Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość gąski
ZaKotem:
Cytat:No i co rozpowszechnianie takiego memu pomogłoby temu, co rzeczywiście ma złą matkę?
Wiesz jak trudno zdobyć się na obiektywną ocenę swoich rodziców?
Poza tym,  społeczeństwo powinno wyrosnąc z wiary w pokrzepiające mitologie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Tak można wyhodować nacjonalistów jak i mamusie wykorzystujące swoje dzieci do osiągania osobistych korzyści kosztem dziecka.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
No i czy matula Maryja uczyła Boga Jezusa mówić a on popiszczał i seplenił? Czy Bóg Jezus od dnia narodzin umiał już w pełni jak dorosły Wszechwiedzący Bóg mówić po hebrajsku/ żydowsku? A czytać też od razu sam umiał Torę i Koran?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
Według doktryny chrześcijańskiej Jezus miał wszystkie atrybuty normalnego człowieka, w tym rozwój normalnego dziecka. Jeśli wiesz, co robi normalne dziecko, to o więcej już nie musisz pytać.
Odpowiedz
A wg doktryny chrześcijańskiej to co robił w tym momencie Bóg Jezus Wszechmogący i Wszechwiedzący, jak Człowiek Jezus sepleniąc uczył się od matuli mówić po żydowsku?

Czy Bóg Jezus udawał i kłamał że nie umie mówić po żydowsku i że dopiero matula go uczy mówić i pisać?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): A wg doktryny chrześcijańskiej to co robił w tym momencie Bóg Jezus Wszechmogący i Wszechwiedzący, jak Człowiek Jezus sepleniąc uczył się od matuli mówić po żydowsku?

Czy Bóg Jezus udawał i kłamał że nie umie mówić po żydowsku i że dopiero matula go uczy mówić i pisać?

Bóg jest Duchem, ciało Jezusa doświadczało (jak inne ciała ludzkie) człowieczeństwa zaliczając kolejno
wszystkie etapy dorastania, w tym czasie Duch czuwał otaczając ciało łaską.
Jezus był taki sam jak każdy człowiek ( prócz grzechu   Oczko )
Odpowiedz
Gąska
Cytat:No ale jak Maryja zje ciastko bo chce ale nie musi, to co z kupą po ciastku, chyba musi zrobić wtedy kupę?

Nie musi, sposobów może być wiele, ciastko może zostać całkowicie rozłożone na czynniki pierwsze przez niebiański metabolizm i w formie pojedynczych atomów wypuszczone przez niebiański oddech.

Cytat:
I skąd ciało czerpie energię, jak nie je nie pije a chodzi i bije?

W niebiańskiej atmosferze może jest jakiś składnik, z którego niebiański organizm w łatwy sposób uwalnia energię.
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
Jeszcze przed sezonem chciałem przeżyć egzotyczną przygodę. Jakieś Safari czy coś. Wpadam na forum, widzę rezerwat dla Gęsi, myślę sobie - wpadnę. I zamiast wpaść, wdepnąłem XD
Sebastian Flak
Odpowiedz
Trochę nie bardzo rozumiem sens życia kogoś kto już nic nie potrzebuje, kojarzy mi się z kimś kto ma depresję albo chce już umrzeć bo jest stary i bardzo mało sprawny i niewiele już może i mało co sprawia mu radość.

No ale katoliccy religianci powtarzają jakieś frazesy z zakresu religii, które może ktoś rzeczywiście około 2000 lat temu chlapnął z dumą "co to on nie powiedział", choć sam nie rozumiał sensu tego co chlapnął, bo 2000 lat temu ludzie byli mniej rozgarnięci bo niskie horyzonty nauki i techniki mocno ich ogłupiały.

No to jak Maryja w Niebie niczego już nie potrzebuje, to może nie potrzebuje ubrania np. sukienki, bo majtek podobno nie nosi w Niebie zgodnie z przyzwyczajemi z życia na Ziemi w Państwie Egipsko-Żydowskim około 2000 lat temu.

To może słucha w Niebie modlitw nago, nawet bez wsuwki we włosach, tak jak ją "Pan Bóg stworzył"?

Jakie to uczucie modlić się do nagiej , fizycznie młodej kobiety ( bo w Fatimie podobno wyglądała jakby Pan Bóg zwrócił jej w Niebie młodość i wygląd około 35 latki)?

Jakie odczucie mieli by mężczyźni myśląc, że modlą się do nagiej, młodej chyba dość ładnej kobiety/laluni?
A jakie odczucie miały by stare babcie myśląc, że modlą sie do nagiej, młodej, ładnej "lalki"?

Myślicie, że Maryja w związku z tym brakiem jakichkolwiek potrzeb słucha w Niebie modliw nago?

Odpowiedz
Gąska9999 tutaj jest wątek dla Ciebie:https://ateista.pl/showthread.php?tid=13917
Umieszczaj swoje posty tam.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Mam mniej praw niż inni piszący na forum?

To jest jakaś kara za coś konkretnego?
Jak długi jest czas obowiązywania tej kary dla mnie, jeśli to kara, czy do mojej śmierci?

Czy nie wszyscy muszą mieć Prawa Człowieka na Planecie na której teoretycznie obowiązują Prawa Człowieka, żeby uważano, że na Planecie Są Prawa Człowieka?

Odpowiedz
To wyraz sympatii dla Ciebie i wyróżnienie.
W końcu nikt poza Tobą nie dochrapał się własnego, przytulnego kącika.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a): Czy nie wszyscy muszą mieć Prawa Człowieka na Planecie na której teoretycznie obowiązują Prawa Człowieka, żeby uważano, że na Planecie Są Prawa Człowieka?

Prawa Człowieka to wymysł francuskich gilotyniarzy z XVIII wieku.
Odpowiedz
Gąsko:
1. nieskończoność i losowość to ostateczna odpowiedź na ostateczne pytania;
2. "zdobyć pożywienie, rozmnożyć się, przetrwać" - ot, mizeria "sensu" życia na ziemi gdzie gatunek homo sapiens za pomocą swojego "yntelektu", do którego ewolucja po lemowsku na oślep się dobłądziła, dorabia nie wiadomo co - albo z nudów albo (częściej) z potrzeby dowartościowania się;
3. powyższa twórczość to nic więcej niż pseudointelektualny bełkot - byle było upojnie i wykwintnie - w wykonaniu mędrców, zawodowych przypierdalaczy, grzejących się w słońcu własnej chwały, niezachwianie przekonanych o swojej wszechwiedzy i nieomylności, czego także i to forum jest dobrym przykładem ("Gaston, czy można prosić o wiadereczko dla monsieur?"). Pozwolę sobie zauważyć że zamiast "przykładem" powinienem był napisać "egzemplifikacją" bo to takie zajebiste i eleganckie słowo, och i ach, mędrkowie mieliby okazję do samozachwytu i niczym nie skrępowanego onanizmu z powodu że rozumieją.

Dlatego z mojej strony gąsko, szacuneczek, nawet nie to że płyniesz pod prąd, tylko zupełnie po swojemu i grasz wszystkim frajerom na nosie, mi oczywiście również. Uważam że to cenne. Ukłony.
Odpowiedz
Mi się wydaje, że inkwizycja straszyła te kobiety piekłem, "jak się szczerze nie wyspowiadają" i nie przyznają się, że "są czarownicami".
Czyli ikwizycja chyba "wierzyła, że to czarownice" i darli ci faceci z inkwizycji ryj  na te kobiety bo słowo "czarownica" ich tak pobudzało, że dostawali szajby.

Pobudzonych i wrzeszczących ludzi nie było wtedy komu zawozić na leczenie do psychiatryka.

Tak kojarzę z filmów w telewizji w PRLu i trochę jeszcze potem bo teraz tego szajsu nie oglądam.

Odpowiedz
Napisałam jeszcze wczoraj tutaj:
https://ateista.pl/showthread.php?tid=13...#pid712516

Czy ten wątek też zostanie przeniesiony do twórczości gąski?

A pozostałe wątki ponad 100 wątków kiedy znajdą się w twórczości gąski?

Proszę "pełne katolickie ryjki z jedzeniem w mordkach" o pieniądze na chleb bo mam mało i w pracy na komputerze w domu na umowę zlecenie  z wynagrodzeniem poniżej płacy minimalnej mną pomiatają, a muszę spłacać kredyt gotówkowy z banku bo mi komornik może wszystko zabrać np. lodówkę, telewizor, 4 radia  do zagłuszania szykanujących mnie sąsiadów w sąsiadujących mieszkaniach  i homosapiens na dworze przed oknem ucinających sobie przeszkadzające mi pogawędki i 13 letni samochód oraz komputer i 2 drukarki, zmywarkę i 8 letni junkers go gazu.
Nie byłam też na wczasach bo mnie nie stać, ostatnio wypoczywałam na obozie harcerskim w 1979 roku w PRLu.

Pieniążki dla mnie na chleb można przekazywać na forum ateista.pl, jak coś uzbierają to pewnie mi przekażą.

Odpowiedz
A mnie się wydaje, że inkwizycja to była organizacja złożona z psychopatów, którzy nienawidzili kobiet bo one odczuwały popęd seksualny. Kobieta według nich powinna być aseskualna i leżeć jak kłoda wpatrzona w sufit, nie odczuwając żadnej przyjemności. A potem ci niewyżyci mężowie molestowali inne kobiety i łapy im się kleiły do każdej kobiety i nazywali je czarownicami.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
Maryja w Niebie dostaje chyba konwulsji seksualnych, jak tak fruwa nago w Niebie w stanie nieważkości, fika i trzepie nogami i patrzy na swoją gołą pupę.

Bo głosy modlitw od Ziemian  dźwięczne i po odbyciu gorącego seksu chyba ją pobudzają i musi się wciąż masturbować, nie wiadomo czy nie wzięła się już seksualnie za syna Jezusa z braku laku.

Bo Maryja co prawda nie ma już żadnych potrzeb w Niebie, nie potrzebuje jeść ciastka i ubrać sukienki więc fruwa nago i trzepie nogami ale ma fizjologię i organizm zwykłego żywego człoweka i tak samo jak inny człowiek sika, robi kupę, pierdzi i pupa ją seksualnie ostro swędzi.

Tak, że prawdziwa naga Maryja w Niebie trzepiąca nogami tak naprawdę jakby ją ktoś w Niebie nagrał na wideo -nagą, trzepiącą nogami i macającą sie po pupie to mogłaby reklamować "płatne usługi seksualne" w "domu z czerwoną żarówką".

No oczywiście jeśli kto wierzy w Maryję w Niebie, ciśnie do niej modlitwy i popiera płacenie wynagrodzeń miesięcznych z budżetu państwa panom i paniom w czarnych sukienkach z kościoła skowyczących o zmartwychwstaniu i chce się popieszczać za rękę z księdzem przed wejściem do trumny na resztę wieczności.

Odpowiedz
gaska:
Cytat:Bo głosy modlitw od Ziemian  dźwięczne i po odbyciu gorącego seksu chyba ją pobudzają i musi się wciąż masturbować, nie wiadomo czy nie wzięła się już seksualnie za syna Jezusa z braku laku.
Katolicy chyba nie uprawiają gorącego seksu, muszą się nawet spowiadać z tego, że żona wzięła do ust,  a może nawet uprawiają seks w ubraniach.
Odpowiedz
U mnie w bloku, na piętrze pod moim mieszkaniem jest wynajmowane mieszkanie 3 pokojowe. Teraz od może 3 lat mieszka tam druga, kolejna rodzina wynajmujących z 2 bobasów. Na samym początku przez około 2 lata ci ludzie w różnych godzinach pomiędzy 22:00 -2:00 uprawiali głośny seks. Miało to miejsce prawie codziennie. To dosyć młodzi hamowaci ludzie. Mężczyzna porykiwał jak warchoł który się odpręża, a kobieta darła się piszcząco w tonie zachwytu, jeszcze jeszcze, oj-oj-oj ale silne doznanie.

To są raczej katolicy. A sąsiedzi w ogóle na to nie reagowali, chociaż większość sąsiadów na pewno chodzi do katolickiego kościoła.

Ja raczej nie lubię zgłaszać skarg na policję zwłaszcza jeśli nikt inny z sąsiadów nie podnosi tego tematu, ale dosyć mocno mi to przeszkadzało.

Odpowiedz
Czy ten kościelny bełkot o ciele Jezusa pod postacią opłatka można jakoś porównać z czymś innym np. ze złotem pod postacią węgla, budyniem pod postacią kupy albo lekiem na raka pod postacią kamienia?
Np. że złoto pod postacią węgla można w skupie złota sprzedać po cenie złota, albo że lek na raka pod postacią kamienia można rozkruszyć i podawać chorym na raka, kupę też można podawać do jedzenia zamiast budyniu?

Czy jest w tym kościelnym  bełkocie o ciele Jezusa pod postacią opłatka jakiś konkret?

Jaki jest pożytek ze spożywania cudzego ciała, czy kanibale byli zdrowsi i nie chorowali na nadciśnienie nerki wątrobę trzustkę i cukrzycę bo jedli cudze ciało?
Może do Nieba wpuszczają bez 100 osobowej kolejki jak ktoś je dużo ciała Jezusa pod postacią opłatka?
A może w Niebie są lepsze wygody, np.tapicerowane krzesła do siedzenia zamiast krzeseł plastikowych ogrodowych jak ktoś je dużo ciała Jezusa pod postacią opłatka?

No i jeszcze chciałam się dowiedzieć o ciało świętego Jana Pawła Karola Wojtyły pod postacią krakersów ( to takie ciastka przekąskowe słone).
Czy wystarczy upiec krakersy w kościele, żeby ciało Jana Pawła Karola Wojtyły było pod postacią tychże krakersów? Chyba jeszcze ksiądz musiałby wyszeptać formułkę o przeistoczeniu tychże krakersów w ciało Jana Pawła Karola Wojtyły, a woźny kościelny cichutko przejmująco bombnąć w dzwon i co przeistoczenie full-ready?

Może z krakersami byłoby łatwiej wyjaśnić co to znaczy, że się krakersy przeistoczyły w ciało Papieża, czy byłaby jakaś różnica w oddziaływaniu krakersów biorąc pod uwagę, że przeistoczenie miało by się odbywać w martwe ciało z trumny?

Może należałoby też jeść przyjmować w kościele ciało Polskiego Papieża pod postacią krakersów? 
Przecież chyba jakimś świętym odcinano palce w trumnie do macania przez dewotki jako relikwie to może zamiast tego spokojniej amać papusiać ciało Papieża pod postacią krakersów, a krew Papieża pod postacią wódki albo koziego mleka?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości