Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który anioł czesał włosy i robił fryzurę Maryi na występ w Fatimie w Portugali?
#1
Skoro Maryja w Niebie jest gwiazdą i ciągnie jak wół ciężki wóz z cudami, codziennie robi od 20-50 nadmiarowych cudów ( uzdrowień kulawych nóg, raka, zawałów serca i innych chorób którym nie dają rady lekarze) nie zaplanowanych i nie przewidzianych przez Boga Jahwe jak stwarzał świat, gwiazdy, planety, wiewiórki i żaby oraz Adama i Ewę to należałoby trochę zainteresować się jej osobą jak gwiazdą.


Bo ja na przykład jestem ciekawa czy Maryja od kiedy jest w Niebie czesała się tylko raz w życiu na występ w Fatimie w Portugalii około 1920 roku.
Bo jeśli Maryja w Niebie nie używa lusterka i grzebyka to powinien się jej zrobić kołtun bo przecież miarowo rusza głową z przejęcia jak słucha modlitw z Ziemi oraz rosną jej włosy jak każdej żywej osobie bo włosy rosną nawet trupom w trumnach zakopanych w grobie przez jakiś czas po pogrzebie.

To mnie interesuje czy Maryja w Niebie czesze swoje włosy grzebykiem, czy je ścina jak dużo urosną, odrosną no i czy chodzi w Niebie do fryzjera.W szczególności interesuje mnie który anioł czesał Maryję i ułożył jej upiętą do góry fryzurę, czy miała wsuwki do włosów we włosach, jak się wybierała na występ do Fatimy do Portugalii?
No i czy przed czesaniem przez anioła umyła włosy szamponem, czy włosy Maryi w Niebie się nie brudzą i nie przetłuszczają?
A co to była dokładnie za fryzura w tej Portugalii, czy ta zakonnica jeszcze żyje co Maryję w Fatimie widziała i czy pamięta jaką miała fryzurę, a pamięta kolor włosów, Maryja w Fatimie była blondynką czy szatynką?


Czy Maryja w Niebie ma cały czas długie włosy do samej pupy, czy raz ma długie a raz ścięte na krótko na chłopaka?
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz
#2
Gąska wyobraża sobie Chóry Anielskie jako wioskę smerfów... Duży uśmiech

Kościół ma na ten temat nieco inne zdanie: https://www.youtube.com/watch?v=pd_fguF3UuE
Odpowiedz
#3
A w czym wizja kościelna jest mniej pop.... niż wizja gaski?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#4
Za wizją kościelną stoi ukryty autorytet nauki. Kościół był otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych.
Inteligentni czytali teologię i kształcili się a dla maluczkich były bajeczki i procesje.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
#5
To znaczy?
Jakieś fotki, nagrania z nieba, obliczenia inżynierskie?
Czym się ten autorytet nauki KK objawia?

Po prawdzie, to gdyby gąska miała talent demiurgiczny i charyzmatyczny, to by się dorobiła grona wyznawców, którzy by ułożyli odpowiednią teologię i po paru pokoleniach mielibyśmy kolejną religię, ani lepszą ani gorszą.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#6
To bardzo długa historia sięgająca czasów Średniowiecza.
Katolicka teologia czerpiąca z dorobku Arystotelesa i myśli pogańskiej stworzyła doskonała bazę do rozwoju teorii naukowych. Ale w tej chwili niewiele pamiętam., musiałabym sobie przypomnieć. Uśmiech
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
#7
Rodica napisał(a): Za wizją kościelną stoi ukryty autorytet nauki. Kościół był otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych.
Inteligentni czytali teologię i kształcili się a dla maluczkich były bajeczki i procesje.

No ale ateizm też jest otwarty dla wszystkich, głupich, naiwnych i inteligentnych. Inteligentni kształcą się i czytają naukę, a dla maluczkich są heheszki, beka i dialogi o dupie Maryi.
Odpowiedz
#8
Ateiści są pełni pychy, nawet najgłupszy uważa się za cud stworzenia i wyrocznię mądrości, zresztą podobnie jak katoliccy ateiści, którzy wierzą w Boga ale żyją jakby go nie było.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz
#9
Rodica napisał(a): Ateiści są pełni pychy, nawet najgłupszy uważa się za cud stworzenia i wyrocznię mądrości, zresztą podobnie jak katoliccy ateiści, którzy wierzą w Boga ale żyją jakby go nie było.

No właśnie gąska jest żywym zaprzeczeniem twego twierdzenia, wcale się nie uważa za żaden cud stworzenia tylko za podludzia, którym wszyscy gardzą.
Odpowiedz
#10
Ale ja nie piszę o gąsce. Gąskę brzydzą katoliccy hipokryci, może ateistyczni też ją brzydzą.
"Tylu namnożyło się proroków wołających na puszczy, aż się puszcza nimi zaludniła."- K. Irzykowski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości