Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy kobieta może zrozumieć idealizm?
#71
Cytat:Tatarzy. Koniec dowodu.

Acha czyli jako dowód na to, że islam sunnicki da się zaadoptować do europejskiej kultury podajesz zupełnie niereprezentatywną grupkę wierzących, którzy zaadoptowali się dlatego, że od islamu sunnickiego odstąpili i których łączy z Polską wielowiekowa historia (sytuacja szczególna i nieprzekładalna na realia Europy zachodniej).

"Koniec dowodu" dobre sobie Duży uśmiech

Dowodem (koniecznym ale niewystarczającym) by było gdybyś wskazał państwo, w którym islam sunnicki jest wyznaniem dominującym i byłyby tam przestrzegane prawa człowieka i europejskie wartości.

Cytat:Istniały - i zdarzają się nadal, chociaż już nie są tak popularne, jak sto lat temu - serwisy, badania i wypowiedzi pokazujące, że żydowskie zagrożenie istnieje i że judaizm nie jest spójny z zachodnią kulturą

A to już jest jakaś perfidna ironia, że grasz kartą antysemityzmu, żeby wybielać jedną z najbardziej antysemitycznych ideologii i kultur jakie istnieją.

ale to też jest bardzo znamienne, że po takie "dowody" i "argumenty" musisz sięgać w tej dyskusji.

Najlepiej posłuchać samych muzułmanów co mówią (oczywiście wtedy kiedy nie stosują usankcjonowanego religijnie kłamstwa na niewiernych służącego do tego by wprowadzać ich w błąd i zdobywać nad nimi przewagę)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy kobieta może zrozumieć idealizm? - przez Lampart - 13.03.2019, 22:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości