Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy kobieta może zrozumieć idealizm?
Oczywiście nie wiedziałam, kto zacz (Joe Rogan), wrzuciłam więc w google. Komik, aktor, sportowiec. Niestety, mało jego wypowiedzi zapisanych jest, a filmów oglądać nie będę.
Myślałam, że podasz jakieś dane statystyczne, powołasz się na badania socjologiczne - a ty budujesz swoją opinię na podstawie opinii pana, który robi stand upy. Można i tak. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak zawężasz swoje możliwości poznawcze - no ale w sumie to twój problem, że budujesz swoja zdania na - excuse me - szajsie. Pań i panów, którzy zarabiają na życie, wstawiając przydługie monologi na youtube. Nie ma nic złego w takim zarabianiu pieniędzy, pomysł na biznes jest, dziwię się tylko, że ktoś nabija im oglądalność i traci czas na oglądanie głupot. Już filmiki z pieskami i kotkami mają większą wartość - człowiek się przy nich uśmiechnie i zrelaksuje.

Cytat:Czy możesz uzasadnić dlaczego określasz euroislam ksenofobicznym bagnem?

Bo nim jest?
Nie będę ich cytować, bo musiałabym umieścić link - a nie będę linkowała do bagna. Dziś na przykład, na pierwszej stronie, naukowiec płacze, że muzułmanie nie zintegrowali się w ani jednym kraju (tzn. imigranci muzułmańscy).

Cytat:Jednocześnie to miłe, że wycofałaś się z określania euroislamu faszystowskim, to już coś.

Niechcący mi wyszło, że miło. Nie spełnia wszystkich warunków definicji: faszystowski. Może jednak zostać jako wyraz określający mój stosunek do tego portalu.

I nie będę więcej pisała w tym temacie o wiadomym portalu, bo znowu się zrobi syfiasty offtop. Chcesz bronić swego źródła informacji, załóż nowy temat, proszę.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Czy kobieta może zrozumieć idealizm? - przez znaLezczyni - 08.03.2019, 14:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości