Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiadomość dla użytkowanika: gąska99999
Jak w temacie. Na całym tym forum nie widziałem tylu aż postów od jednej osoby,  w których chrześcijaństwo jest ośmieszane na wszelaki sposób. Naprawdę nie wiem, czy ty jesteś chory/a na punkcie pisania  takich postów, czy po prostu tak nienawidzisz chrześcijaństwa, że piszesz takie głupoty. Naprawdę nie masz szacunku dla innych. Ośmieszasz to w co wierzy setki milionów ludzi. Takich ludzi jak ty omijam z daleka, chociaż wiem, że powinienem się zatrzymać i zaprowadzić na dobrą drogę, ale takie osoby jak ty może uratować tylko Pan Bóg. Po twoich postach każdy donyśleć się może, że ciebie do chrześcijaństwa się słowami nie da zaprowadzić. Jest tak wiele innych tematów, o których możesz pisać. Tylko proszę nie pisz już takich bzdur o chrześcijaństwie. Wiedz, że ja tobie wybaczam.
Odpowiedz
To mogłeś napisać jej to na priv a nie zakładać temat.
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
Przecież ona jest zwyczajnie słaba na umyśle
Odpowiedz
Słyszę napisał(a): Po twoich postach każdy donyśleć się może, że ciebie do chrześcijaństwa się słowami nie da zaprowadzić.
Całe szczęście, że nie żyjemy w średniowieczu, bo pewnie kolega Słyszę już szykowałby mały stosik dla gąskiOczko
Odpowiedz
Słyszę napisał(a): Jak w temacie. Na całym tym forum nie widziałem tylu aż postów od jednej osoby,  w których chrześcijaństwo jest ośmieszane na wszelaki sposób. Naprawdę nie wiem, czy ty jesteś chory/a na punkcie pisania  takich postów, czy po prostu tak nienawidzisz chrześcijaństwa, że piszesz takie głupoty. Naprawdę nie masz szacunku dla innych. Ośmieszasz to w co wierzy setki milionów ludzi. Takich ludzi jak ty omijam z daleka, chociaż wiem, że powinienem się zatrzymać i zaprowadzić na dobrą drogę, ale takie osoby jak ty może uratować tylko Pan Bóg. Po twoich postach każdy donyśleć się może, że ciebie do chrześcijaństwa się słowami nie da zaprowadzić. Jest tak wiele innych tematów, o których możesz pisać. Tylko proszę nie pisz już takich bzdur o chrześcijaństwie. Wiedz, że ja tobie wybaczam.
Ja tobie również wybaczam. Mam nadzieję, że już ci lepiej. Twoi wrogowie świadczą o tobie. Jeśli naprawdę uważasz, że chrześcijaństwo może być ośmieszone przez kogoś takiego jak gąska, to dość żałośnie wygląda ta twoja religia.
Odpowiedz
Ja na stos jestem wejść gotowa,
jeśli taka ludzi silniejszych ode mnie będzie wola,
cuż ja zrobić im mogę, mogę w MOPSie zażebrać o zapomogę,
ja nic nie mogę, więc jeśli wyślą mnie na stos na wieczną drogę,
nie zapłaczę nad swoim losem,
jeśli od ludzi miłujących Boga zobaczę na wieczną drogę.od śmierci kosę.
----
to tyle poezji gąskowej skleconej byle jak bo nie ma się przed kim popisywać.

To uważasz Panie Wielmożny ZaKotem, że ja gaska9999 nic nie ośmieszyłam w religii chrześcijańskiej ani w samych bogobojnych chrześcijaninach?

Bardzo proszę cię Panie ZaKotem o poważną i prawdziwą odpowiedź.

A jaki jest sens twojego awatarka - obrazka Panie ZaKotem?
1. ZaKotem stoi miseczka z mlekiem i 10 000 zł w gotówce --- za kotem coś jest atrakcyjnego, można się oblizywać, podsycasz ciekawość
2. Ty idziesz ZaKotem - idziesz fizycznie na spacerze, lub słuchasz rozkazów twojego domowego kota bo uważasz i wierzysz że rozumiesz co kot do ciebie miauczy
3. Ty się czujesz tym ZaKotem na obrazku, uważasz że jesteś "ładny kot - osobnik męski" i każesz za sobą iść ładnym kobietom lub poklaskiwaczom twoich poglądów i wypowiedzi, czyli czujesz się mistrzem i guru na forum ateista.pl oraz dla twoich czytelników
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Jeśli naprawdę uważasz, że chrześcijaństwo może być ośmieszone przez kogoś takiego jak gąska, to dość żałośnie wygląda ta twoja religia.

Masz rację, chrześcijaństwo (jak i każda inna religia) jest śmieszne samo w sobie więc gąska zadaje sobie próżny trud.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Osiris napisał(a):
Słyszę napisał(a): Po twoich postach każdy donyśleć się może, że ciebie do chrześcijaństwa się słowami nie da zaprowadzić.
Całe szczęście, że nie żyjemy w średniowieczu, bo pewnie kolega Słyszę już szykowałby mały stosik dla gąskiOczko

Stosy to bardziej renesans i barok.
Odpowiedz
Osiris napisał(a):

Wręcz przeciwnie, bo to inkwizycja właśnie wprowadziła chorobę psychiczną jako okoliczność łagodzącą i badanie poczytalności oskarżonego.
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Łazarz napisał(a):
Osiris napisał(a):

Wręcz przeciwnie, bo to inkwizycja właśnie wprowadziła chorobę psychiczną jako okoliczność łagodzącą i badanie poczytalności oskarżonego.
Chodzi o to, że Inkwizycja miałaby badać poczytalność kolegi Słyszę? Jestem za Duży uśmiech

Pearl Jam napisał(a):
Osiris napisał(a):

Stosy to bardziej renesans i barok.
Palenie heretyków zdarzało się także w średniowieczu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości