To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska dla wszystkich...tylko nie Polaków
#61
Dwa Litry Wody napisał(a): ErgoProxy

Cytat:
Jeden, mnóstwo; to nie jest trudna matematyka.

Nie "mnóstwo" a "dużo" - sylab niby tyle samo, ale literek zawsze mniej...
Szczególnie problematyczny może być klaster spółgłoskowy -stw-.

Dwa Litry Wody napisał(a): Ich też ubierzesz w pasiaki i poślesz za kratki?
W końcu po złej stronie walczyli..
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#62


Fajny filmik z Melem Gibsonem.

Kurde, trochę szkoda, że Polaki są takie skłócone. Dobrze, że tylko ci zaangażowani politycznie. Dobrze, że tych podziałów nie ma w takim normalnym życiu na co dzień.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#63
lumberjack napisał(a): Kurde, trochę szkoda, że Polaki są takie skłócone. Dobrze, że tylko ci zaangażowani politycznie. Dobrze, że tych podziałów nie ma w takim normalnym życiu na co dzień.

A pisałeś kiedyś, że nie pijesz alkoholu..  Oczko
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
#64
Piję, ale bez przesady. Z umiarem.

Tylko tak ze dwie-trzy zgrzewki dziennie.

ps

A tak w ogóle, żeby zadośćuczynić dzisiejszemu dniu: Hindusi won do Hin!

[Obrazek: 45148802_1926215797433702_40972071074036...e=5C74ED68]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#65
towarzyski.pelikan napisał(a): Uwaga, Gazeta Wyborcza ma już zdjęcia z MN, który się jeszcze nie odbył:
http://wyborcza.pl/7,75968,24023167,4-ko...ZHSMxUXv9o

Wielkie nieba  Zdziwko

Zefciu mi dał minusa, bo pod zdjęciem już jest 2017. 

Otóż, drogi zefciu, w dniu publikacji posta pod zdjęciem widniała data 2018. Ponieważ ja i moi kumple wstawialiśmy ten link gdzie popadnie: fora, media społecznościowe, to GW postanowiła to poprawić, z czego bardzo się cieszę.
Odpowiedz
#66
No i poszli, przemaszerowali i skończyło się - można żyć normalnie dalej.
Do następnego jedenastego.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#67
No, u nas wszystkie media powtarzają że odbyło się bez większych incydentów. A skretyniałe lewackie odpady umysłowe na zachodzie w swoich pisemkach coś bredzą o marszu faszystów i skrajnej prawicy. Już abstrahując od tego że faszyzm to ideologia lewicowa
Odpowiedz
#68
No i fajnie, że lewicowe lewactwo lewaczy się na lewicy, ale mam jedno pytanie: ile dywizji, znaczy bilionów dolarów, ma Quinque?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
#69
A ja mam inne pytanie
- jaki sens ma powyższe pytanie?
Odpowiedz
#70
Quinque napisał(a): A ja mam inne pytanie
- jaki sens ma powyższe pytanie?

Podbijam. Myślałam, ze tylko ja nie rozumiem tego postmodernistycznego bełkotu.
Odpowiedz
#71
To znaczy, że Quinque radośnie obraża sobie ludzi, którzy mogą, jak im się zechce, przyprawić Quinquego, nie wiem - o bezdomność może? Gangsterską metodą, tak jak się uciszyło, w swoim czasie, Artura Nicponia. Co mnie w zasadzie mało obchodzi; ale jak się zbierze takich Quinquech zauważalny procent i oni zaczną być na Zachodzie z Polską utożsamiani, to zachodnie lewactwo zrobi wtedy z całą Polską coś bardzo dla Polaków niemiłego i przykrego. Bo ma sposoby i środki po temu, przeciw którym jako Państwo czy Naród za bardzo obrony nie mamy.

Może więc niech Quinque pisze więcej o rapie, Bogu i anime, a mniej o polityce? Przynajmniej dopóki się nie nauczy wyrażać swojego zdania w sposób stonowany, mądry.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
#72
Nadal to nie zmienia faktu że
- marsz odbył się bez większych incydentów
- zachodnie lewackie media piszą o marszu faszystów
Odpowiedz
#73
Taki urok naszej epoki. Nawiasem, skoro faszyści tam byli, to jednak ich tam nie było? Bo trochę tak wychodzi z tego, co napisałeś.

Zachodnie media lewackie czytuję od wielkiego groma, więc nie wiem, czy oni mają fioła na punkcie patriotyzmu ogółem, czy jednak łapią tę subtelną różnicę między patriotami a patridiotami i podnoszą raban, kiedy tym pierwszym obecność tych drugich zaczyna obojętnieć. Patriditoty niestety nie ucywilizujesz, tak samo jak nie dasz pięciolatkowi prawa jazdy - on musi najpierw odrobić swoje lekcje życiowe i dorosnąć do odpowiedzialności. Przy czym sytuacja jest jak z buddyjskim oświeceniem, którego nie da się zrozumieć, nie będąc oświeconym. Tak samo, dopiero po dorośnięciu człowiek staje się zdolny do tej refleksji bajkowej, że śmieszny byłem jako pajac. Wcześniej musi, niestety, zaufać dorosłym.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
#74
https://www.tvp.info/39913497/w-trakcie-...e-z-prawem

Cytat:– Polska flaga podlega ochronie prawnej, natomiast logo Unii Europejskiej, czyli organizacji, która odbiera nam część naszej niepodległości, nie podlega ochronie prawnej. W związku z czym, wyrażanie swojej opinii – jeśli ktoś jest krytyczny wobec Unii Europejskiej lub jej polityk – w ten sposób jest po prostu zgodne z prawem – stwierdził Bosak, odpowiadając na porównanie atku spalenia flagi UE do aktu spalenia flagi Polski.
(...)
Piotr Gursztyn podkreślił też, że porównując swoje doznania z uczestnictwa w marszu, a przekazy medialne dot. wydarzenia musi stwierdzić, że w bardzo wielu przekazach marsz został nieprawdziwie przedstawiony.

– Wstydzę się tego, że byłem i jestem dziennikarzem. Prawdę powiedziawszy, to co widziałem to był obraz całkowicie zmanipulowany – stwierdził. – Ktoś, kto był na marszu i wchodzi na jakiś portal i widzi opis całkowicie sfałszowany ma jasny obraz. Autor nakłamał, zmanipulował ten przekaz – podkreślił dyrektor biura programowego TVP.
Odpowiedz
#75
[Obrazek: DrzB22nW4AARtKS.jpg]
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#76
towarzyski.pelikan napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a): Uwaga, Gazeta Wyborcza ma już zdjęcia z MN, który się jeszcze nie odbył:
http://wyborcza.pl/7,75968,24023167,4-ko...ZHSMxUXv9o

Wielkie nieba  Zdziwko

Zefciu mi dał minusa, bo pod zdjęciem już jest 2017. 

Otóż, drogi zefciu, w dniu publikacji posta pod zdjęciem widniała data 2018. Ponieważ ja i moi kumple wstawialiśmy ten link gdzie popadnie: fora, media społecznościowe, to GW postanowiła to poprawić, z czego bardzo się cieszę.
Zefciu, wierny czytelnik Gazety Wyborczej, cały czas się buntuje przed prawdą. 2 użytkowników tego forum potwierdza moją wersję.

Tak więc zefciu, jesteś skompromitowany.

Jeszcze tylko powiedz, że oglądasz TVN, a nie będę umiała na Ciebie patrzeć bez politowania.
Odpowiedz
#77
Nie moje ale też dobre:

Idą. Już ruszył
pochód ten wielki.
W rękach swastyki.
W plecakach wafelki.

W rękach ich flagi
biało-czerwone.
Mięśnie napięte.
Oczy przekrwione.

Idzie mordować
krwiożercza banda.
W kanale chowa się
Krystyna Janda.

Lęk dopadł również
Adama Michnika.
Ujrzał patriotów -
i hop! Do śmietnika.

Tutaj się schowa,
pochód przeczeka.
W śmietniku spotkał
Bolka - esbeka.

Gdyby nie akta
z Kiszczaka walizki,
nie siedziałby tu, gdzie
pleśń i ogryzki.

Agnieszka Holland
chowa się w bramie,
choć nie wypada
tak wielkiej damie.

Lecz cóż poradzić,
gdy obok przechodzi
pochód brunatny,
w nim starzy i młodzi.

I z flagą idzie
dziecię prześliczne.
Lecz rysy twarzy ma
ksenofobiczne.

I chłopczyk, co godło
ma w czapce wyszyte -
Jandzie wygląda już
na ANTYSEMITĘ.

I młoda para
licealistów
z flagą wygląda jej
na NEONAZISTÓW.

I dziadek, co babcię
ramieniem swym wspiera -
w domu na pewno
ma portret Hitlera.

Wszyscy radośni,
pogodni, weseli.
Tuska za chwilę
ch** chyba strzeli.

Na marszu oświadczył się
Polak wybrance.
,,No ja piehdolę!" -
wymknęło się Hance.

Pod flagą matka,
wnuk i dziadunio.
Ratuj nas, Unio...
RATUJ NAS, UNIO!!!!!!!
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#78
Smok Eustachy
Masz tu polską rodzinę wypisz-wymaluj z twojego wierszyka.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#79
Pora zatrzymać się nad sensem tego obrazka i bólu dupy z nim związanego:

[Obrazek: attachment.php?aid=833]


Załączone pliki
.jpg   FB_IMG_15420363343096241.jpg (Rozmiar: 325.4 KB / Pobrań: 114)
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#80
Jest to symbol przynoszący pecha i nieszczęście.

Swastyki znaczące obecność bóstw dobroczynnych i mnichów życzliwych ludziom są po pierwsze ustawione prosto, po drugie kręcą się w druga stronę.

Jak zwykle: jeżeli gaijin się weźmie za czerpanie z cywilizacji Orientu, to musi wszystko spier…
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości