Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska dla wszystkich...tylko nie Polaków
Sofeicz napisał(a): Czytać nie umiesz? A priori - przyszłe kłamstwa i przyszłe zbrodnie.

Jakie zbrodnie? Człowieku ty wiesz chociaż dlaczego krucjaty się odbyły? Już pominę fakt, że część osób które białą udział w krucjatach nie było nawet rycerzami

ErgoProxy napisał(a):Luter akurat jest w cenie

Skoro cenisz tego zbrodniarza to pozostaje tylko... No właśnie co?
Kiedy pan Wołodyjoski po raz trzecie otwierał trumnę, sądził że znajdzie tam Dracule. Nie mylił się 
(Dźwięk pocierania o magiczną lampę)
- Pojeb*ło!? Nie jestem Gandalfem jedyną bronią jaką mam jest rózga
Fabuła i Akcja, taka sama jak w jedynce i dwójce mimo okrojnego budżetu 
- teraz tylko żeby nie przyłapał nas Faron(dźwięk pierdnięcia)
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy. Akcja!!! Romans 
- za stówe pokaże ci fiuta
Film twórców "Dżumy i Dżumandżi II"
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy!
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Niemcy, przynajmniej według mnie, odpowiadają za różne rzeczy, wydarzenia, wynalazki - zarówno te najkorzystniejsze jak i najniekorzystniejsze dla ludzkości.
I jak Ci wychodzi bilans?
Niemcy w całej swej długiej historii tylko raz dopuścili się zbrodni, bo zafiksowali się na swej narodowej dumie. 
Ale też żeby wmówić im, że są narodem wybranym trzeba było puścić w ruch całą machinę propagandową na skalę dotąd w dziejach niespotykaną i zaprząc w to nawet uznanych filozofów, oraz przekonać do siebie kościół katolicki.
A teraz porównaj to z innymi nacjami (włącznie z Polską), które w swej historia mają tyle czarnych kart, że trzeba być naprawdę ślepym narodowcem, żeby ich nie dostrzec.
Skoro jednak śmierć ustanawia porządek świata, może lepiej jest dla Boga, że się nie wierzy w niego i walczy ze wszystkich sił ze śmiercią, nie wznosząc oczu ku temu niebu, gdzie on milczy.
Albert Camus
Odpowiedz
Quinque 71830 napisał(a):Skoro cenisz tego zbrodniarza to pozostaje tylko... No właśnie co?
No właśnie. Co pozostaje w rozmowie z bytem, który ani czytać, ani zastanowić się nie umie, a tylko reagować jak świnia na otręby?

Pewno nie rozmawiać w ogóle.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
To pisz normalnie a nie jakimś szyfrem
Kiedy pan Wołodyjoski po raz trzecie otwierał trumnę, sądził że znajdzie tam Dracule. Nie mylił się 
Odpowiedz
Poligon. napisał(a): I jak Ci wychodzi bilans?

Na plus. Ale mogliby posługiwać się jakimś innym językiem, bo ten ich obecny jest asłuchalny, bardzo kanciasty i nieprzyjemny. Mógłby być bardziej dźwięczny, subtelny i melodyjny.

Poligon. napisał(a): A teraz porównaj to z innymi nacjami (włącznie z Polską), które w swej historia mają tyle czarnych kart, że trzeba być naprawdę ślepym narodowcem, żeby ich nie dostrzec.

Coś ty, Polska jest super i poza paroma głupimi decyzjami wobec Ukrainy, Czech i Litwy (w okresie około drugo wojenno światowym Język) nie ma jakoś zbyt wielu czarnych kart.
Odpowiedz
Towarzyski Pelikan

Quinque już odpowiedział. Te sytuacje są nagłaśniane kiedy to np. Fahadem Qureshi, przewodniczący Islam Net, nie podał ręki norweskiej minister ds. Imigracji i Integracji Sylvi Listhaug w programie telewizyjnym. Ale to jest na porządku dziennym. Swoją drogą w Polsce też w debacie telewizyjnej była muzułmanka, która nie podała ręki prowadzącemu Janowi Pospieszalskiemu, (a tematem debaty był właśnie Islam Duży uśmiech ) w dodatku powiedziała, że to nie ma nic wspólnego z religią.

Firma w której rekruter nie zatrudnił muzułmanki za nie podanie mu ręki, musiała zapłacić jej odszkodowanie za dyskryminację, a w Danii widać na odwrót.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Firma w której rekruter nie zatrudnił muzułmanki za nie podanie mu ręki, musiała zapłacić jej odszkodowanie za dyskryminację, a w Danii widać na odwrót.

To ona powinna zapłacić odszkodowanie za dyskryminację, ponieważ w świetle prawa państw zachodnich kobieta jest równa mężczyźnie, więc ostentacyjne opieranie się przed uznaniem tego prawa poprzez odmowę podawania dłoni osobie płci przeciwnej to przejaw dyskryminacji. Jeśli ktoś nie potrafi sprostać temu prawu, to niech wypierdala skąd przybył. Zasiłku też nie powinien dostać, jeśli najpierw nie poda dłoni urzędnikowi, któremu będzie wręczał wniosek.
To Unia Europejska ma wyjść z Polski, a nie na odwrót Artur Zawisza
Odpowiedz
Tak szczerze to mnie się wogóle ten zwyczaj podawania ręki nie podoba Smutny
Nieraz są sytuacje, że na przykład jestem gdzieś ze znajomymi, np. w parku na ławce, a któryś z nich nie mając możliwości zrobić tego gdzie indziej, oddaje sika w krzaki, a na koniec jak się rozchodzimy wyciąga rękę, a przecież widziałem, że jej nie umył ;D
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a):
Lampart napisał(a): Firma w której rekruter nie zatrudnił muzułmanki za nie podanie mu ręki, musiała zapłacić jej odszkodowanie za dyskryminację, a w Danii widać na odwrót.

To ona powinna zapłacić odszkodowanie za dyskryminację, ponieważ w świetle prawa państw zachodnich kobieta jest równa mężczyźnie, więc ostentacyjne opieranie się przed uznaniem tego prawa poprzez odmowę podawania dłoni osobie płci przeciwnej to przejaw dyskryminacji. Jeśli ktoś nie potrafi sprostać temu prawu, to niech wypierdala skąd przybył. Zasiłku też nie powinien dostać, jeśli najpierw nie poda dłoni urzędnikowi, któremu będzie wręczał wniosek.

znaLezczyni wręczyła mi za tę wypowiedź minusa. Czyli miałam rację, że nowoczesnym feministkom przeszkadza seksizm w stosunku do białych kobiet w wykonaniu białych heteroseksualnych mężczyzn. Nie mają abosolutnie nic przeciwko seksizmowi muzułmańskiemu, postrzegając przeciwstawianie się mu jako dyskryminację na tle religijnym  Duży uśmiech

Lampart napisał(a): Tak szczerze to mnie się wogóle ten zwyczaj podawania ręki nie podoba Smutny
Nieraz są sytuacje, że na przykład jestem gdzieś ze znajomymi, np. w parku na ławce, a któryś z nich nie mając możliwości zrobić tego gdzie indziej, oddaje sika w krzaki, a na koniec jak się rozchodzimy wyciąga rękę, a przecież widziałem, że jej nie umył ;D

Oj tam, francuski piesek.

Ja też nie jestem szczególnie dotykalska, ale mogę się poświęcić dla dobra narodu.
Odpowiedz
Towarzyski Pelikan
Cytat:Czyli miałam rację, że nowoczesnym feministkom przeszkadza seksizm w stosunku do białych kobiet w wykonaniu białych heteroseksualnych mężczyzn. Nie mają abosolutnie nic przeciwko seksizmowi muzułmańskiemu, postrzegając przeciwstawianie się mu jako dyskryminację na tle religijnym.

Dyskutowałem z feministkami na różnych platformach internetowych i jak im mówiłem o tej dyskryminacji, to odpisywały coś w stylu "a ja znam katolika, który dyskryminuje" tego typu odpowiedzi tylko Smutny czyli zero zrozumienia problemu.

A to jest dobre, prawdziwa perełka Duży uśmiech

https://youtu.be/EgVF5ToSM9k

Cytat:francuski piesek.

Trochę jestem, nie lubię też dotykać klamek i pieniędzy, ale teraz można nosić rękawiczki.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): A to jest dobre, prawdziwa perełka Duży uśmiech

https://youtu.be/EgVF5ToSM9k

Nie tylko obnaża prawdę o gender studies, ale też pokazuje, czym są tak naprawdę te "wiarygodne" badania naukowe, z których tak wiele osób czerpie wiedzę o świecie. Zawsze mam ubaw, jak widzę w internecie zażarte dyskusje opierające się na przerzucaniu się badaniami naukowymi i te setki osób, które łykają to wszystko jak młode pelikany, i zaczynają traktować dyskutanta poważnie dopiero wtedy, kiedy ten rzuci jakąś publikacją  Duży uśmiech

Kiedy pracowałam nad moimi pracami dyplomowymi, promotorka doradzała mi, żebym manipulowała danymi albo modyfikowała metodologię/temat pracy, tak aby wychodziły bardziej wyraziste wnioski. Oczywiście, mogę sobie uspokoic sumienie, zakładajac, że tego typu podejście promuje się tylko wśród studentów, a nie naukowców....
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): a plus. Ale mogliby posługiwać się jakimś innym językiem, bo ten ich obecny jest asłuchalny, bardzo kanciasty i nieprzyjemny. Mógłby być bardziej dźwięczny, subtelny i melodyjny.
Kija tam.
https://www.youtube.com/watch?v=PBvwcH4XX6U
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Quinque napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Czytać nie umiesz? A priori - przyszłe kłamstwa i przyszłe zbrodnie.

Jakie zbrodnie?

Przyszłe zbrodnie i grzechy - jeszcze nie pojęłaś. Taka licencja na zabijanie.

Cytat:Wszystkim idącym tam w wypadku ich zgonu na lądzie czy morzu lub w boju z poganami, od tej chwili odpuszczone będą grzechy. To przyrzeczenie idącym daję ja jako upoważniony przez Boga (...)."
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Zadałem pytanie, więc odpowiedź. Bo to że bł. Urban II oferował odpust za udział w krucjacie to wszyscy wiedzą
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości