To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religijność a stres. Kwestionariusz.
#1
W imieniu studentów psychologii, proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, jest całkowicie anonimowa i służy tylko i wyłącznie celom naukowym. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.



Serdecznie dziękuję.
Odpowiedz
#2
Z mojej strony Veto
Odpowiedz
#3
Zrobione. W ankiecie na, chyba, ostatniej czy przedostatniej planszy jest błąd w pytaniu. Nie wiadomo o co w nim chodzi. Domyśliłem się, że miało być odwrotnie niż w poprzedzającym je, więc tak też odpowiedziałem.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#4
Ankieta zawiera nieadekwatne pytania. Wpisałem, że jestem 100% religijnym kocistą, a dalsze pytania dotyczyły jakichś bytów niebędących częścią mojej religii.
Odpowiedz
#5
Wypełnione - prawie same 0.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#6
W sumie to ankieta chyba nie uwzględnia istnienia takich typów jak ja, czyli z jednej strony brzydzących się religią, a z drugiej głęboko wierzących, tak więc miałem problem z odpowiedzią na niektóre pytania, bo żadna z wersji odpowiedzi mi nie pasowała.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, na moment usunę link do badania, bo (ku zdziwieniu mojemu), mamy natłok ateistów.
Odpowiedz
#8
Natłok, doprawdy? Zastanawiam się czy złapaliście ich na tym forum, czy na jakimś religijnym.


J 21, 4-6 napisał(a):A gdy ranek zaświtał, Jezus stanął na brzegu. Jednakże uczniowie nie wiedzieli, że to był Jezus. 5 A Jezus rzekł do nich: «Dzieci, czy macie co na posiłek?» Odpowiedzieli Mu: «Nie». 6 On rzekł do nich: «Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie». Zarzucili więc i z powodu mnóstwa ryb nie mogli jej wyciągnąć.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości