To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pedofilska gej propaganda
#81
Battlecruiser napisał(a): No i  sami widzicie. Jak gowniarz chce to może.

No dobra, a co proponowałbyś w zamian. Pod dwoma warunkami:
- brak informacji nie jest alternatywą. Podwórkowe uświadamianie pod śmietnikiem - także nie jest.
- celem ma być kompetencja dziecka do obrony przed "złym dotykiem".
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#82
Wprowadzić informację, że jak chce to nie moze
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#83
Wpis podsumowujący:
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/93...nie-to-nie

Ponoć jest coś takiego jak psychologia rozwojowa i ona wywodzi, że jest jakiś wiek immunizacji, poniżej którego nie dociera, w ogóle różne rzeczy ponoć twierdzi tylko teraz owi psychologowie nabrali coś wody w usta.
Dwa: niekoniecznie musimy przyjmować punkt widzenia erotomana-gawędziarza, bo takie osobniki są bardzo uciążliwe we współżyciu społecznym. Te ich opowieści nudne są bardzo. Zatrzymajmy się jednak na problemie celu:
Jakiś tam ród zawodowych morderców stawiał sobie za cel wychowanie dzieci na morderców. W tym celu dawał im od maleńkiego czaszki do zabawy, dręczyły zwierzęta itp. LGBT chce wychować dzieci na erotomanów niezdolnych do trwałych związków, zmieniających partnerów itp. A my? Na normalsów zdolnych do założenia rodziny. Na tym się skupmy.
Dziesięciolatki są za małe na seks i już
Dwunastolatki też
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#84
bert04 napisał(a): Zarłaku, ty wodo na młyny w kręgach środowisk, tylko niechciane doświadczenia seksualne są deprecjonowane. Więc potwierdziłeś mimowolnie pytanie Smoko-Krążownika (jakiegoś-tam), nigdzie nie jest wpisany zakaz

Chyba raczysz żartować. Zakaz jest zapisany w prawie, a czy prawo powinno karać kontakty seksualne pomiędzy nastolatkami poniżej 18 roku życia to inna sprawa. Zauważ, że tym się Smok i mu podobni z oparów absurdu wzięci nie zajmują w ogóle. To kolejna aferka tych środowisk odciągająca uwagę od nieudolności PiS. Niewiele ich obchodzi dobro dzieci.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#85
Żarłak napisał(a): Chyba raczysz żartować. Zakaz jest zapisany w prawie,

No to cytuj prawo, a nie dokumenty, w których potwierdzasz paranoje smocze

Cytat:a czy prawo powinno karać kontakty seksualne pomiędzy nastolatkami poniżej 18 roku życia to inna sprawa.

No niby interpretacje są różne, a od czasu do czasu gazety produkują panikarskie artykuły o "słoneczkach". Lub czyta się doniesienia o dzieciach molestujących / gwałcących dzieci. To drugie akurat niby powinno być przez te dokumenty WHO powstrzymywane, ale napędza młyny paranoi o seksualizacji dzieciaków.

Co do rzekomych "słoneczek" zaś nawet ani WHO ani prawo nie pomaga specjalnie.

Cytat:Zauważ, że tym się Smok i mu podobni z oparów absurdu wzięci nie zajmują w ogóle. To kolejna aferka tych środowisk odciągająca uwagę od nieudolności PiS. Niewiele ich obchodzi dobro dzieci.

W tym się zgadzamy. Nie oznacza to, że należy się im tak łatwo podkładać.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#86
Jeśli ktoś chce faryzejsko interpretować jakiś tekst czy wypowiedzi to wielu neutralnych słów można przeciwko drugiemu zwrócić. To środowisko świadomie wprowadza w błąd. Nawet nie próbuje stwarzać pozorów, że chce jakiejś debaty.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#87
Battlecruiser napisał(a): Wprowadzić informację, że jak chce to nie moze

Primo, moje pytanie nie było, co robić, jak dziecko chce. Tylko jak nie chce. Wiem, że Ciebie bardziej zajmuje kwestia, że dzieciaki będą się masturbować, "słoneczkować" i na inne sposoby chędożyć, jak im się zachce. Jednakże ja tak dziwnie uważam, że problem niechcianych doświadczeń seksualnych jest "nieco poważniejszy". Do tej kwestii się nie odniosłeś.

A secundo, to nawet w "Twojej" kwestii nie wyjaśniłeś, jak obszerna (lub skromna?) ma być ta informacja. Są całe szafy dowcipów o tym, jak matka zabraniała córce dotykać się pod majtkami, więc córka majtek nie nosiła. I w tym stylu. Ile więc chcesz powiedzieć a ile nie? Potrafisz dać jakiś opisy "wiedzy niezbędnej", czy też ufasz w samodokształcanie podwórkowo-internetowe?
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#88
Battlecruiser napisał(a): Dziesięciolatki są za małe na seks i już
Dwunastolatki też
A gdzie ktoś mówi lub pisze "dwunastolatki nie są za małe na seks"? Może pokaż konkretnie taką wypowiedź w propozycji programu do szkoły.
Odpowiedz
#89
W magiczny sposób znikną masturbujące się kilkulatki i dziecięce zainteresowanie życiem seksualnym. Bo są za małe, więc tematu nie ma. Poczekajmy, aż będą mieć osiemnaście lat, same zdobędą wiedzę (praktyczną i jakąś tam teoretyczną) i wtedy edukujmy "dzieci" seksualnie.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#90
znaLezczyni napisał(a): W magiczny sposób znikną masturbujące się kilkulatki i dziecięce zainteresowanie życiem seksualnym. Bo są za małe, więc tematu nie ma. Poczekajmy, aż będą mieć osiemnaście lat, same zdobędą wiedzę (praktyczną i jakąś tam teoretyczną) i wtedy edukujmy "dzieci" seksualnie.

Skoro dzieci w naturalny sposób interesuja sie seksem, masturbuja sie w ukryciu przed rodzicami etc., to po chuj ta cala edukacja seksualna? Mnie nikt seksualnie nie edukowal, a wiedzialam, jak sobie dogodzic juz w wieku kilku lat. Pedofil mnie przy tym nie uwiódl.
Odpowiedz
#91
Żarłak napisał(a): Chyba raczysz żartować. Zakaz jest zapisany w prawie, a czy prawo powinno karać kontakty seksualne pomiędzy nastolatkami poniżej 18 roku życia to inna sprawa. Zauważ, że tym się Smok i mu podobni z oparów absurdu wzięci nie zajmują w ogóle. To kolejna aferka tych środowisk odciągająca uwagę od nieudolności PiS. Niewiele ich obchodzi dobro dzieci.

I to mamy postulat puszki dla WHO. Jestem za.
Po drugie nastolatki poniżej 18 roku życia a powyżej 15 roku życia mogą się ruchać jak chcą. Po trzecie temat puszki  dla Trzaskowskiego jest oczywisty

2. Zwolennicy propedo usiłują wierzgać.
[Obrazek: D01OfXJXQAY2U-o.jpg]

Tu mam zaś propagandowy wybór tytułów zza wielkiej wody, które wytyczają wasz kurs propedo:

[Obrazek: D0wac_XXgAAz7Ju.jpg]

https://twitter.com/miloszlodowski/statu...0522356736

A tu rozmowa z Rabiejem:
https://twitter.com/bogdan607/status/110...4397256704
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#92
O, widzę smok powiela chujowe twitterowe memy bez sprawdzania. Tu jest piękny debunk tego chujowego mema - https://twitter.com/Bjank/status/1102593948491698176

I dalej nie napisałeś kim są ci "wy" w twoich postach, więc ponawiam prośbę, pisz po nickach, albo wypierdalaj.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#93
Przyłączam się do prośby (pierwszej części - podania nicków).
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#94
cobras napisał(a): I dalej nie napisałeś kim są ci "wy" w twoich postach, więc ponawiam prośbę, pisz po nickach, albo wypierdalaj.

To może ja trochę subtelniej:

Smoku - albo pisz po nickach i udowadniaj prawdziwość swoich zarzutów albo przestań formułować z dupy wzięte twierdzenia. Albo dostaniesz ostrzeżenie + gównoposty zaczną lecieć do śmietnika.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#95
Ja żądam wprowadzenia do szkół sklepów z twardymi i miękimi narkotykami. A co, niech zdobędą wiedzę, a nie płacą 30 zlotych za 0,7g gandzi a dilerzy wkręcają im że to równa sztuka(1g) i to jakiegoś samosieja. Bądźmy nowocześni do kurwy nędzy
Odpowiedz
#96
Ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała (...) Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca, czasami podniecając go, ojciec powinien robić tak samo
Tak powinno być
A tu link, niestety do fejsbunia: https://www.facebook.com/KamieniKupa1/vi...224104343/
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#97
Cytat: Ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała (...) Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca, czasami podniecając go, ojciec powinien robić tak samo
Tak powinno być
A tu link, niestety do fejsbunia: https://www.facebook.com/KamieniKupa1/vi...224104343/

Może jednak idź na swojego blogaska, skoro nie potrafisz odnieść się do jednej dopiero co zdebunkowanej propagandowej wklejki i już wrzucasz następną. To jest forum dyskusyjne, a nie twoja prywatna tablica. Wyściub nos ze swojej incelskiej oblężonej twierdzy albo wracaj na bloga, srsly.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#98
lumberjack napisał(a):
cobras napisał(a): I dalej nie napisałeś kim są ci "wy" w twoich postach, więc ponawiam prośbę, pisz po nickach, albo wypierdalaj.

To może ja trochę subtelniej:

Smoku - albo pisz po nickach i udowadniaj prawdziwość swoich zarzutów albo przestań formułować z dupy wzięte twierdzenia. Albo dostaniesz ostrzeżenie + gównoposty zaczną lecieć do śmietnika.

Kto popierał rozróby we wątku to wie https://ateista.pl/showthread.php?tid=13784&page=2
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#99
Battlecruiser napisał(a): Kto popierał rozróby we wątku to wie https://ateista.pl/showthread.php?tid=13784&page=2

Popieranie dawania z liścia kobietom z rudymi włosami to też popieranie rozrób?

https://ateista.pl/showthread.php?tid=13...#pid692180
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Battlecruiser

Cytat:lumberjack napisał(a):
cobras napisał(a): napisał(a):I dalej nie napisałeś kim są ci "wy" w twoich postach, więc ponawiam prośbę, pisz po nickach, albo wypierdalaj.

To może ja trochę subtelniej:

Smoku - albo pisz po nickach i udowadniaj prawdziwość swoich zarzutów albo przestań formułować z dupy wzięte twierdzenia. Albo dostaniesz ostrzeżenie + gównoposty zaczną lecieć do śmietnika.

Kto popierał rozróby we wątku to wie https://ateista.pl/showthread.php?tid=13784&page=2
Przeczytałam wątek i nadal nie wiem, czyim bożyszczem jest pan ze zdjęcia. Brak ci uczciwości czy odwagi do podania nicków?
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości