To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja religii a msza na paradzie równości
Iselin napisał(a): Ja wiem tyle, że na własnym zlocie w towarzystwie przygodnych narodowców nie czułam się do końca bezpiecznie i bardziej niż zwykle starałam się uważać, co mówię. Myślę, że gdybym była osobą niehetero, czułabym się jeszcze mniej bezpiecznie, po tym, dobiegało do moich uszu. Mam wrażenie, że tradycyjny szacunek do kobiet może czasami nie znieść konfrontacji z kobietą o niewłaściwych według tych panów poglądach czy orientacji.
Zauważ, ze to samo dotyczy panów reprezentujących opcję przeciwną, feministyczno-kosmopolityczną. Tacy mężczyźni szanują tylko kobiety, które zachowują się i myślą jak feministki, a jakieś tam Kaje Godek czy inne narodówki, na szacunek czy szczególną ochronę nie zasługują. Można po nich jechać jak po łysych kobyłach.

W ten sposób mężczyźni, niezależnie od sympatii politycznych, manipulują kobietami. Będziesz mi boginią, pod warunkiem, że będziesz tańczyć tak, jak Ci zagram.

Zapamiętaj Iselin, mężczyźni nie szanują kobiet, tylko swoje kobiece ideały, a kobieta zasłuży na szacunek na tyle, na ile się w taki czy inny ideał wpisze.

ZaKotem napisał(a):
NinnyCamacho napisał(a): Wolę narodowców. Może chłopaki są nieco drętwe, ale kobiety raczej nie uderzą.
Jasne, tylko popchną, żeby sama się uderzyła o ziemię, więc to zupełnie co innego. Poza tym przecież  feministki (tzn. osoby anatomicznie płci żeńskiej, które nie zgadzają się z naziolami) według prawicowej ideologii gender kobietami nie są, więc wobec nich rycerski etos nie obowiązuje.

Jeśli dasz do zrozumienia narodowcom, że jesteś z nimi, popierasz ich i nie znosisz tych, których oni nienawidzą, to oczywiście będziesz z nimi bezpieczna. Tak samo z islamskimi ekstremistami, albo z dowolną inną agresywną grupą.
A teraz pod "narodowcom" podstaw "feministom" czy "liberałom" i też się będzie zgadzać. Cieszę się, że przyznałeś, że w istocie kosmpolityczno-feministyczny liberał niczym się nie różni od antygenderowego narodowca albo islamskiego ekstremisty. Wspólnym mianownikiem jest agresja i stronniczość.

Iselin napisał(a): To pewnie splot wielu czynników. Na każdy marsz chodzą różni ludzie. Osobiście wolałabym nie trafiać na żadne bojówki, ani lewackie ani prawackie. Mam jednak wrażenie, że środowiska lewicowe są przeintelektualizowane, dlatego tzw. element ciągnie raczej do narodowców.
To zależy Iselin która wersja agresji jest dla Ciebie bardziej strawna:

a) prawicowa, a więc męska - prosto w ryj, brzeszczotem po jajach etc.
b) lewicowa, a więc kobieca - szantaże, pomówienia, podkładanie świń

Wolisz paść ofiarą chama czy chama w białych rękawiczkach? Kobiety nagminnie nabierając się na tych chamów kulturalnych, giną od własnej broni, bo to przecież ich specjalność - dręczyć poprzez uporczywe podszczypywanie. 

Na pierwszy rzut oka ta metoda wydaje się bardziej wyrafinowana, bardziej ą ę, ale jak się przyjrzeć jej genezie, to ten...no... capi klęską. Kobiety i wraz z nimi cała lewica jest zmuszona uciekać się do takich metod pośrednich, ponieważ w walce otwartej nie miałaby szans. Największe zbrodnie biorą się z kompleksów, ze słabości. I cicho dodam, że największe cnoty też, tylko potrzeba ogromu wysiłku, żeby słabość przekuć w cnotę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tolerancja religii a msza na paradzie równości - przez towarzyski.pelikan - 16.09.2019, 21:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości