Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zefciu napisał
Peter napisał(a):  koń jaki jest to, za przeproszeniem, każdy widzi ale po co od razu wątek, nie wystarczyło do moderacji? tak czy siak masz plusa dla równowagi [Obrazek: wink.gif]
Zgłoszenie od moderatora? Dostanie bana na 1 dzień i po sprawie. Większość nie zauważy, a reszta po chwili zapomni. Poza tym nie chcę by kneblowano Zefcia. Uznałem, że odrębny wątek jest lepszym rozwiązaniem z dwóch powodów. Pierwszy – skuteczniejsza eliminacja niewłaściwego zachowania na forum, a teraz drugi. W innym wątku Zefciu, w charakterystyczny dla siebie sposób podważał słuszność mojej interpretacji Biblii, pomijając formę-  miał do tego prawo. Teraz widać jak sam ją interpretuje. Postawa chrześcijańska daleko stoi od tego co sam zaprezentował. Na niewzruszonym zefciowym religijnym monolicie pojawiła się wyraźna, głęboka rysa. O tym będzie w wątku. Już pojawiła się druga rysa, idzie szybciej niż się spodziewałem Duży uśmiech . Zefciu rozpoczął akcję odwetową – oko za ząb – dostałem następnego minusa, tym razem, tak „dla równowagi”. Odwet jakoś mi nie współgra z postawą jezusową, bo odwet uspakaja na chwilę i tylko tych prymitywnych.  Teraz wiemy tyle, że Zefciu podziwia Jezusa np. w modlitwach, to pewne ale naśladowanie jakoś mu nie wychodzi.

zefciu napisał(a): Prosiłem Cię wcześniej grzecznie kilkakrotnie. Miałeś mnie w dupie. Na słowa „żołnierskie” przynajmniej zareagowałeś.
Jestem żywo zainteresowany jak u Ciebie wygląda grzeczna prośba, bo jak wygląda prośba niegrzeczna to już wiemy:

Cytat:Spierdalaj z wątku

Teraz proszę, podaj jeden przykład takiej grzecznej prośby, wystarczy jeden.

Sofeicz napisał(a): Panowie Szlachta!

PT Wolnościowa Moderacja uprasza o jakie takie zachowywanie się na forum.

I to by było na tyle.
Zwracasz się do wszystkich uczestników, czy tylko do Zefcia. W mojej forumowej historii nie znajdziesz jednego agresywnego czy wulgarnego ataku na nikogo z użytkowników.
Śpieszmy się czytać posty,  tak szybko  są kasowane....
Nie piszę o tym zbyt często lecz piszę o tym raz na zawsze... a jestem tak jak delfin łagodny i mocny i nie zawsze powrócę, nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

Wiadomości w tym wątku
Zefciu napisał - przez Teista - 26.06.2019, 22:24
RE: Zefciu napisał - przez Peter - 26.06.2019, 23:02
RE: Zefciu napisał - przez zefciu - 27.06.2019, 08:13
RE: Zefciu napisał - przez Sofeicz - 27.06.2019, 11:46
RE: Zefciu napisał - przez Teista - 27.06.2019, 12:02
RE: Zefciu napisał - przez zefciu - 27.06.2019, 12:13
RE: Zefciu napisał - przez Sofeicz - 27.06.2019, 13:07
RE: Zefciu napisał - przez ErgoProxy - 27.06.2019, 12:33
RE: Zefciu napisał - przez zefciu - 27.06.2019, 12:55

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości