To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mimowolny celibat
ZaKotem napisał(a):
MCich napisał(a): Mówię tu o Europie i USA. Zwłaszcza w krajach przyjmujących duże liczby imigrantów, gdzie większość to młodzi mężczyźni.
Matka wie, że ćpiesz?

https://migrationdataportal.org/data?i=s...ale&t=2017

Na tę rynsztokową zaczepkę nie zareaguję.
Według podanej przez Ciebie strony w 2017 51% imigrantów do Szwecji to kobiety. A według szwedzkiej strony rządowej:
https://www.scb.se/en/finding-statistics/statistics-by-subject-area/population/population-composition/population-statistics/pong/tables-and-graphs/yearly-statistics--the-whole-country/immigrations-to-sweden-2017-and-2018-by-sex-and-top-20-countries-of-birth-2018/

W ogóle na tej Twojej stronie praktycznie wszystkie państwa EU niby przyjęły więcej kobiet. Ale skąd te dane, skoro Eurostat podaje inaczej(rok 2017)
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/pdfscache/1275.pdf

N
iby tylko 54% do 46%. Ale jest jeszcze inna sprawa. Jedno to imigracja pomiędzy krajami europejskimi, a co innego spoza(chociażby dlatego, że na migrację wewnątrz Unii przecież nie mamy zbytnio wpływu) . I tak według danych OECD np. Niemcy 
https://stats.oecd.org/Index.aspx?DataSe...OC_SEX_AGE 
Rzeczywiście więcej jest imigrantek. Ale to nabija Europa. Tymczasem Azja czy Afryka przybywa więcej imigrantów(płci męskiej). A taka Francja? 100k więcej mężczyzn z Afryki, 
 Tak jak mówiłem rozchodzi się głównie o młodszą populację, co z tego, że przyjeżdża więcej imigrantek jak np. imigranci są młodsi. I tak jest, bo jak weźmiesz w tej statystyce OECD wiek 15-24 to zarówno z Afryki, Azji, Oceanii(ale tu pewno Australia nabija?).
A jeszcze sprawa oprócz tej "zwykłej" imigracji uchodźców. 
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Asylum_statistics#Age_and_gender_of_first-time_applicants
"he distribution of first-time asylum applicants by sex shows that more men than women were seeking asylum. Among the youngest age group (0–13 years), males accounted for 51 % of the total number of applicants in 2018. There was a greater degree of gender inequality for asylum applicants who were 14–17 or 18–34 years old, where 72 % and 70 %, respectively, of first-time applicants were male, with this share dropping back to 59 % for the age group 35–64. "

To jest szalenie skomplikowana sprawa, a ty się ośmieszasz postem typu hue hue zamknij mordę masz tu jakiegoś jednego linka
Odpowiedz
Byłem ostatnio na masażu nuru MCichy, bo tak mnie podpuściłeś na to. To jest lepsze niż seks :o
Wychodziłem na trzęsących się nogach, a ona sprzedała mi klapsa w tyłek i mówi zapraszam na następną wizytę XD
Odpowiedz
@ Lampart

Już prawie zapomniałem o co chodziło. I nie mówię, że system jest idealny lub chociaż sprawiedliwy. Ale były czasy odwrotne, że mąż mógł odrzucić ojcostwo dziecka małżeńskiego bez powodu. Przypomnij sobie scenę z urodzinami Jana Chrzciciela. Ot zmiana czasów.

@MCich

Jakoś po twoich ostatnich postach musiałem myśleć o scenie z filmu Ali G., w której dopuszcza się imigrację tylko młodych ładnych dziewczyn.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Pelikan, kobiety 30+ maja byc " za stare" ?
Przeciez wiadomo ze dopiero kobiety w tym wieku dysponuja pelnia kobiecosci i wiedza jak jej uzyc.
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): Pelikan, kobiety 30+ maja byc " za stare" ?
Przeciez wiadomo ze dopiero kobiety w tym wieku dysponuja pelnia kobiecosci i wiedza jak jej uzyc.

Nie uważałeś może, ale w tym przypadku dyskusja dotyczyła różnicy wieku. Teraz policz jeszcze raz...
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a): @ Lampart

Już prawie zapomniałem o co chodziło. I nie mówię, że system jest idealny lub chociaż sprawiedliwy. Ale były czasy odwrotne, że mąż mógł odrzucić ojcostwo dziecka małżeńskiego bez powodu. Przypomnij sobie scenę z urodzinami Jana Chrzciciela. Ot zmiana czasów.

@MCich

Jakoś po twoich ostatnich postach musiałem myśleć o scenie z filmu Ali G., w której dopuszcza się imigrację tylko młodych ładnych dziewczyn.

Takiego filmu nie widziałem, ledwo kojarzę co to ten typ Ali G., ale nie o to mi się rozchodziło i mam nadzieję, że o tym wiesz. Po prostu jak imigracja ma być(spoza EU bo jak mówię przecież tu i tak nie mamy za wiele do gadania) to dobrze mieć nad nią kontrolę. Gdzieś widziałem staty, że o ile z Ukrainy to rzeczywiście jest równowaga w imigracji, to pozwolenia na pracę z różnych azjatyckich krajów to jest jak 5000 dla mężczyzn do 50 dla kobiet. Liczby niewielkie bo i tak takich Nepalczyków w Polsce w porównaniu do Ukraińców to jest garstka, tylko dobrze jakby wraz z napływem większej ilości imigrantów z tamtych rejonów ktoś miał nad tym panowanie. Nie wiem do końca dlaczego takie są różnice w imigracji z różnych krajów, pewno rozchodzi się o sprawy kulturowe? Jak Polska weszła do EU to w imigracji przodowały przede wszystkim kobiety od nas, ale z krajów w innej kulturze pewno niedopuszczalne jest(albo przynajmniej bardzo niewskazane) by młoda niezamężna kobieta sobie gdzieś jechała do innego kraju. Rozwiązaniem wtedy byłoby ściągać całe rodziny. Co też zresztą ma inne plusy bo trawestując klasyka to imigrant z rodziną jest mniej awanturujący się(z drugiej strony pytanie jak wtedy z asymilacją w nowym kraju?). I żeby nie było bert ja też nie postuluję od razu jakiś rozwiązań, po prostu duża część z nich to przemyślenia, część z nich może być błędna. Co z tego, jak tworzę jakiś projekt to też najpierw rozpisuje sobie wszystkie możliwe rozwiązania a potem skreślam te durne i koncentruje się na tych najwłaściwszych.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Dla Ciebie każdy "zdrowy" facet powinien być alfa, powinien to chieć. A jak ląduje w malżeństwie, to albo nie miał wyboru, dostał nagrodę pocieszenia, wie, że więcej nie osiągnie. Albo, klasyk polski, nie uważał, zaciażył i teraz ma babę z bachorem. Ale to tylko Twój stereotyp, kolejne uogólnienie, jedno z wielu. A życie to nie uogólnienie tylko zbiór indywidualnych przypadków, czasem o wspólnych cechach.
Mozesz zacytowac moja wypowiedz, z ktorej wynika powyzsze? Czy kolejna projekcja?

Iselin napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a): Ja przede wszystkim nie piszę o kobietach "zbyt atrakcyjnych", tylko "naprawdę atrakcyjnych", czyli takich, które mi się podobają fizycznie na tyle, że nie muszę racjonalizować, że tak naprawdę ważniejsze jest wnętrze.
To w końcu jesteś kobietą czy mężczyzną? A może lesbijką?
W powyzszej wypowiedzi pisalam z perspektywy mezczyzny, ale w ustach lesbijki ta teza rowniez jest sluszna.

Lampart napisał(a): Byłem ostatnio na masażu nuru MCichy, bo tak mnie podpuściłeś na to. To jest lepsze niż seks :o
Wychodziłem na trzęsących się nogach, a ona sprzedała mi klapsa w tyłek i mówi zapraszam na następną wizytę XD
Czy dla kobiet tez sa takie masaze?
Odpowiedz
MCich napisał(a): Takiego filmu nie widziałem, ledwo kojarzę co to ten typ Ali G.,

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sacha_Baro...us_gwiazdy
https://en.wikipedia.org/wiki/Ali_G_Indahouse

Przed Boratem, przed Dyktatorem, był Ali G. Nie wiem, czy w Polsce było to w kinach,

Poza tym nie spinaj się tak, wiem, że nie o to chodziło, ale za skojarzenia nic nie mogę.

Cytat:Rozwiązaniem wtedy byłoby ściągać całe rodziny. Co też zresztą ma inne plusy bo trawestując klasyka to imigrant z rodziną jest mniej awanturujący się(z drugiej strony pytanie jak wtedy z asymilacją w nowym kraju?).

No właśnie, rozwiązania idealnego nie ma, ale sprowadzając rodzinę istnieje większa szansa na zapuszczenie korzeni. Najpóźniej, jak dzieci zostaną wysłane do pobliskiego przedszkola, wymiana z kulturą miejsca jest wymuszona. Ludzie mieszkający w Warszawie opowiadają mi, że Wietnamczyk w radzie rodzicielskiej szkoły już nie budzi zdziwienia, jak przed laty.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
MCich napisał(a): N[/url]iby tylko 54% do 46%.
Zauważ jednak, które kraje zawyżają tę średnią. Są to niemal wyłącznie kraje "międzytrójmorza". W lewackich islamofilnych pedalskich krajach zgniłego Zachodu jest to niemal równo 50%.
Cytat:Ale jest jeszcze inna sprawa. Jedno to imigracja pomiędzy krajami europejskimi, a co innego spoza(chociażby dlatego, że na migrację wewnątrz Unii przecież nie mamy zbytnio wpływu) .
Dlaczego inna? W kwestii dystrybucji płci w społeczeństwie nic to nie zmienia. Jeśli do Holandii przybieży 100 tys. męskich Pakistańczyków i tylko 50 tys. Pakistanek, ale jednocześnie 150 tys. Polaków, z czego 100 tys. kobiet - to dla każdego starczy chłopa i baby, nie?

I to właśnie wyjaśnia, dlaczego kraje Międzytrójmorza zawyżają. I to właśnie stulejarzy boli. To nie hordy mężczyzn przybywają z Azji, ale kobiety emigrują z Polski, Litwy i Węgier na zgniły Zachód, bo mają dość stulejarzy.

MCich napisał(a): Rozwiązaniem wtedy byłoby ściągać całe rodziny. Co też zresztą ma inne plusy bo trawestując klasyka to imigrant z rodziną jest mniej awanturujący się(z drugiej strony pytanie jak wtedy z asymilacją w nowym kraju?
Problem w tym jest, że imigrantów się nie ściąga. Oni sami przyjeżdżają, z własnej woli. Z państw rządzonych w inceslki sposób do feminazizmu.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Jeśli do Holandii przybieży 100 tys. męskich Pakistańczyków i tylko 50 tys. Pakistanek, ale jednocześnie 150 tys. Polaków, z czego 100 tys. kobiet - to dla każdego starczy chłopa i baby, nie?

Nie do końca, bo wśród Pakistańczyków raczej nie obowiązuje trend "jeden pan, jedna pani" jak u nas. :-) Do tego warto dodać, że islam zakazuje muzułmańskim kobietom wiązać się z innowiercami, a faceci mogą się żenić z chrześcijankami i żydówkami.
Odpowiedz
Czytając ten temat, pomyślałam, że romantyczne są jedynie związki jednopłciowe i aseksów.


Pelikan
Cytat:Czy dla kobiet tez sa takie masaze?

Jeszcze jak:
https://www.netkobiety.pl/t48430.html
Odpowiedz
NinnyCamacho napisał(a): Nie do końca, bo wśród Pakistańczyków raczej nie obowiązuje trend "jeden pan, jedna pani" jak u nas.
U was, to znaczy u kogo? Czy jakiekolwiek państwo europejskie, z Rosją i Turcją włącznie, penalizuje "zadawanie" się jednego pana z większą liczbą pań?
Cytat:Do tego warto dodać, że islam zakazuje muzułmańskim kobietom wiązać się z innowiercami, a faceci mogą się żenić z chrześcijankami i żydówkami.
Formalnie taki jest zakaz religijny. A w Indiach jest co najmniej milion formalnych małżeństw mieszanych muzułmansko-hinduistycznych i liczba ta rośnie. Katolicyzm na przykład zabrania antykoncepcji, no i co?
Odpowiedz
To sie dzieje rowniez u nas, w pewnym momencie moj syn mial dziewczyne sikhijke ( ktora bardzo lubilismy ) ktorej siostra wyszla za oficera policji - muzulmanina.
Zwiazek mojego syna z druga siostra sie rozpadl ale dowiedzialem sie pozniej ze dziewczyna wyszla za Irlandczyka, tez policjanta ( zreszta sama chciala zostac policjantka ).
Tak ze rozne narodowaosci sie mieszaja mimo roznych religijnych zakazow.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Czytając ten temat, pomyślałam, że romantyczne są jedynie związki jednopłciowe i aseksów. 
Czemu? Jak rozumiesz romantyczność?

Cytat:Jeszcze jak:

https://www.netkobiety.pl/t48430.html
Fajna rzecz. Brzydziłabym się iść na męską dziwkę, ale na takie coś bym się wybrała, gdybym miała potrzebę. Ale nie wiem, czy dla przeciętnego mężczyzny coś takiego może być choćby namiastką seksu, skoro tam się - jak rozumiem - leży i pachnie, a tylko masażysta jest aktywny. Raczej cos bardziej dla gejów i kobiet.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Formalnie taki jest zakaz religijny. A w Indiach jest co najmniej milion formalnych małżeństw mieszanych muzułmansko-hinduistycznych i liczba ta rośnie.
Uważałbym. Bo tu jest kilka pytań.
Jak to wygląda pod kątem płci? Czy częste są małżeństwa hinduisty z muzułmanką?
Jak to wygląda pod kątem denominacji? Muzułmanie w Indiach to często izmailici, którzy są bardzo heterodoksyjni i małżeństwa międzywyznaniowe muzułmanek dopuszczają. Zresztą tam to i wynalazki typu Mahomet awatarem Wisznu się zdarzają.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Pelikan
Cytat:Czemu? Jak rozumiesz romantyczność?

Jako bliskość.

Cytat:Raczej cos bardziej dla gejów i kobiet.

Mężczyźni też lubią.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Jako bliskość.
I czemu w heteroseksualnych związkach nie ma bliskości? Uzasadnij.


Cytat:Mężczyźni też lubią.


A geje nie są mężczyznami?
Odpowiedz
Pelikan
Cytat:I czemu w heteroseksualnych związkach nie ma bliskości? Uzasadnij.

Bo dzieli ich różnica płci. To jest nie do przeskoczenia.

Cytat:A geje nie są mężczyznami?

Są. Chodziło mi jednak o heteroseksualnych mężczyzn. Mało tego, podczas masażu miejsc intymnych, heteroseksualni mężczyźni, lubią mieć wkładany palec w pupę, ogólnie masowane tamte okolice.
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Bo dzieli ich różnica płci. To jest nie do przeskoczenia.
Przecież właśnie ta różnica jest fundamentem bliskości. Plus przyciąga minus. Dwa plusy i dwa minusy się odpychają.

Cytat:Są. Chodziło mi jednak o heteroseksualnych mężczyzn. Mało tego, podczas masażu miejsc intymnych, heteroseksualni mężczyźni, lubią mieć wkładany palec w pupę, ogólnie masowane tamte okolice.


Czyli to nie jest prawda, że facet, który lubi być tam pieszczony, jest gejem?
Odpowiedz
Pelikan
Cytat:Czyli to nie jest prawda, że facet, który lubi być tam pieszczony, jest gejem?

To tylko stereotyp. Niektórzy tam nie chcą, bo wydaje im się to gejowskie. Tak samo niektórzy mężczyźni nie golą pach, bo wydaje im się to gejowskie, a prawda jest taka, że lepiej mieć ogolone i nie ma to nic wspólnego z orientacją.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości