To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczyny na obcym lądzie
#61
towarzyski.pelikan napisał(a):
Lampart napisał(a): Tak na poważnie to nigdy, raz tylko zrobiłem trolling, bo byłem ciekawy jak partnerka zareaguje.
I jak udał się trolling? Opowiadaj  Zawstydzony

Partnerka (już była) zamarła i patrzyła na mnie zszokowana nieruchomym wzrokiem. Całe szczęście, że zdążyłem powiedzieć, że żartuję, zanim dostałem odpowiedź.
Odpowiedz
#62
Lampart napisał(a): Partnerka (już była) zamarła i patrzyła na mnie zszokowana nieruchomym wzrokiem. Całe szczęście, że zdążyłem powiedzieć, że żartuję, zanim dostałem odpowiedź.
No ale jak potem uniknąłeś przemocy? Byłeś już w pozycji startowej do ucieczki, czy może miałeś profesjonalny ochraniacz na jądra?
Odpowiedz
#63
Nie było żadnej przemocy tylko poważna rozmowa na spokojnie.
Odpowiedz
#64
Miałeś szczęście. Ochraniacze nie chronią w stu procentach.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#65
A ja nie założyłem. Żarty sobie robicie.
Odpowiedz
#66
To przy obecnej nie badz takim dzbanem Duży uśmiech
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#67
Też zauważyłam taki trend wśród znajomych.
Jedna moja koleżanka dostała pierścionek nad Jeziorem Garda, druga na plaży w Hiszpanii.Jest się czym pochwalić, jak się wcześniej nie jeździło to nagle takie wow nie dość, że wyjazd to oświadczyny Oczko

Ja jako maksymalny introwertyk nie chciałabym wokoło szumu, więc takie oświadczyny wśród ludzi by nie przeszły Oczko U nas nawet nie było oświadczyn. Byliśmy razem 7 lat, od 2 mieszkaliśmy ze sobą i po prostu wzięliśmy ślub. Bez hałasu, bez tańców. Skromny obiad dla rodziny (czego i tak żałuje..) Ale ja to w ogóle jestem dziwna. Dla mnie takie wakacje all inclusive, drinki, plaża to by była męczarnia. Musieli by mi dopłacić Oczko
Odpowiedz
#68
Kasik napisał(a): Też zauważyłam taki trend wśród znajomych.
Jedna moja koleżanka dostała pierścionek nad Jeziorem Garda, druga na plaży w Hiszpanii.Jest się czym pochwalić, jak się wcześniej nie jeździło to nagle takie wow nie dość, że wyjazd to oświadczyny Oczko
Dzieki za potwierdzenie, ze to nie jest moje urojenie z tym trendem, bo po komentarzach innych osób można było do takiego wniosku dojść.
Odpowiedz
#69
towarzyski.pelikan napisał(a): Dzieki za potwierdzenie, ze to nie jest moje urojenie z tym trendem, bo po komentarzach innych osób można było do takiego wniosku dojść.

Nie wiem, czy tak odbierałaś moje posty, ale niniejszym uściślam, że istnienie trendu też potwierdzam. Akurat niedawno koleżanka z pracy miała oświadczyny podczas urlopu. Jedyną różnicą było, że nie było to w tłumie ludzi a w odosobnionym miejscu, tylko we dwoje. I AFAIK nie wrzucała fot z tego na instasramy. Ale poza tym była i jest bardzo szczęśliwa, promienieje już od kilu tygodni.

Zresztą, już książę William swojej Kate oświadczał się na urlopie w Afryce i tym podbił poprzeczkę
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości