Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak i kiedy i skąd litery alfabetu a,b,c,d, e - przywędrowały do Polski i do Anglii
#3
To Mieszko I nie umiał pisać i czytać? I Wiślanie nie przewozili rozkazów króla Mieszka I spisanych na krowiej skórze do jakichś pomniejszych hrabiów?
Czyli łacinę - literki pisane przywieźli do Polski Czesi wraz z religią katolicką i jakimiś księdzami umiejącymi czytać po łacinie - księdzami narodowości czeskiej?
Czyli, że Czesi uczyli Polaków na księdzów a niektórych Polaków na księdzów z umiejętnością czytania i pisania po łacinie.


Plemiona Wiślan nie wykształciły własnego języka pisanego, nawet jakichś prostych piktogramów typu: wyszłem za żonę, mam syna, ojciec jest chory, na pólnocy Polski jest w lesie dużo bawołów i zajęcy?
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak i kiedy i skąd litery alfabetu a,b,c,d, e - przywędrowały do Polski i do Anglii - przez gąska9999 - 11.06.2019, 20:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości