Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy najświętsza Maryja siedzi w Niebie na krześle czy na nocniku.
Wideo 
Najświętsza Maryja matka Boga i Człowieka Jezusa, którego to bachora ojcem był Bóg Ojciec Jahwe poszła zgodnie z religią katolicką do Nieba, jako żywa baba , jak twierdzi kościół "z duszą i ciałem".
Jak ma ciało w Niebie to powinno jej bić serce bab-bib-bam-serce-zdrowe-i-silne-mam! Bam-bam! Krew jej powinna krążyć w żyłach.

Powinna oddychać mieszanką tlenu i azotu jak na Ziemi.

Powinna spać, jeść, robić kupę i odczuwać potrzeby seksualne oraz potrzebę ruchu, pracy i rozrywki.

Przede wszystkim jednak jak ma pupę i dwie nogi to powinna odczuwać potrzebę żeby usiąść.

No i mam pytanie w co wierzy Papież Franciszek, w co wierzył Papież Jan Paweł Drugi z Wadowic, w co wierzyli Papieże z 12 wieku i ze średniowiecza , a w co wierzą zwykli biskupi, zwykły ksiądz oraz wierni chodzący do kościoła, czy najświętsza Maryja siedzi w Niebie na krześle czy na nocniku?

A może:
1. stoi na jednej nodze
2. skacze na dwóch nogach jak małe dziecko
3. siedzi na tronie ze złota i na miękkiej poduszce, żeby jej było wygodnie w pupę
4. siedzi na kocu na łące w Niebie i wystawia nogi i pysk do wiatru i słoneczka-niebiańskiego lepszego niż to Słońce dla planety Ziemia
5. leży na dywanie na plecach w pokoiku w Niebie i drapie się po pupie bo ją swędzi

Co uważacie na ten temat lub w co wierzycie, która opcja jest najbardziej sensowna lub najbardziej religijnie odpowiednia dla zachowania powagi religijnej i wrażenia prawdziwości religii katolickiej?

Pytanie dodatkowe: Co ludzie sobie wyobrażają jak klęczą w kościele przed obrazem "Matki Boskiej" na którym to obrazie "Matka Boska" ma ładną sukienkę jak żona króla w 15 wieku i koronę na głowie jak żona króla?

Że kobieta która ma na imię Maryja i urodziła Jezusa oraz jest w Niebie to siedzi w tym Niebie nago na krześle drewnianym z drzewa akacjowego i na szyi ma różaniec oraz w ręku książeczkę do nabożeństwa rok wydania 1972 a na nogach białe tenisówki i rusza/majta nogami oraz rękami i ociera ociera łzy bo tak się wzrusza od tych modlitw z Ziemi przed jej obrazem na którym nie jest naga tylko w sukience?

Czy ludzie, którzy się modlą "do Maryi" przed obrazem "Matki Boskiej" wierzą, że Maryja w Niebie słyszy tylko ich głosy, głosy ich modlitwy czy wierzą, że Maryja też widzi "tak jak w telewizorze" modlące się do niej osoby?

Czy ludzie, którzy się modlą przed obrazem "Matki Boskiej" w kościele wierzą, że "Maryja" z Nieba widzi ich postać w tym kościele oraz miasto w którym stoi kościół Kraków lub Szikago?

Tak w ogóle, to "Maryja" na Ziemi była zacną dzieweczką, nie miała nigdy chłopaka, żaden chłopak nie pieścił jej po piersiach i nie dobierał się jej do pupy, ani nie całował jej seksualnie w usta z języczkiem, i Bóg Jahwe w tą zacną pupę postanowił wtrysnąć swój plemnik, bo dla Boga Jahwe najważniesza jest u kobiety pupa i on każdej kobiecie ogląda pupę osądza po pupie i wynagradza według pupy, a macać obcych kobiet po pupie on Bóg się nie wstydzi bo on wstydu nie ma.
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
Łazarz ( 98 ) - Ostatnio zaktualizowano 51 minut(y) temu
Punkt przyznany za post użytkownika gąska9999 w wątku Czy najświętsza Maryja siedzi w Niebie na krześle czy na nocniku.

Negatywny (-1): Noż zdarta płyta po prostu.

Ale ja jestem ciekawa odpowiedzi i bardzo grzecznie o nią proszę. Albo się ma jakiś pogląd, albo w coś się wierzy albo się ma pusto w głowie na ten temat.
Proszę też zgłaszać stan pustej głowy.

Jak się ma pupę i dwie nogi, to ten stan zachęca żeby usiąść na krześle lub nocniku.

Jest też opcja, że "Maryi" w Niebie Bóg Jahwe obciął dwie zdrowe nogi i ona w Niebie siedzi pupą na wózku inwalidzkim - ma pupę a nie ma nóg.
"Maryja" w Niebie jest w ten sposób solidarna z kalekami bez nóg na wózkach inwalidzkich na Ziemi.

I kaleki na wózkach inwalidzkich na Ziemi mogą się modlić do "Maryi":
"Jo żem jest chłop bez nóg na wózku kaleki,
I mnie nie stać na leki,
Ale jo sie ciesza cały, że ci sie "Maryjo",
nogi w Niebie także urwały!
Jo sie bede do ciebie modlił dzień cały,
żeby ci sie Maryjo, ręce w Niebie jeszcze urwały.
Dla twojej i mojej większej w Niebie chwały,
polecam ci się bez nóg na wózku cały,
Broń w Niebie mojej wiary i chwały."
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości