Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A tymczasem w .....
A tymczasem po drugiej stronie tęczy:

[Obrazek: 74446569_3380396478669398_13222622081381...e=5E4EB7AA]

xD
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Ma to swój zboczony sens. Skoro doczepianie tęczy do symboli katolickich jest obrazą uczuć religijnych, to doczepianie symboli chrześcijańskich do tęczy jest homofobiczne. Ciekawe kiedy u nas księża domalują Maryję do tęczy, żeby gejowym zrobić na złość.
Odpowiedz
Czy ja wiem czy "Jesus Serce you" jest homofobiczne Wywracanie oczami
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
A tym czasem w Chinach:

Opaski EEG mają zamocowaną z przodu diodę LED. Kolor diody określa skupienie ucznia na podstawie fal EEG: niebieski symbolizuje stan zrelaksowany, żółty kolor mówi o skupieniu, a czerwony o najwyższym zaangażowaniu. Każda opaska przypisana jest do konkretnej osoby i wysyła dane w czasie rzeczywistym na komputer nauczyciela oraz do smartfonów rodziców. Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

https://www.chip.pl/2019/09/chinscy-uczn...ringu-eeg/

Takie będą rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

Orwell pisał o myślozbrodniach, a teraz powoli zaczyna się to urealniać.
Odpowiedz
A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/incyde...-i/5s3r0fw
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.

EDIT:

Przy okazji riserczu trafiłem na taki link:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sa...ie/6wbf0vh

"Znane od XXII wieku miejsce pielgrzymek zostało sprofanowane."

Dobrze wiedzieć, że jeszcze w XXII wieku katolicyzm będzie miał się dobrze.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Mnie to bardzo ciekawi, ile jakiś wariat jest w stanie zapłacić za konsekrowane hostie. W osiemnastym wieku francuska szlachta o zapędach ezoteryczno-satanistycznych karmiła nimi myszy, ale dzisiaj?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Mnie to bardzo ciekawi, ile jakiś wariat jest w stanie zapłacić za konsekrowane hostie. W osiemnastym wieku francuska szlachta o zapędach ezoteryczno-satanistycznych karmiła nimi myszy, ale dzisiaj?

Cóż, nie wiem, czy da się to sprawdzić. Natomiast hostie niekonsekrowane można zamawiać na allegro. Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość. Czytałem, że w Kanadzie płaci się za wstęp na takie czarne msze z profanacją konsekrowanych hostii. Nie wiem, jakie zwyczaje mają polscy sataniści, ale jeżeli są one podobne, to byłaby jakaś podstawa porównania.
Wszystko ma swój czas
Spoiler!
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): A tym czasem w Chinach:

Opaski EEG mają zamocowaną z przodu diodę LED. Kolor diody określa skupienie ucznia na podstawie fal EEG: niebieski symbolizuje stan zrelaksowany, żółty kolor mówi o skupieniu, a czerwony o najwyższym zaangażowaniu. Każda opaska przypisana jest do konkretnej osoby i wysyła dane w czasie rzeczywistym na komputer nauczyciela oraz do smartfonów rodziców. Dzięki temu wiadomo, które dziecko jest na lekcji skupione, a które myśli o zupełnie innych rzeczach.

https://www.chip.pl/2019/09/chinscy-uczn...ringu-eeg/

Takie będą rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.

Bardzo dobre narzędzie.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
bert04 napisał(a):
Sofeicz napisał(a): A tymczasem w ..... wezwano policję, bo dzieciak wyjął sobie z ust wafelek i schował do kieszeni Uśmiech

Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.
Nie takie jaja robiliśmy sobie w gronie ministranckim.
Powinni nas za to spalić na rydzykowym stosie.

PS. Czyli jednak sataniści są czuli na sacrum. Ciekawostka.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
A ja znowu słyszałem, że strrasznym przestępstwem tych księży było to, że zamiast wezwać policję, to próbowali go dopytać sami. Czyli – tak źle i tak niedobrze.
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
ZaKotem napisał(a): Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Bardzo dobre narzędzie.

No mówię. Nawet już bratni pansłowiański eurazjanizm nie jest potrzebny, pierwszy raz w pisanej historii możemy czerpać wzorce bezpośrednio z samego Środka cywilizacji.

bert04 napisał(a): Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość.
A ciekawe, jak Ży... sataniści sprawdzają, czy sprzedawca aby nie oszukuje. Kłują hostię igłą, aż krew pociecze, czy może używają dyndadełka z martwego kota?
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
Żarłak napisał(a):
ZaKotem napisał(a): Cyberkomunizm przestaje być dziedziną fantastycznych dystopii.
Bardzo dobre narzędzie.

No mówię. Nawet już bratni pansłowiański eurazjanizm nie jest potrzebny, pierwszy raz w pisanej historii możemy czerpać wzorce bezpośrednio z samego Środka cywilizacji.

No to przecież Chiny to żywa dystopia, nie ograniczona przesądami ciemnogrodu. Ledwo co zrezygnowali z inżynierii antynatalistycznej, to zamienił to na świat, który nawet Orwellowi w najgorszych zmorach się nie śnił:

https://businessinsider.com.pl/lifestyle...ia/7yl1phz

https://tech.wp.pl/chinski-system-oceny-...146459265a

Cytat:
bert04 napisał(a): Jeżeli z jakichś sobie tylko wiadomych powodów sataniści wolą hostie konsekrowane, to stanowią one dla nich jakąś wartość.
A ciekawe, jak Ży... sataniści sprawdzają, czy sprzedawca aby nie oszukuje. Kłują hostię igłą, aż krew pociechę, czy może używają dyndadełka z martwego kota?

Pewnie w ten sam sposób, jak katolicy sprawdzają, że te medaliki sprzedawane na odpustach istotnie były poświęcone osobiście przez JP2 na ostatniej pielgrzymce do Lourdes i przedstawiają obrazek objawiony św. Benedyktowi.

A tak bez żartów, to teoria, że chłopaka rozbolał ząb, czy że chciał sobie zachować na potem jest równie prawdopodobna jak ta, że w okresie przed 31.10. chciał się zabawić w "Małego domowego satanistę". A tu bez oryginału bluźnierstwo nie jara.
Wszystko ma swój czas
Spoiler!
Odpowiedz
No ja bylem za niewyrzucaniem TP, ale prawde mowiac nawet nie zalapalem ze cos dodatkowo nawywijal.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Ponoć na "czarnym" (?) rynku takie niepozorne wafle zdobyte u "źródła" (?) osiągają całkiem pokaźne ceny, zwłaszcza przed Halloweenem. Ale to tylko taka hipoteza robocza.

tak apropos hostii, czy można postawić hipotezę że zwyczaj spożywania ciała i krwi Chrystusa wywodzi się z Grecji a konkretnie z dionizji których: "stałym elementem było zjadanie żywcem byków i cieląt. Czciciele Dionizosa uważali, że zabijają w ten sposób boga, zjadają jego ciało i piją jego krew"? (za wiki)
Odpowiedz
Hipotezy można sobie stawiać dowolne, taka ich natura.
"...zażarty absolutysta, wściekły teokrata, nieprzejednany legitymista, apostoł potwornej trójcy złożonej z papieża, króla i kata, zawsze i wszędzie broniący najtwardszego, najciaśniejszego i najbardziej niewzruszonego dogmatyzmu, mroczna postać rodem z ciemnych wieków..."
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): No ja bylem za niewyrzucaniem TP, ale prawde mowiac nawet nie zalapalem ze cos dodatkowo nawywijal.
Nie wiem jak ten post zawedrowal do tego watku, musialo byc juz b.pozno - sorry.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości