To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik Zagadek
#21
Nie zasłużyłem :-P
Sebastian Flak
Odpowiedz
#22
Qrwa 15 tam jest jeden but.
Odpowiedz
#23
nie powiększyłem obrazeczka wcześniej i pikseloza łoszukała = 43  Smutny

EDIT: 15 było wynikiem mojego równanka, ale wbrew Mistrzowi Gry, twierdzę, że nie jest wynikiem zagadeczki.
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#24
Kosmek nie widziała że tam jest jedna Halka a ja nie widziałem że tam jest jeden but x D
W końcu Kosmek zobaczyła wszystko.
Odpowiedz
#25
Ale nie zobaczył, że ten ziomeczek na ostatniom obrazku ma buty i trzyma w łapach te ustrojstwa. Oczko

Proszę Szanownej Komisji – wynik 15 jest błędy.
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#26
23 faktycznie on trzyma 2 Halki. Wynik wynosi 23
Odpowiedz
#27
A adików niby nie ma? Oczko
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#28
43 z adikami
Odpowiedz
#29
Ale jaja - ja też nie skupiłem się na szczegółach.
Czyli zwycięża Kozak.
5+19x2=43

PS. Sorry kosmek, może następnym razem.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#30
A no 43, jak żem wcześniej napisał. Oczko
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#31
Pisz zagadkę Kozacze!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#32
A jakie są zasady gry względem zakresu zagadek?
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#33
Jakaś logiczno-matematyczna.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#34
No to będzie zagadka z brodą na rozgrzewkę, bo wena zawodzi. Język

Mamy oto taką mieścinę z siedmioma mostami i czterema połaciami terenu (A,B,C,D). Jaką drogę należy obrać, aby przejść przez wszystkie siedem kładek? Warunkiem jest jednak, że w trakcie spaceru każdą kładkę możemy pokonać tylko jeden raz. Uśmiech Drogę zapisać można w formie, przykładowo, B>1>A>3>C>4... etc.

[Obrazek: Dc9QVZ.png]
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#35
5>2>1>3>4>6>7
Sebastian Flak
Odpowiedz
#36
Opisz drogę uwzględniając połacie ziemi. Oczko
Przykład: jeśli zaczynasz na połaci D (a zacząć możesz na dowolnej połaci) i przechodzisz mostem o numerze 6 na połać A to notacja wyglądać może D>6>A.

Przechodzić pomiędzy połaciami możesz tylko mostami – nie możesz więc między nimi przepłynąć. Oczko
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#37
B5>A2>B1>A3>C4>A6>D7

Pozaznaczał miejsca, w których wchodzi się na dany most. Reszta jest oczywista.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#38
Zaczynając na połaci B i przechodząć przez most numer 5 lądujesz na połaci D a nie A... Oczko
Żeby się dostać z połaci D na połać A musisz uprzednio przejść przez most numer 6. 
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz
#39
Przerobiłem ze trzydzieści wariantów, rozrysowałem sekcje i trasy i zawsze wychodzi mi, że żeby wyszło to co najmniej jeden most więcej być powinien, bo się ląduje w ślepej uliczce. Pierwszy raz od liceum z własnej i nieprzymuszonej woli policzyłem też że jest możliwych 5040 układów liczb, a tych kombinacji jakie są możliwe nie chce mi się przerabiać, bo albo ja jestem głupi i nie widzę rozwiązania, albo brakuje jednego mostu przynajmniej.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#40
?

Most numer 7 łączy połać D z C.
Ой, розвивайся та сухий дубе / Завтра мороз буде, / Ой собирайся молодий козаче / Завтра похід буде. / Я й морозу та й не боюся / Зараз розів'юся
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości