To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja religii a msza na paradzie równości
ZaKotem napisał(a): Czy jesteś zwolennikiem takiej kibolskiej filozofii, że jeśli ktoś nie odniósł trwałych lub zagrażających życiu obrażeń, to znaczy, że wszystko jest w zupełnym porządku i tylko konfidenci się czepiają?

Padło słowo "męczennik". Wydawało mi się, że nie trzeba mieć trwałych lub zagrażających życiu obrażeń, żeby zgłosić się na obdukcję.

bert04 napisał(a): Ninny, nie wiem skąd te (TVP?) info powtarzasz, prawdopodobnie było to dementi o ofiarach śmiertelnych, których miało być 4 a było 0. Padło tam zdanie, że zarejestrowano jedną ranną policjantkę, natomiast albo nie badano albo nie zarejestrowano zgłoszeń poszkodowanych. W międzyczasie są co najmniej dwie sprawy o pobicie, raz 14-latka raz 17-latka.

Nie, chodzi o to oświadczenie:
[Obrazek: ECUo1LaXkAEwYWc?format=jpg&name=4096x4096]

Osiris napisał(a): Łatwiej wpierdolić na ulicy na marszu równości.

Czy ja wiem? Na tamtej zakrystii nie było kilkuset policjantów.
Owszem, łatwiej rzucić butelką na oślep w tłum, ale ryzykujesz, że policja Cię wsadzi, zanim zdążysz cokolwiek komukolwiek zrobić.
Wpiedolić konkretnej, wybranej osobie łatwiej, kiedy włamiesz się do pomieszczenia, gdzie ta osoba jest sama.

Osiris napisał(a): Ale oczywiście w świecie NinnyCamacho nic się nie stało a nagrania z marszów zostały zmanipulowane przez ufoludki.

Pisałam tak? Napisałam, że ludzie związani z KK zebrali ostatnio większe "ałciu" niż uczestnicy marszu w Białymstoku. Nigdzie nie pisałam, że tych uczestników nie atakowano.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tolerancja religii a msza na paradzie równości - przez NinnyCamacho - 14.09.2019, 01:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości