To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Biedroń GMD
#1
Przyjmując stosowane obecnie kryteria oceny, Robert Biedroń ukrywał w Słupsku pedofila 

Źródło
Odpowiedz
#2
Jeśli taka jest prawda, to powinien za to odpowiedzieć.

---

Co to GMD?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Informacja typu, jedna pani drugiej pani.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#4
lumberjack napisał(a): Co to GMD?

"Gwałci Małe Dzieci"
Jest to skrót lansowany między innymi przez TVN w wysokiej klasy programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży:

[Obrazek: link_3S0phY73wtN79JA70qqykWSXQWqdlytx,w1200h627.jpg]

Sofeicz napisał(a): Informacja typu, jedna pani drugiej pani.
Jeśli chodzi Ci o news na wp to bardziej pompowanie KO
Odpowiedz
#5
pingwin napisał(a): "Gwałci Małe Dzieci"
Jest to skrót lansowany między innymi przez TVN w wysokiej klasy programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży:

Dzięki za wyjaśnienie.

pingwin napisał(a): Jeśli chodzi Ci o news na wp to bardziej pompowanie KO

Pompowanie czego?

Kierwa, nie nadążam za ludzkością i tymi wszystkim skrótami... Smutny
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#6
Ale tak na prawdę przecież znaczenie JPII GMD rozszyfrowali sobie sami prawicowcy pokroju Bosaka na podstawie rewelacji tak poważnych mediów jak Superekspres Uśmiech A jeżeli nawet coś w tym jest, to ktoś pewnie w tym serialu przepisał bezmyślnie ten skrót nie znając znaczenia.

Ogólnie zabawne jest to, że prawica zwłaszcza ta bardziej radykalna chce być siłą zmieniającą Europę a tak na prawdę to wrażliwe chłopaki, którzy obrażają się o wszystko z częstotliwością rozkapryszonej panny na wydaniu Duży uśmiech
Taka emo-prawica  - przed południem marsz przeciw "pedalstwu", wieczorem chlipanie do poduszki, bo "lewackie media" zamieściły tendencyjną relację z tego marszu i pokazały tylko kolegę Glacę z transparentem "pedały do gazu" Duży uśmiech
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#7
lumberjack napisał(a): Pompowanie czego?
Kierwa, nie nadążam za ludzkością i tymi wszystkim skrótami... Smutny
Koalicja Obywatelska Uśmiech

Kiedyś czytałem messengera mojego syna. Musiałem poszukać odpowiedniego słownika bo nic nie kumałem. Np. gg, kk, nw, jj, zw .... skumałem tylko Thx, lol i x D Uśmiech  najbardziej zaskoczyło mnie skrócenie klasycznego ok skrótem kk Duży uśmiech

DziadBorowy napisał(a): ktoś pewnie w tym serialu przepisał bezmyślnie ten skrót nie znając znaczenia
A zatykanie polskiej flagi w psiej kupie jak zinterpretujesz? Uśmiech

Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym co faktycznie się później wydarzyło* ale zostawię tu fragment listu "Goebbelsa" do Kiszczaka:

"Służba propagandowa MSW powinna mieć możliwość dawania do TV, radia i prasy gotowych programów do druku, albo też dostarczania TV, radiu i prasie półproduktów, którym ostateczny kształt nadadzą redakcje TV, radia i prasy. (…) W przypadku tego rodzaju rozbudowy służby propagandowej, decydujące znaczenie będzie mieć obsada kadrowa. Trudno jednak znaleźć dobrych dziennikarzy, którzy zdecydują się przejść do MSW. Nie mniej mam pewne propozycje, które jak uważam, warto przynajmniej rozważyć:

1. Mariusz Walter nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa propagowania, szefa realizacji programów radiowo-tv – jednym słowem nie kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno-fachową. (…) Pozytywnie zweryfikowany w 1982r. Sam się usunął z TV, mając dość nękania go. (…) Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów. (…) Walter jest więc w tej chwili do wzięcia i wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wysokie stanowisko w TV, jak mu się tam oczyści przedpole. (….)

Gdyby udało się pociągnąć Waltera, on zaproponuje dużo młodych, zdolnych ludzi. Ja dalej będę myśleć, rozglądać się, szukać.

Jerzy Urban"

* - powstanie TVN z pieniędzy skradzionych z FOZZu z panem Mariuszem na czele oraz wieloma młodymi, zdolnymi ludźm w szeregach. BTW,  szczujnia ojca dyrektora przy tym to iście wolnorynkowe przedsięwzięcie - oczywiście w kontekście powstania i budowy imperium medialnego bo na ten moment to pisdzielce pompują tam grube miliony.
Odpowiedz
#8
Cytat:Ale tak na prawdę przecież znaczenie JPII GMD rozszyfrowali sobie sami prawicowcy

Widzę ktoś tu nie zna najważniejszych filarów kultury polskiego trollnetu, to jest cenzopapizmu  Smutny

Cytat:pokroju Bosaka na podstawie rewelacji tak poważnych mediów jak Superekspres


No nie. Akurat Bosy Tancerz ma wiedzę z pierwszej ręki, bo w trollnecie bywa.

Cytat:A jeżeli nawet coś w tym jest, to ktoś pewnie w tym serialu przepisał bezmyślnie ten skrót nie znając znaczenia.


No mogłoby tak być. Albo ktoś mógł po prostu chcieć zrobić takie #pdk #kmwtw i "hehe papiesz". Nawet jednemu posłowi na Sejm się to zdarzyło (aczkolwiek było to odwołanie pozytywne).

Cytat:Ogólnie zabawne jest to, że prawica zwłaszcza ta bardziej radykalna chce być siłą zmieniającą Europę a tak na prawdę to wrażliwe chłopaki, którzy obrażają się o wszystko z częstotliwością rozkapryszonej panny na wydaniu


Jakieś bezensowne generalizacje. A poza tym w ogóle w polityce ludzie się często fochają przecież.

Cytat:Taka emo-prawica  - przed południem marsz przeciw "pedalstwu", wieczorem chlipanie do poduszki, bo "lewackie media" zamieściły tendencyjną relację z tego marszu i pokazały tylko kolegę Glacę z transparentem "pedały do gazu"


Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Twierdzisz że manipulacje medialne to nic złego? Tydzień temu u dziadka widziałem relację z demonstracji KE w TVP (normalnie telewizji nie oglądam): najważniejsze na czym się skupili to pokazanie czterech osób co szły z tęczową flagą i transparentem nawołującym do legalizacją homo "małżeństw" i adopcji dzieci przez pary homoseksualne (temu ostatniemu sprzeciwia się znaczna większość Polaków, a to pierwsze jest sprzeczne z konstytucją). Zajmowało to 90% części wizualnej relacji, przebitki na twarze liderów zajęły chwilę. Mam rozumieć że coś takiego też jest spoko - przecież to zupełnie analogiczna sytuacja?

A jeśli uważasz, że jednak to coś złego, to jakim cudem złe może być sprzeciwianie się temu?

Nie mówiąc już o tym że przykład przez Ciebie podany jest zwyczajnie nierealny. Ideowa prawica właśnie dlatego rośnie w siłę, że ma się na baczności i potrafi przypilnować swoich fanatyków, w przeciwieństwie często do strony lewoliberalnej. Np. na kilkunastotysięcznym marszu przeciw ustawie 447 nie udało się nikomu wypatrzyć antysemickiego czy nienawistnego hasła.
Odpowiedz
#9
Cytat:Taka emo-prawica - przed południem marsz przeciw "pedalstwu", wieczorem chlipanie do poduszki, bo "lewackie media" zamieściły tendencyjną relację z tego marszu i pokazały tylko kolegę Glacę z transparentem "pedały do gazu"
Dodałbym jeszcze walkę z polityczną poprawnością, która kończy się na "ej, ale bozi/papieża to nie szkaluj" i zatrzymaniami za tęczę.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#10
pingwin napisał(a): Koalicja Obywatelska Uśmiech

Aha, już mi się pierdzielą w głowie te wszystkie nazwy. Myślałem, że opozycja wobec PiSu to KE (Koalicja Europejska).

pingwin napisał(a): Kiedyś czytałem messengera mojego syna. Musiałem poszukać odpowiedniego słownika bo nic nie kumałem. Np. gg, kk, nw, jj, zw .... skumałem tylko Thx, lol i x D Uśmiech

Kumam z tego wszystko oprócz nw i jj.

pingwin napisał(a): najbardziej zaskoczyło mnie skrócenie klasycznego ok skrótem kk Duży uśmiech

Tak, to istny majstersztyk Uśmiech

cobras napisał(a): Dodałbym jeszcze walkę z polityczną poprawnością, która kończy się na "ej, ale bozi/papieża to nie szkaluj" i zatrzymaniami za tęczę.

Nom, tu jest niekonsekwencja. Ludzie powinni mieć możliwość krytykowania zarówno świętości lewackich jak i prawackich.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#11
Cytat:Nom, tu jest niekonsekwencja. Ludzie powinni mieć możliwość krytykowania zarówno świętości lewackich jak i prawackich.

Lewackość nie ma świętości.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#12
Chciałam zauważyć, że w świetle informacji (a raczej braku rzetelnej informacji) ten tytuł (bez znaku zapytania) to chamska manipulacja i propaganda.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości