To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monopol na magię (bajki surowo zakazane)
#41
Bądź posłuszny jehowie!Duży uśmiech
http://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/rodz...y-jehowie/

If you don't know where you're going, any road will get you there.
Odpowiedz
#42
Neuromanta napisał(a):To raczej odniesie skutek odwrotny od zamierzonego, bo oprócz tego o czym wspomniał CM i "smaku zakazanego owocu", dojdzie jeszcze niezadowolenie rodziców, muszących nakupić nowych worków na kapcie, plecaków czy też bluz. Ponieważ ksiądz w durnowatych kreskówkach dojrzał dzieło szatana.
Lepiej nie posłuchać tego księdza. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#43
idiota napisał(a):Jedno co mogą i co zawsze działa, to Diobłem postraszyć - to zrozumie każdy.

No właśnie. Każdy rozumie i każdy ma bekę.

Z drugiej strony co innego mnie zastanawia. Jeżeli każdy ma bekę z tego straszenia diabłami, to skąd się biorą chętni na horrory o opętaniach, diabelstwach, okultyzmie? Ostatnio całkiem sporo takich filmów powychodziło, więc jest popyt.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#44
Bo to było taboo. Przecież egzorcyzmy były otoczone nimbem tajemnicy i zakazu. A teraz można wszystko pokazać. Nie dziwota że jest popyt, skoro takie dziś już słabe taboo, jest coraz śmielej łamane. Na razie duchy, egzorcyzmy, sataniści, a niedługo demoniczne orgie, sabaty i składanie noworodków w ofierze się w filmach pojawi. Bo lewitacja, łamanie gnatów przez niewidzialne siły już nie wystarcza. Poza tym spora część ludzi się śmieje, ale nabyty w dzieciństwie strach przed diabłem jest realny. Nielogiczny ale realny. Jakby nie chcieli się bać, ale w sposób taki dość bezpieczny z fotela czy wersalki, to by filmów nie było.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#45
Cytat:Ks. Paweł Popielnicki, diecezjalny egzorcysta, ostrzegał podczas konferencji w białostockiej katedrze przed duchowymi zagrożeniami. Wystąpieniem pt. „Piekielne zabawy” chciał uświadomić przede wszystkim rodzicom, jakie niebezpieczeństwa czyhają na ich dzieci.


https://wobroniewiaryitradycji.wordpress...o-dziecka/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości