Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Społeczne skutki masturbacji
#1
Lampart napisał(a): Myślę, że tak bo dzięki temu kobietom lepiej się żyje.

Dlaczego uważasz, że kobietom się żyje lepiej dzięki wibratorom?
Odpowiedz
#2
Bo mogą bardziej satysfakcjonujące zaspokajać swoje potrzeby fizyczne podczas gdy są same.
Ja się osobiście na tym nie znam, ale widziałem wiele wypowiedzi samych kobiet, że wibrator to jest przyjaciel kobiety.
Odpowiedz
#3
Trudno powiedzieć być może były bardziej zestresowane brakiem możliwości satysfakcjonującego zaspokojenia swoich potrzeb.
A nawet jeśli nie, to wibrator można potraktować jako wartość pozytywną - jej brak nie był doskwierający, ale jej pojawienie się coś dodaje.
Odpowiedz
#4
Lampart napisał(a): Trudno powiedzieć być może były bardziej zestresowane brakiem możliwości satysfakcjonującego zaspokojenia swoich potrzeb.
A nawet jeśli nie, to wibrator można potraktować jako wartość pozytywną - jej brak nie był doskwierający, ale jej pojawienie się coś dodaje.

A co jeśli wraz z pojawieniem się wibratora pojawiła się potrzeba zaspokajania się w taki sposób? Innymi słowy, wibrator pobudził seksualnie kobiety do tego stopnia, że teraz jak sobie nie dogodzą, to będą czuć się nieszczęśliwe?
Odpowiedz
#5
Nic. Skoro mają wibratory to nie muszą się tym przejmować. Teraz gdyby ludzie mieli wrócić do czarno-białych filmów, też by nie byli zadowoleni. Ale po co się tym przejmować skoro jest HD.
Odpowiedz
#6
Chciałam tylko zauważyć, że wibratory mogę poprawiać jakość życia nie tylko kobietom.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#7
towarzyski.pelikan napisał(a): A co jeśli wraz z pojawieniem się wibratora pojawiła się potrzeba zaspokajania się w taki sposób? Innymi słowy, wibrator pobudził seksualnie kobiety do tego stopnia, że teraz jak sobie nie dogodzą, to będą czuć się nieszczęśliwe?

Przed pojawieniem się wibratora bywało, że kobiety niezaspokojone wsadzano do zakładów psychiatrycznych pod diagnozą "female hysteria". Nawet fajny film na ten temat zrobiono, na netfliksie był do niedawna. Wnioski zostawiam czytelnikom i telewidzom.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#8
Znalezczyni.
Nie tylko - mężczyźni, którzy nie są w stanie stanąć na wysokości zadania danej nocy, bo np. źle się czują, mogą użyć wibratora żeby zaspokoić kobietę i dzięki temu uniknąć jej gniewu.
Odpowiedz
#9
Lampart napisał(a): Nic. Skoro mają wibratory to nie muszą się tym przejmować. Teraz gdyby ludzie mieli wrócić do czarno-białych filmów, też by nie byli zadowoleni. Ale po co się tym przejmować skoro jest HD.

Pytanie, czy wibratory naprawdę poprawiają jakość ich życia?
Odpowiedz
#10
Troszkę chyba tak.
Odpowiedz
#11
Lampart napisał(a): Troszkę chyba tak.

Czemu? Dokończ zdanie: Życie kobiety korzystającej z wibratora ma lepszą jakość niż zycie kobiety niekorzystającej z wibratora, ponieważ...
Odpowiedz
#12
towarzyski.pelikan


Cytat:Pytanie, czy wibratory naprawdę poprawiają jakość ich życia?

Skoro nie możesz zaufać swojej wyobraźni czy opiniom osób w necie, ewentualnie znajomych, zrób badanie na grupie kontrolnej i zadaj pytanie użytkownikom/ użytkowniczkom wibratorów. Wtedy uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie (zbliżone do tzw. prawdy). Inaczej będzie to twoje gdybanie na temat tego, jak ty sobie oceniasz jakość życia innych ludzi. Czyli coś niemające nic wspólnego z rzeczywistością (w najlepszym razie niewiele).
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#13
Towarzyski pelikan

Ja bym tak tego nie upraszczał, na jakość życia wpływa bardzo wiele czynników.

Powiedziałbym raczej tak: jakość życia społeczeństwa kobiet w Polsce gdzie można kupić wibratory jest ciut lepsza niż jakość życia w tej samej Polsce w alternatywnej rzeczywistości z tą tylko różnicą, że nie można kupić wibratora.
Ponieważ wibrator daje możliwość bardziej satysfakcjonującego samozaspokojenia kobietom, dla których taka forma samozaspokojenia jest bardziej satysfakcjonująca.
Odpowiedz
#14
Onanizm sam w sobie jest obleśny ale myslę, że jeśli już trzeba to zrobić to lepiej wibratorem. Użycie go mniej  obciąża wyobraźnię. Poza tym, niezaspokojona kobieta może się rzucić na jakiegoś przypadkowego faceta.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
#15
Cytat:Czemu? Dokończ zdanie: Życie kobiety korzystającej z wibratora ma lepszą jakość niż zycie kobiety niekorzystającej z wibratora, ponieważ...
Pytanie brzmi, po chuj to oceniać? Czy Brajanek chciałby zakazu wibratorów w przypadku niewykazania tej poprawy jakości życia?
Odpowiedz
#16
Jprdl otworzyłem sobie z nudów dwa tematy o polityce, w obu pojawiły się rodica i znalezczyni - jeden zszedl na aborcję, drugi na masturbację Duży uśmiech
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#17
Dziękuję za zauważenie mnie w rozmowie i wypowiedź wnoszącą wiele do tematu.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#18
znaLezczyni napisał(a): Skoro nie możesz zaufać swojej wyobraźni czy opiniom osób w necie, ewentualnie znajomych, zrób badanie na grupie kontrolnej i zadaj pytanie użytkownikom/ użytkowniczkom wibratorów. Wtedy uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie (zbliżone do tzw. prawdy). Inaczej będzie to twoje gdybanie na temat tego, jak ty sobie oceniasz jakość życia innych ludzi. Czyli coś niemające nic wspólnego z rzeczywistością (w najlepszym razie niewiele).

Nie interesują mnie subiektywne wrażenia rozochoconych użytkowniczek wibratorów, tylko obiektywne dane.
Odpowiedz
#19
towarzyski.pelikanCytat:Nie interesują mnie subiektywne wrażenia rozochoconych użytkowniczek wibratorów, tylko obiektywne dane.

Ale chciałam ci przypomnieć, że to ty zadałaś pytanie:


Cytat:czy wibratory naprawdę poprawiają jakość ich życia?

Kto ma zatem na zadane pytanie odpowiedzieć, jak nie osoby, które najtrafniej ze wszystkich mogą ocenić ewentualną zmianę jakości życia, czyli zainteresowani/e? Jakie inne "obiektywne" dane mogłabyś w tym temacie zebrać? Opinie (niesubiektywne) nieużywających o opiniach (subiektywnych) używających?
Sprowadzasz sprawę do absurdu.
Nie trzeba być geniuszem czy wieszczem, żeby zrozumieć, że osoby o zaspokojonym popędzie seksualnym to szczęśliwsi (a więc bardziej wydajni) pracownicy, matki, ojcowie, mężowie, żony. To szczęśliwsze rodziny.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#20
towarzysz pelikaniasty napisał(a):Np. kobieta, która wczesniej chciala sie zaspokoic, musiala sie postarac i złowic sobie samca, a teraz nie musi podejmowac tego wysilku, wystarczy jej wibrator.
No i widzisz, Brajanek, jak żeś ładnie doszedł do tego, dlaczego kobiety wolą wibrę, a ciebie żadna nie chce. Otóż dlatego, że ty jesteś samcem. A kobieta chce mężczyzny.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości