Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy kobieta może zrozumieć idealizm?
#59
ZnaLezczyni, ale to był tylko przykład. Jego to spotyka osobiście, że jest źle traktowany, ze względu na to, że jest białym mężczyzną.
Tutaj jest ten temat omawiany na antenie CNN
https://youtu.be/BAlig2jW7SA

Jest mnóstwo materiałów gdzie np. pseudofeministki oraz ludzie o innym kolorze skóry niż biały używają tego określenia "white privilege", "white supremacy", więc nie potrzebuje tutaj badań socjologicznych na ten temat, by w rozmowie z Pelikanem przyznać, że takie zjawisko istnieje. ja się tym aż tak nie interesuje żebym szukał badań na ten temat, po prostu dałem sygnał, że wiem, że omawiane zjawisko istnieje bo się z czymś takim spotkałem.
A ty to wyciągasz z kontekstu i stawiasz w krzywym zwierciadle.

Cytat:Dziś na przykład, na pierwszej stronie, naukowiec płacze, że muzułmanie nie zintegrowali się w ani jednym kraju (tzn. imigranci muzułmańscy).

Czyli dla ciebie ksenofobicznym bagnem jest przedstawienie - https://euroislam.pl/islamu-nie-da-sie-p...emokracja/ - artykułu naukowca nazywającego się
Ruud Koopmans, "naukowiec od ponad 20 lat badający problematykę migracji i integracji, nie potrafi wskazać choćby jednego kraju zachodniego, w którym integracja muzułmanów by się udała."

Przedstawiony, na oczernianym przez ciebie portalu, artykuł, ukazał się w duńskiej gazecie Berlingske, a jest to bardzo poważna gazeta, jedna z najstarszych na świecie, bo pierwszy raz publikująca już w 1749 .r
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Berlingske_Media


Przynajmniej widać jak łatwo szastasz takimi określeniami jak faszyzm i ksenofobiczne bagno. Również nie zamierzam więcej na ten temat pisać, wnioski niech sobie każdy wyciągnie sam.

No chociaż w kwestii piesków i kotków się zgadzamy, bo ja też lubię takie filmiki Język Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy kobieta może zrozumieć idealizm? - przez Lampart - 08.03.2019, 14:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości