To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo będziesz głosował w wyborach do PE
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
PiS
5.56%
2 5.56%
Koalicja Europejska
33.33%
12 33.33%
Lewica Razem
5.56%
2 5.56%
Kukiz
0%
0 0%
Konfederacja
25.00%
9 25.00%
Wiosna
13.89%
5 13.89%
Inne
16.67%
6 16.67%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I na kogo tu głosować?
kmat napisał(a):
zefciu napisał(a): Jak patrzę na teledyski tej Ady, to jestem ofiarą prawa Poe'a. Naprawdę nie kumam, czy ona sobie robi z narodowców i Prawdziwych Polskich Katolików jaja, czy też próbuje ich reprezentować. Żadna odpowiedź na to pytanie mnie nie zdziwi.
Taka prawda. Ocip jest nieparodiowalny.
Ciekawe czemu smok to wrzucił. Nie zajarzył o co chodzi w klipie i myślał, że to jakieś prounijne coś w stylu tej Scheuring Wielgus?

Robię sobie z was jaja jak zwykle.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Battlecruiser,

Cytat:o perypetiach Seytlitza słyszałeś? A Yavuz Sultan Selim?
Pisząc o cienkich skórkach miałem na myśli raczej to:
 zagłada Niezwyciężonego
[Obrazek: HMS-Invincibles-centre-magazines-explode-IMW-SP2468.jpg]

i to:

koniec Hooda
[Obrazek: Sinking_of_HMS_Hood.jpg]

a Seydlitz, co Seydlitz? Niemcy mieli po prostu szczęście którego zabrakło Brytyjczykom:

[Obrazek: 9-9.jpg]
Natomiast Goeben rozbijał się po Morzu Czarnym jak pijany w karczmie gdyż był "najmocniejszym chłopem we wsi". Gdy Rosjanie wreszcie zbudowali drednota, zabawa się skończyła.



To na marginesie, żeby odetchnąć od polityki. Uśmiech
Odpowiedz
Ech Exeter https://ateista.pl/showthread.php?tid=14313

2. Takie tam przedwyborcze:
[Obrazek: D7PjLt7WwAAExqn.jpg:large]
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Wygrał Bosak, a najbardziej skompromitował się PiS (próbując się wybić na retoryce antyPO).

Koalicja Europejska próbuje sprzedać swoją bezideowość jako atut nazywając ją pragmatyzmem, a Zandberg eurosocjalizm nazywając go normalnością. Wiosna ma do zaoferowania pozytywne wibracje, a Kukiz samego siebie.

W sumie niczym mnie ta debata nie zaskoczyła.
Odpowiedz
Postanowiłem, że przeczytam jakąś dobrą książkę od ekonomii zanim jeszcze przystąpię do wyborów.
Do niedzieli się wyrobię.
Nie można jechać na samej ideologii, że np. gejów lubię, to na wiosnę, gejów nie lubię, to na konfederację itp.
Karoń mówił że każdy chce mieć dobre buty i to są sprawy najważniejsze, a do tego potrzebna jest właściwa ekonomia. Poza tym jak wszyscy mają dobre buty, to obyczaje też są łagodniejsze.
Odpowiedz
kmat napisał(a): Pilaster, masz wielbiciela.

Stalkera  Cwaniak


Cytat:Chyba pierwszy niezjebany test wyborczy ostatnimi czasy - ewybory.eu.
Mi wyszło KE.
Pilastrowi takoż.  Uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Zdziwiło mnie wczoraj, że nie potrzebowałam okazać żadnego dowodu tożsamości, żeby zagłosować.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Krótkie pytanie do wyborców Konfederacji.
Czy też jesteście za karaniem homoseksualizmu, jak jeden z waszych liderów Braun?

Cytat:- Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej - powiedział w telewizji wRealu24 były kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun.
Związany z Konfederacją polityk podkreślił, że Robert Biedroń jako "zawodowy sodomita" powinien trafić do więzienia.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Krótkie pytanie do wyborców Konfederacji.
Czy też jesteście za karaniem homoseksualizmu, jak jeden z waszych liderów Braun?

Propagowanie sodomii szczególnie przez funkcjonariuszy publicznych powinno byc srogo karane.
Odpowiedz
A co to znaczy propagowanie?

PS. I wiesz w ogóle, co to takiego 'sodomia'?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): A co to znaczy propagowanie.

Popularyzowac, krzewic, promowac, rozpowszechniac, szerzyc.

Cytat:PS. I wiesz w ogóle, co to takiego 'sodomia'?
Praktykowanie zboczonych aktow seksualnych, rozwiazlosc seksualna.
Odpowiedz
A co jest złego w zboczeniu, jeśli oddają mu się dorośli, dojrzali, odpowiedzialni ludzie?

Bajdewaj, BDSM też się łapie na "sodomię"? A pozycja "na jeźdźca"?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): A co jest złego w zboczeniu, jeśli oddają mu się dorośli, dojrzali, odpowiedzialni ludzie?

Bajdewaj, BDSM też się łapie na "sodomię"? A pozycja "na jeźdźca"?

Nic, o ile robia to w sypialni, a nie publicznie. Nikt nie bedzie Biedroniowi zagladac do sypialni.  Sodomii nie nalezy propagowac, a co kto robi sobie w domu,  prywatnie, to nic nikomu do tego.
Odpowiedz
A jakie konkretnie to są te "zboczone akty"?
Pozamałżeńskie?
W jakichś szczególnych pozycjach?
Czy dobrze rozumiem, że homoseksualne akty nazywasz zboczonymi?
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a):
Sofeicz napisał(a): A co to znaczy propagowanie.

Popularyzowac, krzewic, promowac, rozpowszechniac, szerzyc.

Problem w tym, że twój ideolo nie chce karać za propagowanie (cokolwiek to znaczy) ale za homoseksualizm, jako taki.

Czy w takim razie planujecie jekieś działania mające na celu stworzenie odpowiednich komisji weryfikujących orientację seksualną, list proskrypcyjnych i przymusowego oznaczania rzeczonych homo (np. różowym trójkątem na ramieniu)?

Jeszcze raz wklejam, bo ci może umknęło.
Cytat:- Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej - powiedział w telewizji wRealu24 były kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun.
Związany z Konfederacją polityk podkreślił, że Robert Biedroń jako "zawodowy sodomita" powinien trafić do więzienia
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Nie ma się co podniecać Konfederacją. Tutaj ładne podsumowanie ich taktyki https://klubjagiellonski.pl/2019/05/09/m...iem-video/
Celowo jadą na emocjach, kłamią, otwarcie się tym chwalą, a ich wyborcy biją im za to brawo. Byłoby to komiczne, gdyby nie było takie smutne.
Odpowiedz
Adolfek na początku też był komiczny i nikt się nim nie podniecał - do czasu.

PS. Dziwi mnie, że media KElubne tego nie nagłaśniają.
Coś czuję, że dopóki Konfederacja podgryza PiS i zabiera mu kilka procent jest pożyteczna i takie ewidentnie faszolskie smrody im uchodzą.,
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): A jakie konkretnie to są te "zboczone akty"?
Pozamałżeńskie?
W jakichś szczególnych pozycjach?
Czy dobrze rozumiem, że homoseksualne akty nazywasz zboczonymi?

To nie ma znaczenia, co ja prywatnie uwazam za zboczone (pozycje, praktyki, charakter zwiazku). Natomiast homoseksualizm jako taki jest zboczeniem, poniewaz stanowi wynaturzenie. Co nie znaczy, ze uwazam, ze nalezy zakazywac ludziom uprawiania zboczonych praktyk. Po prostu jestem przeciwna propagowaniu zboczenia jako normy, tylko tyle. Od razu uprzedzam, ze para homoseksualistow trzymajaca sie za rece jeszcze nie jest propoagowaniem zboczen, natomiast osoba pelniaca wazna funkcje publiczna, która np. wprowadza do szkol zajecia, na ktorych sie przedstawia homoseksualizm jako normalna orientacje seksualna, juz te zboczenia propaguje i powinna za to albo zaplacic bardzo slona grzywne, albo isc siedziec (zaleznie od rangi tej osoby). 

Sofeicz
Cytat:Problem w tym, że twój ideolo nie chce karać za propagowanie (cokolwiek to znaczy) ale za homoseksualizm, jako taki.
Braun oczywiscie przesadzil (choc ta przesada jest adekwatna reakcje na przesade po drugiej stronie), ale ogladalam ten wywiad i uscislil, ze - przynajmniej w sferze publicznej takie akty homoseksualne powinny byc penalizowane, wskazujac na takie osoby jak Biedron. Z kontekstu wynika, ze Braunowi chodzi o penalizowanie propagowania homoseksualizmu przez osoby wpywowe w panstwie.
Odpowiedz
Ciekawe, czy powiedziałabyś swoje mądrości, tak prosto w oczy np. moim licznym znajomym, którzy są homo w różnych konfiguracjach?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
A dlaczego homoseksualizm stanowi wynaturzenie?

Bajdewaj, zboczenie to nie jest przypadkiem wynaturzenie seksualne? W takim wypadku wyszło ci, że homoseksualizm jest zboczeniem, ponieważ jest zboczeniem.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości