Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzeby seksualne Jezusa pełnego chłopa w Niebie?
Co o tym sądzicie o potrzebach seksualnych pełnego chłopa (pełnego człowieka, dorosłego płci facet) Jezusa w Niebie?

On chyba nie jest w Niebie chory na sprawy seksualne podobnie jak nie jest chory na nerki ani na utykającą nogę po powikłanym złamaniu jak na nartach jeżdził w górach które są w Niebie?

Skoro Jezus odsłuchuje w Niebie w czasie rzeczywistym modlitw z Ziemi i się wzrusza słowami modlitwy od Zosi w co 3 zdaniu i Zosia czuje, że Jezus się "teraz" wzruszył jak Zosia powiedziała w modlitwie "O ja Zosia nieboga mnie bardzo boli noga słuchasz mnie Panie Jezu drogi dopomóż mi Panie Bócku co do mojej nogi!", to również co 100 modlitw może czuć silne potrzeby seksualne które potrzebował by zrealizować, i co wtedy:

- wierzycie, przypuszczacie że Jezus uprawia seks z Matką Maryja bo to jedyna kobieta w Niebie
- prosił Ojca żeby przybrał postać człowieka bo on chiałby spróbować seksu z innym mężczyzną i zobaczyć jak to jest być gejem lub lubi też seks męsko-męski
- schodzi na Ziemię, robi sobie cudowną operację plastyczną na twarz i całe ciało żeby go nikt nie poznał i podrywa kobiety na ulicy Krakowa na ciało i elokwencję pięknego Apolla
- schodzi na Ziemię, robi sobie cudowną operację plastyczną na twarz i całe ciało żeby go nikt nie poznał, kradnie pieniądze z tacy w kościele w Krakowie i idzie do prostytutek na trasie z tirami lub do Domu Publicznego z prostytutkami,

Kraków to tak na przykład, ale może to jego ulubione miasto na Ziemi z kobietami lub ma inne ulubione?
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
Gąska w Niebie nie ma seksu ponoć.
Odpowiedz
Ale co z potrzebami seksualnymi Jezusa który ma ciało zdrowego chłopa w średnim wieku?

Być w pełni chłopem, człowiekiem płci chłop to znaczy mieć takie potrzeby jak zdrowy chłop.
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
A ja nie wiem, po co takie tematy. Żeby obrazić, zbulwersować, ośmieszyć, sprowokować? Nie tędy droga.
anbo
Odpowiedz
Potrzebą zdrowegoi chłopa jest też jeść zupę. chciałabym wiedzieć jaka jest ulubiona zupa Jezusa w niebie i ile talerzy zupy zjada na jeden posiłek oraz jak często je zupę np. co 12 godzin lub co 24 godziny?

Nie można zapytać czy ludzie wierzą w Jezusa zdrowego chłopa w Niebie który nie uprawia seksu i nie je zupy co 24 godziny - czy wierzą w to na poważnie czy to tylko wygłupy i udawanie wiary w Jezusa zdrowego chłopa w Niebie? Może to symulanci-katolicy?

Lampart:
" Gąska w Niebie nie ma seksu ponoć."

Ludzie powinni się zastanowić jak w chcą iść do Nieba a w Niebie seks jest zabroniony a na narządach płciowych są pozapinane pasy cnoty na kłódki do których klucze mają anioły.
To pewnie papież Wojtyła święty ma w Niebie na narządach płciowych zapięty pas cnoty żeby Matka Boska głodna na seks, nie rzuciła się na jego organy seksualne, że jakiegoś chłopa który nie jest jej synem przyjęli do Nieba.

To może lepiej jak ludzie potrzebują po śmierci też uprawiać seks nie iść do Nieba tylko do Piekła. Może w Piekle wolno uprawiać seks?

Może w Niebie Bóg Jahwe pozwala zmarłym Ziemianom tylko leżeć w trumnie i słuchać kościelnych organów a w Piekle może wolno oddychać, jeść, pić, szydełkować i tańczyć oraz uprawiać seks?
Od leżenia w trumnie robią się odleżyny a pewnie w Niebie korzystanie z pomocy lekarskiej podobnie jak jedzenie zupy i seks są zabronione?
Odpowiedz
Gąska w niebie nie ma seksu bo tam wszystkie potrzeby są zaspokojone A seks jest potrzebą a tam gdzie potrzeba jest brak a w niebie nie ma braku.
Odpowiedz
Dostałam minusa od Pana Kota o Imieniu "ZaKotem":
ZaKotem ( 564 ) - Ostatnio zaktualizowano 12 minut(y) temu
Punkt przyznany za post użytkownika gąska9999 w wątku Potrzeby seksualne Jezusa pełnego chłopa w Niebie?

Negatywny (-1): A można by dla odmiany coś nie o narządach płciowych i wydalniczych?
-----------------------------
Pełny człowiek ma takie narządy i takie potrzeby nie ma nic złego w tych narządach i potrzebach.

Lampart:
"Gąska w niebie nie ma seksu bo tam wszystkie potrzeby są zaspokojone A seks jest potrzebą a tam gdzie potrzeba jest brak a w niebie nie ma braku. "
Lampart powtarzasz za kościołem nie przemyślane własną głową bzdety.

Potrzeba seksu jest zaspokajana seksem lub masturbacją lub gwałtami. Nie masz potrzeby seksu zaraz po seksie przez 24 godziny czasem przez 3 tygodnie bo twoja potrzeba została na jakiś czas zaspokojona. Poza tym jeśli w niebie nie ma braku czyli jest wszystko to jest też seks. Bo brak seksu jest brakiem. Chodzi o to, że w Niebie na półce z samochodami jest po 10 nowych samochodów za darmo dla każdego.
Masz potrzebę nowego samochodu jak rozbijesz w Niebie swój "nowy" samochód który miałeś dopiero od 3 dni - to ten "brak" o który się do mnie tak przemądrzale mizdrzysz i powtarzasz głupoty za księdzem. Jednak w Niebie nie ma "braku" samochodów bo stoi tam zawsze po 10 nowych samochodów za darmo dla każdego.
Trzeba rozróżniać Lamparcie - mały Jasiu "brak" gdy twój organizm woła o zupę i "BRAK" gdy w kuchni nie ma garnka z zupą lub w lodówce sklepowej torebki z gotową zupą do podgrzania za około 4 zł.

Gdyby ludzie dostali każdy od Boga Jahwe czarodziejskie różdżki do wyczarowania kopii istniejących na rynku samochodów to nie byłoby "braku samochodów".Ja bym sobie wyczarowała w ciągu 8 minut 3 sztuki samochodów - moje potrzeby na dobre samochody by nie znikły mimo tego, że by nie było "braku samochodów", co do innych ludzi to nie wiem bo nie wiem czy to są ludzie tacy jak ja czy atrapy ludzi czyli podróbki. Innym problemem byłby brak parkingów jakby inni ludzie też chcieli sobie wyczarować po 3 lub po 5 samochodów a tu Bóg Jahwe mógłby mieć problem, żeby wyczarować dla wszystkich parkingi na te 3 lub 5 samochodów dla każdego. Czy Lampart umie to objaśnić - ten problem z parkingami na 3 lub 5 samochodów dla każdego Ziemianina w wieku od 14 lat aż do zgonu?

Potrzebę jedzenia zaspokaja się raz na 6 godzin 3 posiłki na 24 godziny, jeden lub 2 talerze zupy co 24 godziny podobnie co 24 godziny wcześniej o 6 godzin niż zupa śniadanie np. jajecznica.

Potrzeby jedzenia nie zaspokaja się raz na 1000 lat 365 000 talerzy zupy jednorazowo i potem 1000 lat = 365 000 dni spokój i brak potrzeby jedzenia, tak że nie wiem jak w Niebie potrzeba jedzenia zupy moze być zaspokojona z góry na 1000 lat lub więcej.

W pełni człowiek potrzebuje jeść, ktoś lub może raczej coś co nie potrzebuje jeść nie jest człowiekiem, np. może być figurką porcelanową o kształcie człowieka.
Odpowiedz
Gąska, ale te potrzeby przypominają o zwierzęcości człowieka Smutny
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Gąska w niebie nie ma seksu bo tam wszystkie potrzeby są zaspokojone A seks jest potrzebą a tam gdzie potrzeba jest brak a w niebie nie ma braku.

Im on my highway to helk then. A tak poważnie to uwielbiam, kiedy śmiertelnicy decydują o tym co jest a czego nie ma w zaświatach
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Brak potrzeby jedzenia to np. martwy przedmiot - figurka porcelanowa o kształcie człowieka.

Zmuszanie kogoś do jedzenia bez potrzeby jedzenia u tego kogoś to nękanie, znęcanie się nad nim, znęcasz się nad człowiekiem jak usiłujesz wmusić mu do pyska 1000 talerzy zupy naraz jeden po drugim co 6 minut. Bo człowiek ma potrzebę zjeść naraz jeden lub 2 talerze zupy, obżartuchy lub wygłodzeni zjedzą góra 4 talerze naraz, więcej to byłoby znęcanie się.

Sprawia ci coś przyjemność, cieszysz się z czegoś, jesteś w miarę zadowolony jak robisz coś bo masz taką potrzebę. jak nie masz potrzeb na coś to tego nie robisz chyba że ktoś cię nęka, znęca się nad tobą i cię do tego zmusza lub że jesteś sadomasochistą i się sam nad sobą znęcasz.

Znęcaniem jest tez upierdliwa próba wykreowania u kogoś potrzeby na coś lub do czegoś. Mnie na przykład nękają sąsiedzi z bloków w pobliżu przyczepiając się do mnie "na psa". Prowadzą psa na 10 metrowej lince i nakierowują go na mnie żeby podleciał mnie obwąchiwać a potem idą do mnie za tym psem. Robi tak przynajmniej kilka osób z sąsiednich bloków gdzie mieszkam. Unikam tych ludzi z psami na długich linkach/smyczach i idę najdalej od nich np. 10 metrów jak mogę ale oni są upierdliwi. Jednemu chłopu w wieku 60+ zwróciłam uwagę żeby się do mnie nie przyczepiał, i nie puszczał psa na długiej lince żeby do mnie podlatywał to mi odpyskował parę razy na moją uwagę "Proszę się do mnie nie przyczepiać", odpyskował mi parę razy słowami: "Pani jest chora. Niech pani idzie do lekarza".
A ja nie jestem przedmiot, zabawka dla tego psa od tego chłopa, żeby chłop podprowadzał i nakierowywał psa na mnie żeby pies się mną pobawił a potem żeby za tym psem podszedł chłop i też się ze mną pobawił. Ja nie mam ochoty na takie przyczepianie się i towarzystwo tych ludzi w tym miejscu i w takim celu ale oni reagują na zwrócenie uwagi w taki sposób "szarpiąc mnie" bo to nie jest karane w taki sposób.
Nie znaczy to, że mam zły stosunek do psów, nie odpowiada mi przyczepianie się do mnie bez sensownego powodu "na psa" i dostarczanie psu i sobie zabawy za pomocą mojej osoby bo nie jestem przedmiotem/zabawką. Ci ludzie przyczepiają się do mnie zazwyczaj jak wracam z marketu z dużymi zakupami i mam ciężkie torby i jest mi niewygodnie ominąć ich i ich psa na lince 10+ metrów jeszcze większym łukiem. Jeden chłop wcześniej straszył mnie nawet, że zadzwoni na policję i wyciągnął telefon komórkowy jak zwracałam mu uwagę, żeby się do mnie nie przyczepiał z psem i za mną nie chodził - bo ten chłop nawet bezczelnie zaczął za mną chodzić  po blokowych trawnikach, pomimo że zwracałam mu uwagę żeby się ode mnie odczepił i przestał za mną chodzić. Chłop powiedział, że "Ma Pani dziwne zachowanie i ja zadzwonię na policję". Tak to ludzie potrafią się do mnie przyczepić, nękać mnie chodząc celowo za mną i jeszcze mnie straszyć policją.
Oglądałam jakiś film w telewizji w którym sędzia - kobieta była nękana na ulicy przez jakąś osobę którą kiedyś w sądzie sądziła o coś i chyba skazała, ta nękająca ją kobieta była chora psychicznie i co jakiś czas zabierano ja na leczenie psychiatryczne właśnie z powodu, że się przyczepiała do tej sędzi na ulicy i za nią chodziła.
Nie pamiętam tytułu tego filmu.
Widać że ludzie z psami z okolicznych bloków gdzie mieszkam nie wyciągają dla siebie nauki z oglądania filmów np. tego filmu co opisałam z nękaną sędzią.

Nie robi się czegoś z zadowoleniem jak się nie ma na to potrzeby, potrzeby są potrzebne żeby być w pełni człowiekiem i żeby prowadzić jakąś sensowną aktywność składającą się na życie.

Chyba jest tak, że tam gdzie nie ma potrzeb nie ma życia. Życie jest zaspokojaniem potrzeb.
To by było na taki inny temat: "Jak zrobione jest  życie?" Na pewno życie nie jest "ulepione z gliny".

Dragula napisał(a):
Lampart napisał(a): Gąska w niebie nie ma seksu bo tam wszystkie potrzeby są zaspokojone A seks jest potrzebą a tam gdzie potrzeba jest brak a w niebie nie ma braku.

Im on my highway to helk then. A tak poważnie to uwielbiam, kiedy śmiertelnicy decydują o tym co jest a czego nie ma w zaświatach

No a potrzeba oddychania Jezusa jest zaspokojona raz na 1 000 000 lat i Jezus w zaświatach/Niebie nie oddycha?
A potrzeba słuchania modlitw przez Jezusa - Jezus ma tę potrzebę zaspokojoną raz na 1 000 000 lat i Ziemianie go tymi modlitwami nękają , znęcają się modlitwami nad Jezusem - on nie ma ochoty tego słuchać a Ziemianie mu wmuszają swoje modlitwy do jego uszu?

Dragula - pewne rzeczy można zgadywać na podstawie ogólnej swojej wiedzy, doświadczenia życiowego i logiki.
Odpowiedz
Myślę że kiedyś powstanie taki film, konsumenci domagają się nowości.
"Z moich obserwacji obozowych wynika, że kobiety znacznie gorzej znoszą głód fizyczny i seksualny niż mężczyźni. Proste prawo życia obozowego głosiło tedy, że łamiąc opierającą się kobietę głodem fizycznym, zaspokaja się jej obie potrzeby naraz." - " Inny Swiat" Gustaw Herling- Grudzinski.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Myślę że kiedyś powstanie taki film, konsumenci domagają się nowości.

O jakim filmie piszesz, bo nie wiem nawet do którego posta odnosi się twoja wypowiedź?

Masz na myśli film o potrzebach seksualnych Jezusa w Niebie lub o jego potrzebie oddychania w Niebie powietrzem 78% tlen + 21% azot?

Bo Maryja w Niebie powinna mieć jeszcze potrzebę bobasów jak ma młode ciało, hormony kobiece i wyznanie katolickie. Bo Papież Franciszek powiedział w telewizji , że katoliczka powinna mieć 3 bobasy/niemowlaki a Maryja miała na Ziemi tylko jednego bobasa. W przerwach między słuchaniem modlitw chyba potrzebowała by zrobić sobie kolejne bobasy.
Tym razem chyba z ziemskim ojcem - chyba też katolikiem - z tych bobasów wyrośli by wielcy katolicy może ksiądz i Papież a jak dziewczynka to musowo zakonnica.
Odpowiedz
Mam na myśli ten pierwszy.
Ludziom spowszedniały wszelkie możliwe perwersje i dziwne obiekty seksualne, a to konsumenci kreują zapotrzebowanie, przemysł na nie odpowiada.
"Z moich obserwacji obozowych wynika, że kobiety znacznie gorzej znoszą głód fizyczny i seksualny niż mężczyźni. Proste prawo życia obozowego głosiło tedy, że łamiąc opierającą się kobietę głodem fizycznym, zaspokaja się jej obie potrzeby naraz." - " Inny Swiat" Gustaw Herling- Grudzinski.
Odpowiedz
Dragula napisał(a):

Odnosimy się tutaj do katolickiej doktryny wcale nie musimy w to wierzyć. Też się odnosisz do pewnej doktryny pisząc o piekle i niebie. Może mniej sprecyzowanych ale jednak utworzonych idei.
Odpowiedz
Przytoczyłeś religijny bełkot podciągnięty pod jakąś doktrynę? Wypowiedzi można analizować pod względem np. czy nie są bełkotem.

Wierzyć możemy z jakimś sensem w to czego nie da się, ludzie nie umieją sprawdzić - wtedy to jeszcze można nazwać wiarą. Ktoś może wierzyć w UFO w innej galaktyce - nie że do Nas przylatują tylko, że tam żyją jakieś podobne do nas istoty rozumne - tego nie można przekreślić nauką. Ja w tym miejscu powiem: wydaje mi się to możliwe , nie powiem "wierzę" ale jeśli ktoś chce "wierzyć" a nie przypuszczać bo za to że wierzy, wierzy że dostanie jakieś ciastko to się za bardzo nie czepiam.

Elementy religii z Zeusem np. obwożenie Słońca w wozie zaprzężonym w latające konie zostały przekreślone przez naukę - wobec tego wiara w to obwożone Słońce jest bzdetą.
Podobnie jakieś rzeczy z religii katolickiej można wrzucić we własnym zakresie pomiędzy bzdety jak wysiądą na analizie jako bełkot - a to że kościół katolicki ciśnie cały czas jakieś elementy bełkotu których nie analizuje to jest już kwestia zadowolonych z tego owiec czyli wiernych którzy na kościół chętnie płacą lub przyzwalają płacić z państwowej kasy..
Jak chodziłam do szkoły i był PRL lata 70te to słyszałam od dorosłych ludzi np. przy okazji pogrzebów, że oni tak do końca w religię i życie pozagrobowe nie wierzą, że nie wiedzą jak jest ale chodzą do kościoła bo może coś jest, słyszałam też od dorosłych ludzi, że księża z którymi rozmawiają tak samo mają wątpliwości co do istnienia Boga i życia pozagrobowego.

Ja do niczego nie namawiam, bo problemy religii moim zdaniem powinny być sprawami prywatnymi i nie chciałabym  żeby ktoś się do mnie przyczepiał, że to ja go do takich poglądów namówiłam. Niemniej racjonalny głos jakiejś grupy w sprawach religii mi dosyć odpowiada, mam na myśli osoby które w nic nie wierzą lub nie wierzą w religie chrześcijańskie, nie odpowiada mi religijny klimat w miejscach ogólnodostępnych poza kościołem oraz ciągłe dzień w dzień bambanie w dzwony kościelne prawie przez cały dzień i bambanie jednorazowe czasem przez 6 minut - chodzi mi o ten dźwięk i ten metaliczny hałas od dzwonów bo na ulicach i tak jest dużo hałasu od samochodów którego nie da się wyeliminować.

Nie za bardzo mam ochotę na rozmowy z ludźmi, którzy moim zdaniem pieprzą bzdety a na rozmowy o religii prawie wcale nawet jak to nie są bzdety - mam na myśli rozmowy w realu i przez telefon lub w mailach a na forum piszę z własnej chęci kiedy chcę i w wątkach w jakich chcę - nie należę do najaktywniejszych użytkowników tego forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości