To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy świat ma sens?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
41.18%
7 41.18%
Nie
47.06%
8 47.06%
Nie wiem
11.76%
2 11.76%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy świat ma sens?
Są bardzo różne opisy świata no tą fundamentalną, ostateczną nature rzeczywistości, najlepiej opisuje fizyka, a na przykład doświadczenia człowieka, to psychologia.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): a na przykład doświadczenia człowieka, to psychologia.
Według którego nurtu?

Lampart napisał(a): tą fundamentalną, ostateczną nature rzeczywistości, najlepiej opisuje fizyka
Według którego modelu?
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz
Tak ogólnie napisałem, zależy czego chcesz się dowiedzieć. Jak czegoś o umyśle, to z psychologii czy tam z neurobiologii, a fundamenty to fizyka bada. To znaczy ja myślę, że wszystko jest fizyczne, ale niektóre zjawiska ciężko jest opisać w języku fizyki Oczko
Odpowiedz
neuroza napisał(a):
Lampart napisał(a): tą fundamentalną, ostateczną nature rzeczywistości, najlepiej opisuje fizyka
Według którego modelu?

Standardowego
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości