To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół
#1
Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam
Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty
  Gal.1;7,8



SEKTA ( DO MŁODZIEŻY)  :

47. Dzisiaj, kiedy grożą nowe niebezpieczeństwa i nowe tarcia, mówimy do tej młodzieży: "Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [...] otrzymaliście" od pobożnej matki, z ust wierzącego ojca, z nauki wychowawcy wiernego samemu Bogu i Kościołowi - "Niech będzie przeklęty!"(30) Jeżeli państwo tworzy państwowe stowarzyszenie młodzieży, do którego muszą należeć wszyscy, to - pomijając, że przez to w niczym nie powinno umniejszać się prawa stowarzyszeń katolickich 

Pius XI, Mit brennender sorge, p.47


A kiedy Piotr wchodził, Korneliusz wyszedł mu na spotkanie,  
padł mu do nóg i oddał mu pokłon
Piotr podniósł go ze słowami: Wstań, ja też jestem człowiekiem
Dz.Ap.10;25-26

A kiedym usłyszał i ujrzał, upadłem, by oddać pokłon przed  
stopami anioła, który mi je ukazał. Na to rzekł do mnie: Bacz,  
byś tego nie czynił, bo jestem współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. Bogu samemu złóź pokłon!.
Objawienie 22:8-9


SEKTA :

- Tylko papieża stopy całować mają wszyscy książęta ( Rozumie się, że tylko w stopy)
- że tylko papież, On sam tylko może używać insygniów cesarskich.
- Jego jednego imię ma być wspominane w modlitwach kościelnych. ( A TO DOBRE)
- Jemu wolno władcami rozporządzać (a więc i cesarzy z tronu składać).
- Z obłożonymi przez niego klątwą nie wolno przebywać w jednym domu. 

- Przez nikogo nie może być on [papież] sądzony.
 - Kościół rzymski nigdy nie pobłądził i po wszystkie czasy – wedle świadectwa Pisma św. – w żaden błąd nie popadnie. ( W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI)
- Bez zgromadzenia synodalnego, może on biskupów składać z godności i na nowo przywracać.
(W DOMYŚLE ; ILE RAZY ZECHCE? )
- Nikt nie może uważać się za katolika, kto nie zgadza się z Kościołem Rzymskim.

z Dictatus papae.

cdn. po moim wniebowstąpieniu ...

Człowiek dwulicowy, jak przystało na chrześcijanina ...
#2
Nawet w stanie nie pełnej świadomości jestem w stanie zadać pyatnie
- o czym mamy dyskutować i o czym jest ten wątek?
#3
"Daj owieczce soli- na wszystko pozwoli".

Człowiek dwulicowy, jak przystało na chrześcijanina ...
#4
AT - Jeżeli w ciągu 24h nie dowiemy się, o co chodzi w tym wątku, zamknę.
Czas start.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
#5
Quinque


Cytat:- o czym mamy dyskutować i o czym jest ten wątek?

A co, masz zamiar abstrachujować ?
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
#6
Sofeicz napisał(a): AT - Jeżeli w ciągu 24h nie dowiemy się, o co chodzi w tym wątku, zamknę.
Czas start.

A nie widzisz , o co chodzi w wątku głównym?
Nie umiesz porównać?  Taki intelektualista?! Mnie wsio ryba, a zamykaj se.
Jak zapodam dziesięć takowych porównań to i tak pewnie nie będziecie wiedzieć, skoro pytacie.
Poza Bert-em, ten na pewno wie...on wszystko wie.

Sofeicz - przenieś tu : Religie, kościoły i związki wyznaniowe. Tam będzie krócej i bardziej pasuje.

Człowiek dwulicowy, jak przystało na chrześcijanina ...
#7
No akurat w tym konkretnym temacie wiem, nie da się ukryć. Ale nie będę Ciebie wyręczał. Nie po to zredukowałem moją forumową działalność do tego forum, żeby się wdawać w ten konkretny temat.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
#8
Smok się rooodzi,
Drugi z rzęęędu,
Złością na Krzyż rozpieklooonyyy.

Pysk mu krzeeepnie,
Brzuch ciemnieeeje,
W mózgu trybią się androoonyyy.


Ma ktoś numer do Trurla z Klapaucjuszem? Oni się zajmowali unieprawdopodobnianiem smoków.

Język Język Język
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
#9
Antyteisto

Temat wątku należy pisać normalnie. Zaczynasz wielką literą, a resztę wyrazu pisze się małymi literami.

Jeśli chcesz, żeby założone przez ciebie tematy wyróżniały się na tle innych, to popracuj nad ich jakością merytoryczną. Same tytuły tematów będę zawsze poprawiał.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
#10
Nie dowiedzieliśmy się (niestety) więc z ciężkim sercem zamykam.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości