Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 letni Bóg Jezus w Świątyni udawał mądrego czy głupiego?
#1
Zgodnie z twierdzeniami, że Bóg Jezus jest wieczny i w chwili poczęcia jako duch doskonały wskoczył w zygotę do brzucha jako ciąża w chwili t=0 z której wyrosło ciało niemowlaka jako powłoka tego doskonałego Ducha Boga Jezusa to Jezus jako Bóg jeszcze jako ciąża a potem jako niemowlak był cały czas Wszechwiedzący i Wszechmogący.


Dlaczego zatem Religijne Ukazy Katolickie podnoszą, że Jezus był cudownym dzieckiem który jak na dziecko był bardzo mądry i zadziwił jakichś kapłanów w jakiejś świątyni, w sumie czy to byli Żydzi ci kapłani od religii starotestamentowej czy jacyś kapłani od religii Egipskiej chyba Bóg Amon ten którego wyznawał Faraon i Egipcjanie?W sumie to wychodzi na to, że Bóg Jezus oszukiwał, że jest głupi jak trochę mądrzejszy 12 letni chłopiec, że udawał i grał rolę jak aktor, nie gadał normalnym językiem Wszechwiedzącego Boga z piskiem głosu pochodzącym w naturalny sposób od ciała 12 letniego chłopca, tylko udawał głupiego, że nie jest Wszechwiedzącym Bogiem tylko zwykłym bardzo mądrym chłopcem.


Bo aktor jak gra rolę np. żołnierza w filmie to nie oszukuje tylko gra rolę bo wszyscy wiedzą że to jest film i że to jest aktor a nie żołnierz.
Więc Bóg Jezus w ciele 12 letniego chłopca oszukiwał a nie grał rolę jak aktor.


Mógł jako 12 letni chłopiec nie robić cudów jak nie chciał , ale on był Wszechwiedzącym Bogiem a udawał głupiego.


Ciekawe co ten 12 letni Jezus Bóg zapiszczał do tych kapłanów żydowskich lub egipskich:
- " ja Jestem wieczny Wszechwiedzący i Wszechmogący Bóg Jezus ale na razie udaję głupiego i udaję, że jestem tylko tak mądry jak przystało na 12 letniego mądrego chłopca"
- " cześć, moim tatusiem jest Bóg Jahwe i na razie jestem tylko mądrym 12 latkiem, ale jak skończę 33 lata to tatuś Bóg da mi łaskę i będę tak samo mądry jak on czyli będę Wszechwiedzący i Wszechmogący".

Jak to oceniacie ten 12 latek udawał mądrego czy głupiego?

Czy protestanci tak samo twierdzą, że Jezus Bóg już jako: ciąża, niemowlak i 12 latek był Wszechwiedzący i Wszechmogący?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 
Brak oddychania tlenem = śmierć.

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości