To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ma miłości bez gwałtu. Nie ma wolności bez przymusu.
#34
legend napisał(a): No, ale co ty chcesz od mojego opisu. Dołączyliśmy na forum mniej więcej w tym samym czasie. Porównaj moją ilość postów a twoją. 
Tak mało postów, a zasłynąłeś z rozwlekłego i mało klarownego stylu pisania. Twoje wypowiedzi nie sprawiają wrażenia przemyślanych.
Cytat:Tyle, że to nie o to tu chodzi. Tylko o to, że lepiej mówić/pisać mało a dobrze, niż dużo i niezbyt dobrze. Nie pieję, że wszystkie 2k twoich postów to błędy, ale naprawdę ja też miałbym się czego uczepić, choćby tego, że ty właśnie nieraz nie myślisz zanim coś napiszesz, tylko od razu atakujesz. Co mają qualia do aktu płciowego? Wzięłaś te moje qualia i całą moją filozofię wrzuciłaś do jednego posta o seksie. 
To był żart z tymi qualiami. Taki sarkazm okolicznościowy, kiedy Wasza dwójka (Ty i Monika K.) w oderwaniu od rzeczywistości wytykacie nieetyczność aktowi rozmnażania, jednocześnie oczekując,że ktoś Wam będzie dupska na starość podcierać. A wystarczy, za Twoją radą, pomyśleć przed wysłaniem tak idiotycznego posta na forum.
Cytat:No ludzie drodzy.. tak się Pelikanie nie robi. Proszę odpowiadaj z głową, a nie atakami cale życie. Poza tym w platonizmie jasno masz zaznaczone, że człowiek nie potrzebuje władzy, przemawiania wielkiego i takich emanacji. Było już kilka sytuacji w których wstrzymałem się od wypowiedzi w stosunku do twoich postów w różnych tematach. Dlaczego ja potrafię się wstrzymywać i gdy już (z resztą po zastanowieniu) delikatnie pokuszę się na ocenienie twoich dzieł, ty atakujesz wszystkimi siłami i gnębisz osobę. Odczep się od mojego fatalizmu bo i tak go nie rozumiesz. Nie potrafisz rozmawiać z ludźmi i nie dajesz sobie przegadać, że tak jest. Wolisz atakować, całe życie tylko byś się biła. Może to jest to o co Sofeicz pytał w dzikości Polski? 
Spróbuj spojrzeć na to z mojej perspektywy. Włazisz do mojego wątku, nie masz nic do powiedzenia w temacie, tylko dopierdalasz sie do mnie, apelując do Moniki K, żeby darowała sobie rozmowę, bo i tak nic nie zrozumiem. Jak mam wobec tego Ciebie nie zaatakować? Powiedz mi, czy ja włażę do Twoich tematów i robię podobnie? Po chuj tutaj w ogóle włazisz? Zadajesz sobie czasem takie pytania, gaduło?
Cytat:Mam marne 299 postów, zwracam uwagę, że płytko oceniasz ideę rozmnażania się i ty właśnie nie pytasz dlaczego ja tak sądzę, tylko całe życie zza tej swojej indywidualnej szyby krzyczysz ''Bier ten swój fatalizm w cholerę!''
Jeśli uważasz, ze płytko oceniam ideę rozmnażania, to w ramach dyskusji wypadałoby to jakoś uargumentować, bo z pustą deklaracją nie jestem w stanie dyskutować. Napisz konkretnie, co w niej płytkiego. Potrafisz? Jak zaczniesz odpisywać z sensem, to zacznę Cię inaczej traktować. Nigdy nie przekreślam człowieka. Czasem się ozięble żegnam, żeby za chwilę połączyć się w ognistej rozmowie. Szansa na dialog ze mną stoi przed Tobą otworem. 
Cytat:Teraz widzisz swój błąd?

Oh.. dobra i tak znam odpowiedź.  

Wszak jesteś oświeconym guru. To sarkazm, jakbyś po raz wtóry nie zczail.
Cytat:Nie zadałaś adekwatnego pytania Monice, nie dałaś sobie szansy na poznanie tego o co jej chodzi, czy tam mi. Napisałem więc, że po co taka rozmowa w której ty jako władca nakazujesz mądrość rozmówcom i zamiast szybko się ocknąć i przejrzeć o co biega, najechałaś ni z gruchy, ni z pietruchy na platoński fatalizm.
Jakie zatem pytanie powinnam Twoim zdaniem zadać Monice? Konkrety, bo uznam, że jesteś koleją babą piszącą pod męskim awatarem. I przestań się tak koncentrować na swojej osobie. W dupie mam Twój fatalizm, potrzebowałam go tylko dla mojego okolicznościowego sarkazmu.
Cytat:Koniec dowodu, cześć.. ekhm.
Zanim się dowód skończy, wypadałoby go zacząć. Czego Ty w ogóle dowodzisz? Że jesteś guru, a ja niekumatym uczniem? Jesteś gejem? O to ostatnie pytam z ciekawości. I tak nie odpiszesz, więc co mi szkodzi spytać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie ma miłości bez gwałtu. Nie ma wolności bez przymusu. - przez towarzyski.pelikan - 24.08.2019, 18:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości