To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy krytykujacym WOSP powinno sie odmawiac jej pomocy ?
#41
Pan Owsiak jest bardzo szachetny, ze nie zastrzegl, aby sprzetem zakupionym za pieniadze z WOSP leczyc jedynie tych, ktorzy podpisza w razie czego (w chwili odzyskania przytomnosci) imienne oswiadczenie, ze nigdy wczesniej nie dzialali przeciw tej akcji i nigdy tego nie zrobia. Jesli odzyskaja przytomnosc, byli leczeni tym sprzetem, a nie popieraja akcji, musza napisac osdwiadczenie, ze to dzieki temu wlasnie sprzetowi polepszyl sie stan ich zdrowia. Oswiadczenie to powinno byc upublicznione i opublikowane w ogolnodostepnym miejscu.

To byloby sprawiedliwe. Nie popierasz, bo masz powody - nie chciej korzystac (nie popierasz zlodziejstwa, nie uzywaj pirackiego oprogramowania). Popierasz - jestes moralnie wspolwinny, ale uzywac mozesz.

Szlag mnie trafia, jak sobie pomysle, ze jakis Wierzejski, czy inni LPRowiec albo wszechpolak moze kiedys skorzystac z dializatora, defibrylatora albo innego aparatu, pochodzacego ze zbiorki WOSP (na ktora tak pyszczyl), a dla mnie moze go zabraknac. Jedynym wyjatkiem powinny byc niewinne niczemu (ani temu, ze maja takich rodzicow) dzieci. Cala reszta - ponosic odpowiedzialnosc za swoje poglady.
Null pointer exception
Odpowiedz
#42
Athei Overlord napisał(a):Cala reszta - ponosic odpowiedzialnosc za swoje poglady.
Wymagasz zbyt wiele.
Zaglądali mi do toreb, zaglądali do waliz, do dupy nie zajrzeli, a tam miałem socjalizm.

Bohdan Smoleń ®
Odpowiedz
#43
Przechodzi Masztalski obok jeziora i widzi, jak topi sie czlowiek. Masztalski ma przy sobie parasol, wiec z narazeniem zycia, chwytajac sie galezi, zsuwa sie w kierunku wody i probuje podac tonacemu koniec parasola. Po wielu wysilkach, tonacy wychodzi na brzeg, ale zasmiewa sie do lez.

- Co pana tak smieszy ? - pyta zaintrygowany Masztalski
- A... bo tak sobie mysle, jakbys ty czlowieku pierd....ł na dupe, jak ja bym puscil ten parasol....


To tyle...
Null pointer exception
Odpowiedz
#44
Athei Overlord napisał(a):Szlag mnie trafia, jak sobie pomysle, ze jakis Wierzejski, czy inni LPRowiec albo wszechpolak (...)

Tak apropo Wierzejskiego: http://wiadomosci.onet.pl/1465133,11,item.html
Odpowiedz
#45
Athei Overlord napisał(a):Szlag mnie trafia, jak sobie pomysle, ze jakis Wierzejski, czy inni LPRowiec albo wszechpolak moze kiedys skorzystac z dializatora, defibrylatora albo innego aparatu, pochodzacego ze zbiorki WOSP (na ktora tak pyszczyl), a dla mnie moze go zabraknac. Jedynym wyjatkiem powinny byc niewinne niczemu (ani temu, ze maja takich rodzicow) dzieci. Cala reszta - ponosic odpowiedzialnosc za swoje poglady.
Nie chcę być złośliwy, ale odwróćmy tą - moim zdaniem - idiotyczną teorię. Jak byś się czuł, gdyby np. Twojemu ateistycznemu dziecku pomógł sprzęt zakupiony przez WOŚP, który - w niemałym przecież stopniu - został dofinansowany przez ludzi wierzących, głównie tych praktykujących, wychodzących w niedzielę z kościołów, których stosunek z reguły do ateistów i im podobnych jest raczej ambiwalentny?
Odpowiedz
#46
Wyznanie akurat nie mialo tu nic do rzeczy :!: Tego to juz ni jasnej anielki nie rozumiem... Rownie dobrze ateista moze dawac na Caritas, jesli ta bedzie akurat organizowala zbiorki dla np. powodzian. Zwlaszcza, jesli rzeczony bezboznik stwierdzi, ze w tej sprawie nie nalezy byc skapcem, bo sprawa jest sluszna !

Chodzi o stosunek do calej sprawy. Gdybym uznal, ze Caritas czy inna organizacja zle korzysta z moich pieniedzy i publicznie ja za to potepial, to nie moglbym miec zalu o to, ze organizacja ta odmawia mi pomocy ! Ile gryziona reka moze glaskac ?

A jesli juz doczepic sie do tego, to raczej jestem spokojny o to, kto daje :] Ci z negatywnym stosunkiem do ateistow raczej nie beda tez kochac Owsiaka na tyle, aby dawac mu pieniadze. Przeciez Ojciec Dyrektor powiedzial, co mysli o tym szataniscie Oczko A ludzi w niedziele w kosciele na szczescie znajde o wiele wiecej rozsadnych, niz nawiedzonych.
Null pointer exception
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości