To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pedofilska gej propaganda
kmat napisał(a): PS. Tylko ja zauważyłem, że różne Andruszkiewicze, Bosaki, Winnickie itp. w sumie bardziej przypominają stereotypowego geja z dowcipów niż Biedroń?

Nie tylko.  Uśmiech Z tym,że Biedroń też przypomina.  Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a): Z tym,że Biedroń też przypomina. Smutny
Ale nie aż tak..
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Nie znam gościa i nie wiem, czyim jest bożyszczem.  Za to zauważyłam, że pewien odłam konserwatystów przoduje w wyszukiwaniu takich rzeczy.

Forum się nie czyta?
Pojawił się on już w wątku:
https://ateista.pl/showthread.php?tid=13...#pid690628

Widać tu jego kaczofobiczne wybryki, słusznie zakładam zatem, że jest bożyszczem tutejszych kaczofobów.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Eustachy, doszedłeś już, czemu wrzuciłeś zdjęcie gołego chłopa?
PS. Powinieneś popracować nad jasnością wypowiedzi, jej semantyczną i stylistyczną poprawnością, tudzież wewnętrzną logiką i koherencją. Tu masz próbkę, dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy też możesz dojść do takiej sprawności w formułowaniu myśli i jasności komunikacji. Trzymamy kciuki.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Bo przeraża mnie wizja kolejnego tryumfu Kaczora, który mu gotujecie. Jeden w spódnicy, drugi z gołą dupą a trzeci w więzieniu. Przemyślcie swe postępowanie bo jest toń ciężkie do wyczymania. Jakiegoś normalsa wysuncie na czoło.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Co się tak podniecasz Farmazonem?
Mało to masz przystojniejszych i dobrze naoliwionych w swoim kochanym PiSie?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
W sumie, gdyby nie Eustachy, to bym nawet nie wiedział, że jakiś Farmazon istnieje.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Chyba nikt by tutaj nie wiedział, że ktoś taki istnieje. W sumie to dalej nie wiem kto to.
A tak w ogóle zauważyliście, że ostatnio zmieniła się retoryka i pelikany nie są straszone strasznymi uchodźcami, ale strasznymi gejami, przed którymi jedynie prezes jest w stanie Ojczyznę uchronić.



http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...=BoxOpImg1


"Są pewne granice, których nie można przekroczyć, bo za chwileczkę będzie masowa nauka masturbacji w przedszkolu jako zajęcia. Zamiast leżakowania, zamiast spania dzieci pójdą się masturbować"

Czy oni wszyscy mają jakiegoś pierdolca? Wiedziałem, że Kukiz jest  głupi, ale nie wiedziałem, że aż tak bardzo.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Chyba nikt by tutaj nie wiedział, że ktoś taki istnieje. W sumie to dalej nie wiem kto to.
W sumie ciekawe. Goście pokroju tego Farmazonasą znani wyłącznie w kręgach eustachowych, tylko tam wzbudzają jakieś głębsze emocje, i tylko tam ludzie kolekcjonują ich akty, żeby je z dupy wrzucać na forach. Bardzo freudowskie.
DziadBorowy napisał(a): A tak w ogóle zauważyliście, że ostatnio zmieniła się retoryka i pelikany nie są straszone strasznymi uchodźcami, ale strasznymi gejami, przed którymi jedynie prezes jest w stanie Ojczyznę uchronić.
Czyżby przygotowanie do kapitu.. pardon, zawarcia kompromisu w kwestii przyjęcia przez Polskę uchodźców?
DziadBorowy napisał(a): Czy oni wszyscy mają jakiegoś pierdolca?
Czy to jest pytanie retoryczne?
DziadBorowy napisał(a): Wiedziałem, że Kukiz jest głupi, ale nie wiedziałem, że aż tak bardzo.
Kukiz jest przede wszystkim cholernie impulsywny i chaotyczny. Najpierw gada/tweetuje, potem myśli (jeśli zdąży zanim znowu coś palnie). Żeby w ogóle móc ocenić stopień jego zidiocenia, trzeba by go nafaszerować tonami środków uspokajających.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Trochę mi się nudziło, chwilkę poszukałem w necie i o to co znalazłem
Spoiler!

Źródło dla miłośników takich fotek: https://www.facebook.com/fatladscalendar/
Czyli nas drogi smok wali metaforycznego(?) konia do zwykłego photoshopa, czemu mnie to nie dziwi. Trochę to też świadczy o bańce, w której się obraca i ichnich fetyszach. No nic, temat można już zamknąć xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Chyba nikt by tutaj nie wiedział, że ktoś taki istnieje. W sumie to dalej nie wiem kto to.
A tak w ogóle zauważyliście, że ostatnio zmieniła się retoryka i pelikany nie są straszone strasznymi uchodźcami, ale strasznymi gejami, przed którymi jedynie prezes jest w stanie Ojczyznę uchronić.



http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...=BoxOpImg1


"Są pewne granice, których nie można przekroczyć, bo za chwileczkę będzie masowa nauka masturbacji w przedszkolu jako zajęcia. Zamiast leżakowania, zamiast spania dzieci pójdą się masturbować"

Czy oni wszyscy mają jakiegoś pierdolca? Wiedziałem, że Kukiz jest  głupi, ale nie wiedziałem, że aż tak bardzo.

Z podanego linku do GW.

Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej stwierdził, że słowa wypowiedziane przez prezesa PiS na sobotniej konwencji to "zwykłe kłamstwa" i powielanie mitów, które nie mają nic wspólnego z wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi edukacji seksualnej w szkołach.

   " To, co mówił prezes Kaczyński, to zwykłe kłamstwo. Jestem zdziwiony, czasami przerażony lekkością kłamania, jaką ma prezes PiS czy inni ważni politycy PiS. Mówienie o tym, że będzie jakaś seksualizacja dzieci w wieku 4 lat, jest absurdem"

   
A teraz...

Biuro Regionalne WHO dla Europy i BZgAStandardy edukacji seksualnej w EuropiePodstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem

Str 38

dzieci 0-4 i 4-6
Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa

dzieci 9-12
Pierwsze doświadczenia seksualne

Tak Dziadzie, masturbacja  nawet nie w przedszkolu, lecz już  żłobku jest zalecana. Nazywanie kogoś głupim jest zawsze ryzykowne, bo może łatwo obrócić się przeciw. Poseł Neuman zaś mówił nieprawdę. Kłamał lub jest niezorientowany w rzeczywistości. Warto poczytać zalecenia agendy dla dzieci, pouczająca lektura. 

Masturbacja dzieciątek nawet żłobkach jest standardem edukacji seksualnej w Europie (patrz link powyżej). Oczywiście każdy polski prawdziwy Europejczyk się do tego zastosuje, aby być jeszcze, jeszcze bardziej europejskim.

Teraz z "mądrej" gazety o Jacksonie:

"Mówił, że ze mną pierwszym uprawiał seks"

W Paryżu nauczył mnie masturbacji. Od tego się zaczęło. Powiedział, że pokaże mi coś, co robią wszyscy. Pamiętam, że spuchł mi członek, tak go wymęczyłem. Nie mam nieprzyjemnych wspomnień oprócz tego, że nie mogłem się wysikać

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5...aving.html


Pedofilia  jak widzisz  wiadomo od czego się zaczyna. A powiązanie tego wszystkiego z LGTB to oczywiście najbardziej przypadkowy przypadek ze wszystkich przypadków. Takie czasy, maski opadają.
Odpowiedz
Tosz to wrzuciłem i społeczność wolnomyslicielska jest za.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
cobras napisał(a): Trochę mi się nudziło, chwilkę poszukałem w necie i o to co znalazłem
Spoiler!


Źródło dla miłośników takich fotek: https://www.facebook.com/fatladscalendar/
Czyli nas drogi smok wali metaforycznego(?) konia do zwykłego photoshopa, czemu mnie to nie dziwi. Trochę to też świadczy o bańce, w której się obraca i ichnich fetyszach. No nic, temat można już zamknąć xD
O w dupe jeża Duży uśmiech

Eustachy, właśnie przeszedłeś do historii polskiego homoseksualizmu Szczerbol
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Chyba nikt by tutaj nie wiedział, że ktoś taki istnieje. W sumie to dalej nie wiem kto to.
A tak w ogóle zauważyliście, że ostatnio zmieniła się retoryka i pelikany nie są straszone strasznymi uchodźcami, ale strasznymi gejami, przed którymi jedynie prezes jest w stanie Ojczyznę uchronić.
Tak, organ rządowy "Nasz Dziennik" już chwalił muzułmańskich imigrantów, którzy protestowali przeciwko nauczaniu o homoseksualizmie w podstawówce.

https://www.dailymail.co.uk/news/article...ssons.html
The children involved in the exodus represent about 80 per cent of the school's entire enrolment, which is 98 per cent Muslim
https://naszdziennik.pl/swiat/206499,gen...drzwi.html
Jak zwykle, organ rządowy wcale nie kłamie:
Znaczna część inicjatorów protestu to imigranci, w tym muzułmanie.

Ciekawe, kiedy zaczną krzyczeć, aby sprowadzać więcej muzułmanów, bo tylko oni uratują Europę i Polskę przed pedalstwem.

W rzeczywistości, jak Winston doskonale wiedział, zaledwie przed czterema laty Oceania, wspólnie z Eurazją, walczyła ze Wschódazją. Ale zachował tę tajną wiedzę tylko dlatego, że jego pamięć niedostatecznie poddawała się regulacji. Oficjalnie zmiana sojuszy nigdy nie miała miejsca. Skoro Oceania prowadzi wojnę z Eurazją, przeto zawsze prowadziła wojnę z Eurazją. Wróg aktualny ucieleśniał zło najwyższe, a zatem żadne wchodzenie z nim w układy nie było możliwe: teraz, w przyszłości i nawet w przeszłości.

George Orwell, Rok 1984


Gladiator napisał(a): dzieci 0-4 i 4-6
Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa

dzieci 9-12
Pierwsze doświadczenia seksualne

Tak Dziadzie, masturbacja  nawet nie w przedszkolu, lecz już  żłobku jest zalecana. Nazywanie kogoś głupim jest zawsze ryzykowne, bo może łatwo obrócić się przeciw. Poseł Neuman zaś mówił nieprawdę. Kłamał lub jest niezorientowany w rzeczywistości. Warto poczytać zalecenia agendy dla dzieci, pouczająca lektura. 

Masturbacja dzieciątek nawet żłobkach jest standardem edukacji seksualnej w Europie (patrz link powyżej). Oczywiście każdy polski prawdziwy Europejczyk się do tego zastosuje, aby być jeszcze, jeszcze bardziej europejskim.

Zalecane jest nauczanie o masturbacji, a nie masturbacja w przedszkolu. No ale tak to jest, jak się nie rozumie wypowiedzi, tylko słowa-klucze, do których się potem dorabia zdania samodzielnie. Masturbować się dzieci uczyć nie trzeba, bo one to umieją. Natomiast wypada dzieci uczyć o tym, co to jest, dlaczego im wolno, a wspólnie z dorosłymi nie wolno, bo jak normalny człowiek tego nie powie, zrobi to katechetka i powie że za to pójdą do piekła. I to chyba strasznie was boli i uwiera, że nie będziecie mieć monopolu na nauczanie dzieci o masturbacji.
Odpowiedz
A nie mówiłem, że oni wszyscy mają pierdolca.  Z nauczania o masturbacji robi się "masturbację dzieciątek". Na prawdę nie za bardzo chcę wiedzieć co oni mają w głowach, że takie skojarzenia im się pojawiają. Proszę zauważyć jednak, że brakuje im konsekwencji i nie twierdzą, że z dziećmi 9 letnimi będzie uprawiać się seks aby miały "pierwsze doświadczenia seksualne".

No i jak ZaKotem słusznie zauważył -  przecież nauczanie o masturbacji dzieciątek od lat stosowane jest w praktyce.  Tylko, że nie na wychowaniu seksualnym a na religii.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): No i jak ZaKotem słusznie zauważył -  przecież nauczanie o masturbacji dzieciątek od lat stosowane jest w praktyce.  Tylko, że nie na wychowaniu seksualnym a na religii.

Argument inwalida. Pasowałoby udowodnić, że na religii ten temat jest w ogóle poruszany. Mnie się tam wydawało, że na religii to o prawdach wiary, przykazaniach i temu podobnych sprawach. Ale co ja tam wiem...
Sebastian Flak
Odpowiedz
Z linku WHO:

Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa

Można odwracać kota ogonem, na czarne mówić białe, wykręcać interpretować zaklinać rzeczywistości. Można kłamstwa nazywać prawdą. Reszta odpowiedzi z histerycznymi wstawkami dopełnia chaosu wewnętrznego. 

Żyjemy w czasach, kiedy zboczeńcy intelektualni (przynajmniej) wmawiają społeczeństwom pseudonaukowe bzdury, nawet Giertych wspomina o tym w kontekście politycznym jako błędzie. Być może powyższe cytaty z Agendy będą na ulicznych plakatach podczas kampanii wyborczej do PE.

Tu z mojej strony EOT.
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Argument inwalida. Pasowałoby udowodnić, że na religii ten temat jest w ogóle poruszany. Mnie się tam wydawało, że na religii to o prawdach wiary, przykazaniach i temu podobnych sprawach. Ale co ja tam wiem...


Ja w latach 90 te treści na religii miałem, podczas przygotowania do komunii. W wieku 7-8 lat dowiedziałem się, że dotykanie się w określonych "nieskromnych" miejscach może być przyjemne, ale stanowi też grzech śmiertelny. I gdybym po czymś takim się nie wyspowiadał i umarł np w wypadku to trafiłbym na zawsze do piekła. Nagrań ani notatek nie posiadam więc nie wiem czy nie jest to dowód.

Ale zakładam, ze 6 i 9 przykazanie są dalej na religii omawiane, a masturbacja w oczach kościoła to wciąż grzech - więc nie widzę powodów z których tych treści obecnie miałoby nie być.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Gladiator napisał(a): Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa

Żyjemy w czasach, kiedy zboczeńcy intelektualni (przynajmniej) wmawiają społeczeństwom pseudonaukowe bzdury,

No ale co konkretnie jest pseudonaukową bzdurą? Jakie bzdurne twierdzenie znalazłeś w magisterium WHO? Czy po prostu doznałeś skojarzenia "o masturbacji mówią tylko księża i zboczeńcy, sprawdzić, czy nie ksiądz"?
Odpowiedz
To, że nastolatki się masturbują to jest chyba normalne ale nie dzieci.
WHO działa chyba pod presją homoseksualistów i pedofilów.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości