Ankieta: Czy TVP Nauka kiedykolwiek powstanie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, muszą czymś zapchać miejsca na multipleksach
16.67%
1 16.67%
Może, jak kogoś olśni
16.67%
1 16.67%
Nie, to sprzeczne z realną misją Rządu
66.67%
4 66.67%
Nie mam zdania, tak se chciałem poklikać
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP Nauka
Telewizja publiczna ma misję. Przynajmniej w teorii, typowy Janusz za abonament powinien się kształcić, bawić i wychować siedząc wygodnie na kanapie przed swoim teleodbiornikiem. Jak sądzicie TVP Nauka kiedyś powstanie? To naturalny kierunek rozwoju TV Publicznej. Multipleksy rosną a kanału ogólnonaukowego pod banderą TVP jak nie było tak nie ma. Zapraszam do głosowania i przedstawienia swojego zdania na temat takowego kanału i wszelkich perspektyw jakie są zeń powiązane Oczko
Sebastian Flak
Odpowiedz
A na co to komu?
Prędzej powstanie TVP Religia, żeby się we łbach nie lęgły jakieś herezje.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Kanał rusza lada moment. Oto lista programów już zatwierdzonych. 

- " Profesor Legutko radzi - wspóczesna medycyna a społeczeństwo". Odcinek 1 - od lobotomii do kastracji - jak skutecznie wyleczyć homoseksualizm.
- " Pogadanki z Krystyną - Savoir-vivre na salach sejmowych - poradnik dla samotnych pań". Prowadzi prof. Pawłowicz.
- "Prawdziwa historia Żydów według Ojca Rydzyka" - odc. 1 - "Jak Żydzi wymyślili antysemityzm".
- "Edukacja Seksualna Młodzieży" - prowadzi prof. Urszula Dudziak. - odc. 1 - "Dobroczynny wpływ nasienia na łono kobiety".
- "Sensacje XXI wieku" - redaktor Antoni Macierewicz przedstawia: Zamach smoleński - nowe ślady materiałów wybuchowych odnalezione"

Szykuje się podobno jakiś specjalny program przyrodniczy z udziałem Jarosława Kaczyńskiego ale Kurski nie może dogadać się w kwestii wysokości honorarium dla kota.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości