyszała o Zimie od podróżników no i baby chorujące na odmrożone nogi napieprzają jej w modlitwach o Zimie i śniegu a ona pieprzy co one pieprzą bo by sama chciała poczuć na dłoniach chociaż kilka płatków śniegu i w zimowych butach potarzać się na śniegu w Niebie.
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a):Może Watykan powinien wysłać Maryi do Nieba środek owadobójczy na prusaki i karaluchy?

A może powinnaś skończyć pisać te bzdurne tematy?
Kiedy pan Wołodyjoski po raz trzecie otwierał trumnę, sądził że znajdzie tam Dracule. Nie mylił się 
(Dźwięk pocierania o magiczną lampę)
- Pojeb*ło!? Nie jestem Gandalfem jedyną bronią jaką mam jest rózga
Fabuła i Akcja, taka sama jak w jedynce i dwójce mimo okrojnego budżetu 
- teraz tylko żeby nie przyłapał nas Faron(dźwięk pierdnięcia)
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy. Akcja!!! Romans 
- za stówe pokaże ci fiuta
Film twórców "Dżumy i Dżumandżi II"
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy!
Odpowiedz
A ty byś chciał Quinque mieszkać jako człowiek w takim Niebie z ZOO dla człowieków o powierzchni 0,5 hektara i jeszcze mieć w łóżku pluskwy i prusaki?
I jeszcze żeby się ciebie Watykan czepiał i nie dał ci wypłaty miesięcznej na skarpetki i papierosy jak nie będziesz słuchał modlitw od chorych bab?
Po co w ogóle tych modlitw słuchać skoro już Jahwe przed stworzeniem świata zadecydował kogo uzdrowi a kogo nie to lepiej posłuchać muzyki Rolling Stonesów i tak nie zrobisz cudu uzdrowienia jak Jahwe zadecydował inaczej to po co tego słuchać?
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
Chciałbym żebyś przestała pisać takie pierdolety
Kiedy pan Wołodyjoski po raz trzecie otwierał trumnę, sądził że znajdzie tam Dracule. Nie mylił się 
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Chciałbym żebyś przestała pisać takie pierdolety

Pozwolę sobie przetłumaczyć z gąskowego.

Jaki jest sens modlitwy wstawienniczej do Maryi (czyli aby się wstawiła u samego Boga o kierowaną do niej przez człowieka sprawę) jeśli Bóg zdania nie zmienia, jest NIEZMIENNY (jeden z atrybutów).

A czym jest w ogóle wstawiennictwo? Z definicji, braniem kogoś w obronę. Koncept nie trzyma się kupy bo wszystko już postanowione przez samego Boga a zdania nie zmienia. Gdyby jednak sądzić, że człowiek ma jednak wolną wolę i można do Maryi się modlić do Boga o zmianę nastawienia kogoś (np. aby wujek przestał palić) to gdyby Bóg mógł i chciał to zrobić nie byłaby to już żadna wolna wola. I szanse nierówne, za jednego wujka modli się 5 osób za innego nikt, jaki jest przelicznik? Zapewniam, dużo lepiej byłoby osobiście pogadać ze wspomnianym wujkiem. Jak tam Maryja się ma w Niebie z tymi wszystkimi modlitwami i czy ma anielską cierpliwość ich wysłuchiwać i czy ma taką sama boską cierpliwość sam Bóg wysłuchiwać Maryi, to już nie na moją głowę.

W niektórych parafiach mają jak widać lepsze dojścia do Maryi a w innych gorsze :
http://www.parafiapyskowice.pl/index.php...ziekowania
Kolejki dłuższe niż u lekarza a to tylko jedna parafia, pewnie będzie na przyszły rok, lepiej iść prywatnie.

A poważnie, kto wpadł na pomysł aby ludzie w nierzadko tak istotnych sprawach wypisywali otwarcie w Internecie tego typu historie?
Voodoo People
Odpowiedz
Oooo. gąska doczekała się swoich hermeneutów, którzy będą teraz wykładać ludowi, co też wieszczka miała na myśli pisząc to lub tamto Uśmiech

Joker napisał(a): Koncept nie trzyma się kupy bo wszystko już postanowione przez samego Boga a zdania nie zmienia.
Skoro wszystko jest postanowione. To to, że ktoś się będzie modlił też jest postanowione.
Cytat:Zapewniam, dużo lepiej byłoby osobiście pogadać ze wspomnianym wujkiem.
Dlaczego? Skoro twierdzisz, że jest już postanowione, czy wujek będzie, czy nie będzie palił?
Szymon Pyżalski

Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Skoro wszystko jest postanowione. To to, że ktoś się będzie modlił też jest postanowione.

Co z kolei prowadzi niechybnie do wniosku, że człowiek sam nic nie postanawia więc nie może być mowy o jakiejkolwiek wolnej woli. Modlę się nie dlatego, że chcę, tylko dlatego że Bóg tak postanowił, tak mnie stworzył.

zefciu napisał(a):Dlaczego? Skoro twierdzisz, że jest już postanowione, czy wujek będzie, czy nie będzie palił?

To nie ja tak twierdzę tylko nauka kościoła tak twierdzi. Mi wolno myśleć i tak własnie myślę, że skuteczna może być próba osobistego wpłynięcia na zachowanie wujka. Modlitwa nie ma żadnego wpływu. Gdyby skuteczna miała być tylko modlitwa to lekarze powinni całkowicie odpuścić sobie leczenie ludzi i wszystko zawierzać Bogu.
Voodoo People
Odpowiedz
Joker napisał(a): To nie ja tak twierdzę tylko nauka kościoła tak twierdzi.

Jeżeli stawianie kropki po "dr" uważasz za błąd, to racz pisać słowo "Kościół" także zgodnie z zasadami ortografii. Bo budynki raczej żadnych nauk nie posiadają ani niczego nie twierdzą.

Cytat:Modlitwa nie ma żadnego wpływu.

Nauka Kościoła twierdzi inaczej.

Cytat:Gdyby skuteczna miała być tylko modlitwa to lekarze powinni całkowicie odpuścić sobie leczenie ludzi i wszystko zawierzać Bogu.

Nauka Kościoła nie twierdzi, że skuteczna jest tylko modlitwa.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem

Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania,
czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsania,
czas rzucania kamieni i czas ich zbierania, czas pieszczot i czas wstrzymania,
czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania,
czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia,
czas miłości i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju.

Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Chciałbym żebyś przestała pisać takie pierdolety

Dlaczego Quinque - ładna Lalka z różowymi włosami wydaje mi polecenia? "Ładna Lalka" nie jest moim generałem a ja jego szeregowcem.  Moderator robi uwagi w inny sposób a ty nie jesteś moderatorem.
Odpowiedz
Odklejona od rzeczywistości jesteś, nie myślałaś żeby udać się z tym do specjalisty? I piszę to bez złośliwości
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Odklejona od rzeczywistości jesteś, nie myślałaś żeby udać się z tym do specjalisty? I piszę to bez złośliwości

Odklejony od rzeczywistości jesteś, nie myślałeś żeby udać się z tym do specjalisty? I piszę to bez złośliwości
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości