Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kultura gwałtu
Quinquemu gratulujemy millenijnego posta. Jeszcze jeden tysiączek i dojdzie do przełomu; będzie z Quinquego ateusz jak malowanie. Język

Quinque napisał(a):Japonki z owłosionym bobrem
No właśnie. Przyznawać się, któremu tam kobieta bobra goli, bo on lubi gładki widoczek. Kto jest skrytym pedofilem, hmmm? Język

Quinque napisał(a):Nie oszukujmy się, wszyscy ekscytujemy się Japonią bo chińskie bajki.
Poniekąd. Z tym że u mnie ekspozycja na chińskie bajki skończyła się pełzającą inwazją kulturową. Znaczy padłem ofiarą. Jeszcze parę lat i mi fałda mongolska wyrośnie. JA NIE CHCĘ. Niech mnie ktoś ratuje.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Pozwolę sobie wrócić do rozmowy sprzed prawie miesiąca. 


Lampart
Cytat:https://www.quora.com/How-do-feminists-a...hi-Sailesh

ZnaleZczyni przeczytaj ten artykuł feministki, która sama przyznaje, że zdaję sobie sobie sprawę, że w większości kręgów feministycznych krytyka mizoginii w islamie jest napiętnowana.

Co to jest "większość kręgów feministycznych"? Przeczytałam artykulik, jest napisane:

Cytat:Most modern feminists in the West don’t seem to care.

Artykulik nie wyjaśnia, dlaczego pisze o większości zachodnich feministek, kim te feministki są, na jakich danych opiera autorka zdanie o owej "większości". Być może masz większą wiedzę niż ta prezentowana przez Sailesh i powiesz, na czym ty swoje zdanie opierasz (bo chyba nie tylko na tym felietonie?).Cytat:Obejrzyj film kolejnej feministki.

https://youtu.be/wJkFQohIKNI

Powinno ci to trochę wyjaśnić


Z feministkami/feministami jest jak z katolikami, zrzeszone są w różne grupy, duża część to wolne elektrony. Przepraszam, filmu nie widziałam, bo nie znoszę oglądać takich filmików na youtube (słuchasz przez kilka minut jak ktoś się wymądrza), ale jeśli było tam coś istotnego (jakieś dane, liczby, badania statystyczne, nazwy organizacji), to napisz proszę minutę/ sekundę - przewinę sobie i posłucham. Z góry dziękuję.


Cytat:No a Dunin? Nie słyszałaś, jej tekstów o wyższości arabów nad Polakami i jej namawiania kobiet by za arabów wychodziły?


Zainspirowałeś mnie do przeczytania felietonu. 
http://krytykapolityczna.pl/felietony/ki...uchodzcow/
W której linijce Dunin zachęca do wychodzenia za Arabów (lub: zza arabów)?
Cytat:Możesz też spojrzeć na manifestacje "feministyczne", Czyż to co głoszą to nie jest wyraz trendów poglądowych głównego nurtu feministycznego?


A co to jest główny nurt feministyczny? I jego trendy poglądowe?
I z filmikiem: prośba jak poprzednio.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości