To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kultura gwałtu
ErgoProxy napisał(a):No właśnie. Przyznawać się, któremu tam kobieta bobra goli, bo on lubi gładki widoczek

No przecież nikt nie lubi zarosniętego Bobra

ErgoProxy napisał(a):Poniekąd. Z tym że u mnie ekspozycja na chińskie bajki skończyła się pełzającą inwazją kulturową

Ja np. Kiedyś gardziłem chińską animacją z Mongolii. Oraz Tybeańskimi kolorwankami które malują Koreańczycy. A dziś mieszkam w piwnicy z moją poduszeczką Tajskiej waifu

znaLezczyni napisał(a):Z feministkami/feministami jest jak z katolikami, zrzeszone są w różne grupy

A dupa tam. Heretyków jak Mivart czy abp. Lefebre się ekskomunikuje. Słusznie zresztą. To nie zwodnicy(protestanci)
Odpowiedz
ZnaLezczyni.
Główny nurt feministek - większość i większość wpływowych.
A filmik jednak obejrzyj, jest krótki. Są tam liczby. Ta kobieta jest bardzo niewygodna feministkom bo to ciemnoskóra kobieta wywodząca się z kultury muzułmańskiej. Ale i tak była zaszczuwana, oskarżona o rasizm itp. Ech.
Odpowiedz
W ogóle to jest dziwnie. Bo(z tego co wiem) Islam jest religią rasistowską. Nazwanie np. Mahometa murzynem jest wielka obrazą i herezją
Odpowiedz
Araby to najwięksi rasiści.
Odpowiedz
Wątpliwa jest to teza. Wielu Arabów to chrześcijanie głównie katoliccy a i sporo jest prawosławnych
Odpowiedz
Lampart

Wybacz, ale rozmawiajmy o konkretach.


Cytat:Główny nurt feministek - większość i większość wpływowych.
 
W jaki sposób szacujesz liczbę feministek? Ile ich jest? I jaki procent to jest ta większość? W tysiącach (setkach tysięcy?) ile to będzie? Kim są wpływowe feministki? Przykłady, liczby? I czym jest ten główny nurt?



Cytat:A filmik jednak obejrzyj, jest krótki. Są tam liczby. Ta kobieta jest bardzo niewygodna feministkom bo to ciemnoskóra kobieta wywodząca się z kultury muzułmańskiej. Ale i tak była zaszczuwana, oskarżona o rasizm itp. Ech.

W którym momencie są liczby?
Którym feministkom jest niewygodna?

Odpowiedz, proszę, konkretami - albo przyznaj, że nie masz nic do powiedzenia w temacie. Ja się w tematach fizyczno-przyrodniczych nie wypowiadam, bo mało wiem. Moim zdaniem żaden wstyd nie wiedzieć (no, może czasem mały). Większy wstyd zabierać głos w tematach, w których nie ma się nic do powiedzenia.


[EDIT]
Lampart


Cytat:Araby to najwięksi rasiści.


Proponuję, żebyś zaczął odróżniać Araba od araba. Już drugi raz popełniasz ten sam błąd.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Na jakiej zasadzie oszacowałem? A no na takiej, że z jaką tytułującą się w feministką bym się nie spotkał, to zachowuje się tak jak powiedziałem. Rozumiem że jak ktoś powie że Włosi są hałaśliwi albo mają duży temperament to też będziesz oczekiwać danych statystyk itp.? Jaka to wpływowa? No np. Płatek jest wpływowa, Szczuka jest wpływowa, a ty już nie.
Odpowiedz
Czyli wnioskujesz o wszystkich feministkach na podstawie tych, z którymi rozmawiałeś?
Ile ich było? Trzy? Dwanaście? Szesnaście?
Były zrzeszone gdzieś? Do którego nurtu należały?

Nie rozmawiamy o Włochach. Nie jest to też dyskusja o stereotypach (nawiasem mówiąc, włoscy kelnerzy są najuprzejmiejsi i najspokojniejsi w świecie, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia). Rozmawiamy o feministkach. Ty szafujesz określeniami: większość, w stosunku do wszystkich feministek (na całym świecie). Masz gest, to powiedz, z czego on wynika. Chyba nie budujesz sobie zdania o wszystkich feministkach na podstawie tych pięciu, z którymi rozmawiałeś?

Szczuka jest znana, niekoniecznie wpływowa. Ja jestem nieznana, niekoniecznie niewpływowa ;)

I jeśli używasz słów: poglądy, nurty, to precyzuj, proszę, co masz na myśli. Bo tak to wygląda, że kopiujesz jakieś niczym niepoparte zdania, przeczytane gdzieś na (prawicowych?) portalach.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Czym się różni arab od Araba? Oto wielką tajemnica wiary

Panie Boże chroń nas przed wpływowymi feministkami
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Czym się różni arab od Araba? Oto wielką tajemnica wiary

Panie Boże chroń nas przed wpływowymi feministkami

Właśnie napisałeś, że nie potrafisz odróżnić konia od człowieka, a sugerujesz, że jedynie wpływowe feministki to potrafią. Tak cię informuję na wypadek, gdybyś znowu oskarżył o łgarstwo kogoś, kto stwierdzi zgodnie z twoimi słowami, że nie odróżniasz konia od człowieka.
Odpowiedz
No tak bo konie są rasistowskie. Każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się o co chodzi. Czepianie się o takie pierdoły nie podpada już pod jakieś schorzenie?
Odpowiedz
Quinque napisał(a): No tak bo konie są rasistowskie. Każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się o co chodzi.

Konie zazwyczaj są za mądre, żeby być rasistami, ale zawsze mogą być jakieś wyjątki, któż to wie? Znałem jamnika uprzedzonego religijnie (jak tylko księdza zobaczył, to chciał go zagryźć - a właścicielka była katoliczką i wcale nie jakąś antyklerykalną), to może być i koń rasista.
Odpowiedz
znaLezczyni

Cytat: Czyli wnioskujesz o wszystkich feministkach na podstawie tych, z którymi rozmawiałeś?

Nie


Nie chodziło o te z którymi rozmawiałem, słyszy się np. w jakiejś debacie co mówi feministka np. z partii zielonych, gdzieś tam inna krzyczy do mikrofonu na manifestacji, trzecia na Facebooku, setki przykładów i właśnie o to chodzi, że to feministki z różnych krajow, różnych bajek a zbieżność w tym co głoszą np. o multikulti jest niemal stuprocentowa. Tyle mi wystarczy, basta Język

Cytat:Szczuka jest znana, niekoniecznie wpływowa. Ja jestem nieznana, niekoniecznie niewpływowa Oczko

No pochwal się, a Szczuka jest wpływowa, bo często zabiera głos publicznie.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
Quinque napisał(a): No tak bo konie są rasistowskie. Każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się o co chodzi.

Konie zazwyczaj są za mądre, żeby być rasistami, ale zawsze mogą być jakieś wyjątki, któż to wie? Znałem jamnika uprzedzonego religijnie (jak tylko księdza zobaczył, to chciał go zagryźć - a właścicielka była katoliczką i wcale nie jakąś antyklerykalną)

Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości