To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wiosna" panie sierżancie - partia Biedronia
Gladiator napisał(a): Nazwałbym to przejawem typowego polactwa. Wszyscy z którymi się nie zgadzam są debile i mohery jako symbol ciemnoty. Za czasów II RP o myślących z podobną wyższością, wówczas z powodu tytułu szlacheckiego mówiono - jaśnie oświecony pan hrabia przez cztery zapałki w czterech rogach głowy.

No spoko.

Cytat:Nawet wyborcze zwycięstwo PiSu w kategorii 18-29 lat nie daje nic do myślenia. Nowe pokolenie nie chce być pariasami Europy (reszcie zachodniej Europy pariasi pasują), potrzebuje wizji celu i szacunku dla siebie. Masz szacunek do własnej wartości - rozpoczynasz drogę ku wielkości,  jesteś w kompleksach o własnej (tu polskiej) wartości - zostajesz pariasem, niewolnikiem przynajmniej mentalnym.

No.

https://www.dziennikwschodni.pl/wybory-2...43560.html

Cytat:Gmina Żółkiewka

Prawo i Sprawiedliwość – 77,11 proc.
Koalicja Europejska – 14,92 proc.
Kukiz 15 – 2,76 proc.
Konfederacja – 2,28 proc.
Wiosna Roberta Biedronia – 1,80 proc.
Lewica Razem – 0,66 proc.
Polska Fair Play – 0,48 pro

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/C15v...9qhZQaNo_s

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/grLN...1lxmc6MT5b

https://brzydkieslowonak.pl/jak-to-dawni...zokiewska/

https://www.facebook.com/okszolkiewka/ph...=3&theater

[Obrazek: 62043723_2455897064644925_86739908128344...e=5D50DE34]


To jest, kurwa, wizja. Wiesz co robi ta wizja? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest wizja na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą wizją? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest wizja społecznya, w oparciu o sześć instytucji – która sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?

A jak mało Gladiatorowi wizji to niech se spojrzy na mój awatar. Jak się uważnie przyjrzy to zobaczy pogorzelisko i coś co wygląda jak poligon Armii Czerwonej. To środowisko naturalne wizjonerów co mają -700 dioptrii. Chce Gladiator obaczyć?

Poligon z bliska:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/mhXn...oYE6Minwpx

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/FlLS...N21JTROgY_

To sobie, ci młodzi z wizją celu i szacunkiem do siebie, zrobili z pięć metrów od swoich własnych drzwi.

Chyba Prakitka teorju jebiot.

Od dwudziestu lat się przyglądam tej wizji i rzygam nią, bo widzę jak w praktyce działa. Wali się dwór zbudowany na fundamentach, w których pradziadek największego hetmana Rzeczpospolitej, chlał sobie okowitę i małmazję z antałka. To stąd pochodził Stanisław Żółkiewski, który zdobywał korony na zawołanie i ustalał nowe porządki w Europie, dzięki zwycięstwom w niezliczonej liczbie bitew. Ideał rycerskości swoich czasów, mąż stanu, świetny dyplomata i dowódca.

I kurwa mać wali się dwór, który powstał na gruzach domu tak ważnej postaci historycznej. Za to ci spragnieni... wizji, wielkim szacunkiem darzą spuściznę po takim człowieku. Normalnie robią wszystko, żeby się do niej zbliżyć i uszczknąć coś dla siebie z tej wizji. Dosłownie pałają do tej wizji ogromną chęcią poznania. Osiemdziesiąt procent tutejszych to praktycznie tacy wizjonerzy. Nawet ku pamięci ponownej lokacji zrobili festyn! Z disco-polo! Bardzo tutaj widać szacunek do korzeni. Bardzo.


Cytat:Co może dać  nowego w tym temacie opozycja...? Na razie nic, wygląda to na strukturalną słabość, gapienie się z małpim uwielbieniem w Brukselę bez pomysłu własnego. Bruksela drepcze w miejscu, co przekłada się na opozycje. W tym momencie działanie PiSa jakie by nie było robi wrażenie.

No robi. Zwłaszcza jak się z bliska przyjrzeć.

Cytat:Lekceważenie Jarosława, kolejny przykład wyższości jest przejawem frustracji, on gra i wygrywa. Nie chce się zauważyć, że każdy ma swoją drogę celu. Jest ona uwarunkowana położeniem geopolitycznym, naleciałościami historycznymi, mentalnością narodową etcet. Znaczy, przełożenie orbanowskiej bardzo zręcznej polityki na Polskę niekoniecznie musiałoby przynieść podobne wyniki. Należy rozdzielić kwestie lubienia/nielubienia Jarosława od efektów działania.

Orbana też nie darzę sympatią, ale widzę, że facet trzeżwo myśli. W kategoriach swojego sukcesu, ale myśli. A Szeregowy Poseł, chce powrotu do młodości ino po tunningu. Taki PRL dwa zero.

Cytat:P.S. Można jechać na prostej reminiscencji do PRL, można za pomocą obrazków z poklepywaniem naszych polityków po plecach przez  brukselczyków, tworzyć iluzje równości z Niemcami, czy Francją (zyskiwać poczucie wielkości, dowartościowania społeczeństwa). Są różne typy propagandy w zależności od targetu wyborczego. Liczą się efekty dla społeczeństwa i państwa.

No ja te efekty całe życie oglądam i praktykę widzę. I to co z tej praktyki wyrasta i z praktykantów. I się brzydzę. O pogardzie nie wspomnę.

ErgoProxy napisał(a):
Gawain napisał(a):Skąd wiesz że nie mam?
Stąd, że nie stać Cię na wyłączność na usługi dobrego i zaufanego prawnika.

A jak inaczej mam budować osobistą mitologię potrzebną do przejęcia władzy w Polsce? Muszę kreować obraz selfmademana, człowieka znikąd, który własną wolą, ciężką pracą i sprytem stał się Wybrańcem. Typowy mit bohaterski. Najpierw złamany na duchu przepadłem gdzieś na lata, potem dzięki wrodzonej rzutkości und Wille zur Macht, zacząłem robić karierę we wpływowych syndykatach i lożach masońskich. Oczywiście jak zawsze w historii pojawiają się też Żydzi, którzy popychają Mnie, czyli głównego bohatera do odzyskania Należnego Mi Dziedzictwa. Tutaj wkracza Socjo. Archetyp Mędrca - Współczesny Alkuin...

Cytat: ale pro bono nie wszystko powie.)

... Który ze swej loży kieruje poczynaniami Młodego Adepta Właściwej Strony Mocy. Daje mu wędkę, a nie rybę, dzięki czemu wrogie struktury poznaje od środka. I po wieloletnim treningu WIEM. Wiem jak zniszczyć Urzędniczą Gwiazdę Śmierci. Ja, Nowoczesny Playboy i BonVivant, selfmademan, urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, pochodzący z rodzinnego gniazda Zdobywcy Moskwy i pierwszego Rycerza Rzeczpospolitej, którego hardego ducha, dostrzegły bystre oczy i jeszcze bystrzejsze umysły Sam-Wiesz-Kogo, Ja zostałem wybrany, aby zmienić Polskę, zmienić świat na lepsze! Przyszedłem, aby dać Świadectwo Prawdzie i rozpalić Światła Wolności!

Dziedzic Powrócił.

Już nawet wymyśliłem gdzie to słynne 40 i 4 przypnę.
Sebastian Flak
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: "Wiosna" panie sierżancie - partia Biedronia - przez Fanuel - 08.06.2019, 20:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości