Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 letni Bóg Jezus w Świątyni udawał mądrego czy głupiego?
#1
Zgodnie z twierdzeniami, że Bóg Jezus jest wieczny i w chwili poczęcia jako duch doskonały wskoczył w zygotę do brzucha jako ciąża w chwili t=0 z której wyrosło ciało niemowlaka jako powłoka tego doskonałego Ducha Boga Jezusa to Jezus jako Bóg jeszcze jako ciąża a potem jako niemowlak był cały czas Wszechwiedzący i Wszechmogący.


Dlaczego zatem Religijne Ukazy Katolickie podnoszą, że Jezus był cudownym dzieckiem który jak na dziecko był bardzo mądry i zadziwił jakichś kapłanów w jakiejś świątyni, w sumie czy to byli Żydzi ci kapłani od religii starotestamentowej czy jacyś kapłani od religii Egipskiej chyba Bóg Amon ten którego wyznawał Faraon i Egipcjanie?W sumie to wychodzi na to, że Bóg Jezus oszukiwał, że jest głupi jak trochę mądrzejszy 12 letni chłopiec, że udawał i grał rolę jak aktor, nie gadał normalnym językiem Wszechwiedzącego Boga z piskiem głosu pochodzącym w naturalny sposób od ciała 12 letniego chłopca, tylko udawał głupiego, że nie jest Wszechwiedzącym Bogiem tylko zwykłym bardzo mądrym chłopcem.


Bo aktor jak gra rolę np. żołnierza w filmie to nie oszukuje tylko gra rolę bo wszyscy wiedzą że to jest film i że to jest aktor a nie żołnierz.
Więc Bóg Jezus w ciele 12 letniego chłopca oszukiwał a nie grał rolę jak aktor.


Mógł jako 12 letni chłopiec nie robić cudów jak nie chciał , ale on był Wszechwiedzącym Bogiem a udawał głupiego.


Ciekawe co ten 12 letni Jezus Bóg zapiszczał do tych kapłanów żydowskich lub egipskich:
- " ja Jestem wieczny Wszechwiedzący i Wszechmogący Bóg Jezus ale na razie udaję głupiego i udaję, że jestem tylko tak mądry jak przystało na 12 letniego mądrego chłopca"
- " cześć, moim tatusiem jest Bóg Jahwe i na razie jestem tylko mądrym 12 latkiem, ale jak skończę 33 lata to tatuś Bóg da mi łaskę i będę tak samo mądry jak on czyli będę Wszechwiedzący i Wszechmogący".

Jak to oceniacie ten 12 latek udawał mądrego czy głupiego?

Czy protestanci tak samo twierdzą, że Jezus Bóg już jako: ciąża, niemowlak i 12 latek był Wszechwiedzący i Wszechmogący?
Czy katolicy wierzą, że katolicki Bóg Jahwe lub Jezus stworzył w momencie poczęcia płodu duszę Dalajlamy oraz duszę Mahometa?
Czy katolicy wierzą, że Allach nie stworzył duszy Machometa ani innych dusz muzułmanów tylko Bóg katolików Jahwe lub Jezus?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości