Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który anioł czesał włosy i robił fryzurę Maryi na występ w Fatimie w Portugali?
Skoro Maryja w Niebie jest gwiazdą i ciągnie jak wół ciężki wóz z cudami, codziennie robi od 20-50 nadmiarowych cudów ( uzdrowień kulawych nóg, raka, zawałów serca i innych chorób którym nie dają rady lekarze) nie zaplanowanych i nie przewidzianych przez Boga Jahwe jak stwarzał świat, gwiazdy, planety, wiewiórki i żaby oraz Adama i Ewę to należałoby trochę zainteresować się jej osobą jak gwiazdą.

Bo ja na przykład jestem ciekawa czy Maryja od kiedy jest w Niebie czesała się tylko raz w życiu na występ w Fatimie w Portugalii około 1920 roku.
Bo jeśli Maryja w Niebie nie używa lusterka i grzebyka to powinien się jej zrobić kołtun bo przecież miarowo rusza głową z przejęcia jak słucha modlitw z Ziemi oraz rosną jej włosy jak każdej żywej osobie bo włosy rosną nawet trupom w trumnach zakopanych w grobie przez jakiś czas po pogrzebie.

To mnie interesuje czy Maryja w Niebie czesze swoje włosy grzebykiem, czy je ścina jak dużo urosną, odrosną no i czy chodzi w Niebie do fryzjera.

W szczególności interesuje mnie który anioł czesał Maryję i ułożył jej upiętą do góry fryzurę, czy miała wsuwki do włosów we włosach, jak się wybierała na występ do Fatimy do Portugalii?
No i czy przed czesaniem przez anioła umyła włosy szamponem, czy włosy Maryi w Niebie się nie brudzą i nie przetłuszczają?
A co to była dokładnie za fryzura w tej Portugalii, czy ta zakonnica jeszcze żyje co Maryję w Fatimie widziała i czy pamięta jaką miała fryzurę, a pamięta kolor włosów, Maryja w Fatimie była blondynką czy szatynką?

Czy Maryja w Niebie ma cały czas długie włosy do samej pupy, czy raz ma długie a raz ścięte na krótko na chłopaka?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
Gąska wyobraża sobie Chóry Anielskie jako wioskę smerfów... Duży uśmiech

Kościół ma na ten temat nieco inne zdanie: https://www.youtube.com/watch?v=pd_fguF3UuE
Odpowiedz
A w czym wizja kościelna jest mniej pop.... niż wizja gaski?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Za wizją kościelną stoi ukryty autorytet nauki. Kościół był otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych.
Inteligentni czytali teologię i kształcili się a dla maluczkich były bajeczki i procesje.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
To znaczy?
Jakieś fotki, nagrania z nieba, obliczenia inżynierskie?
Czym się ten autorytet nauki KK objawia?

Po prawdzie, to gdyby gąska miała talent demiurgiczny i charyzmatyczny, to by się dorobiła grona wyznawców, którzy by ułożyli odpowiednią teologię i po paru pokoleniach mielibyśmy kolejną religię, ani lepszą ani gorszą.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
To bardzo długa historia sięgająca czasów Średniowiecza.
Katolicka teologia czerpiąca z dorobku Arystotelesa i myśli pogańskiej stworzyła doskonała bazę do rozwoju teorii naukowych. Ale w tej chwili niewiele pamiętam., musiałabym sobie przypomnieć. Uśmiech
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Za wizją kościelną stoi ukryty autorytet nauki. Kościół był otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych.
Inteligentni czytali teologię i kształcili się a dla maluczkich były bajeczki i procesje.

No ale ateizm też jest otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych. Inteligentni kształcą się i czytają naukę, a dla maluczkich są heheszki, beka i dialogi o dupie Maryi.
Odpowiedz
Ateiści są pełni pychy, nawet najgłupszy uważa się za cud stworzenia i wyrocznię mądrości, zresztą podobnie jak katoliccy ateiści, którzy wierzą w Boga ale żyją jakby go nie było.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): Ateiści są pełni pychy, nawet najgłupszy uważa się za cud stworzenia i wyrocznię mądrości, zresztą podobnie jak katoliccy ateiści, którzy wierzą w Boga ale żyją jakby go nie było.

No właśnie gąska jest żywym zaprzeczeniem twego twierdzenia, wcale się nie uważa za żaden cud stworzenia tylko za podludzia, którym wszyscy gardzą.
Odpowiedz
Ale ja nie piszę o gąsce. Gąskę brzydzą katoliccy hipokryci, może ateistyczni też ją brzydzą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości