To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: W zbliżających się wyborach parlamentarnych będę głosować na:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zjednoczoną Prawicę (PiS+SP+Porozumienie)
13.33%
6 13.33%
Koalicję Obywatelską (PO+.N+IPL+Zieloni)
26.67%
12 26.67%
Lewicę (SLD+Wiosna+Razem)
28.89%
13 28.89%
PSL+Kukiz'15
8.89%
4 8.89%
Konfederację (Korwin+Braun+Narodowcy)
13.33%
6 13.33%
Inny komitet
2.22%
1 2.22%
Nie będę głosować
6.67%
3 6.67%
Oddam nieważny głos
0%
0 0%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory parlamentarne 2019
zefciu napisał(a):
Battlecruiser napisał(a): https://youtu.be/5bCQIquRECAhttp://
To jest jakiś nowy, prawicowy standard URL-i, gdzie protokół jest podawany na początku, a inny protokół – na końcu. Niestety nasze lewackie forum nie rozpoznaje prawicowych URL-i.
Forum dziala badziewnie i generuje platajace się hatetepy
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Forum dziala badziewnie i generuje platajace się hatetepy
Nie. Forum działa dobrze i nie generuje Twoich postów. Ty wklejasz URL-a i Ty odpowiadasz za to, żeby ten URL nie miał „plątających się” elementów. Zwalanie własnej indolencji na forum jest żałosne.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Łazarz napisał(a):
bert04 napisał(a):
Battlecruiser napisał(a): Widzę, że erotomania exhibicjonistyczna jest tu dla was kłopotliwa forma ekspresji opozycyjnej.

A czemu "kłopotliwa"? Ta "przypadkowa" fota jest tak samo przypadkowa, jak ustawiane sesje Marcinkiewicza na licznych plażach. Albo Putin na rumaku rączym bez podkoszulka. Dla "targetu" to przemawia pewnie pozytywnie.

Co nie najlepiej świadczy o targecie.

Określanie tego zdjęcia jako erotomanii świadczy jak najbardziej o anty-targecie. A target? Jednego ubawi, drugi wzruszy ramionami, a większość zapewne pomyśli "Ale przynajmniej czarnych wkurwi".

Jak widać, mission accomplished.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
zefciu napisał(a):
Battlecruiser napisał(a): Forum dziala badziewnie i generuje platajace się hatetepy
Nie. Forum działa dobrze i nie generuje Twoich postów. Ty wklejasz URL-a i Ty odpowiadasz za to, żeby ten URL nie miał „plątających się” elementów. Zwalanie własnej indolencji na forum jest żałosne.
Ja wklejam bez elementów. Forum se dodaje
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Określanie tego zdjęcia jako erotomanii świadczy jak najbardziej o anty-targecie. A target? Jednego ubawi, drugi wzruszy ramionami, a większość zapewne pomyśli "Ale przynajmniej czarnych wkurwi".

Jest to jednak zastanawiające zjawisko. Zgadzam się z Ninny Camacho, że wstawianie takich zdjęć to buractwo i wiocha. Tylko że ą ę ynteligencki miastowy elektorat platformowo-nowoczesny zupełnie na to nie zwraca uwagi i wzrusza ramionami. Jeśli tylko polityk nie za dużo kradnie, to niech nosi skarpetki do sandałów. Tymszasem wyczulonym na prawość, sprawiedliwość i ośmiorniczki ludowym wyborcom PiS nie przeszkadza w ogóle złodziejstwo i to, że ich wybrańcy nie są w stanie wyjaśnić swoich dochodów, jeśli tylko nie robią wiochy w necie, a na podsłuchanych rozmowach nie mówią "dupa" i "chuj". Premier Morawiecki, dając krewnym-i-znajomym jakąś stówke na badania czy coś, ani razu nie przeklął - nie to, co lemingi. I to pewna podpowiedź dla specjalistów od czarnego pijaru. Antypisu nie rusza ewentualne buractwo jego wybrańców, natomiast nieuczciwość trochę rusza, przynajmniej miękki elektorat. PO padła od ośmiorniczek, a PiS może upaść  (w oczach swoich wyborców, a tylko to się liczy) nie od coraz liczniejszych i coraz bezczelniejszych afer, ale od tego, że Morawiecki pierdnie przy królowej angielskiej albo Kaczyński uderzy się palec u nogi i powie "o, kurwa".
Odpowiedz
Mam inne obserwacje niż ZaKotem. Mamy do czynienia raczej z nasiloną plemiennością. Duża część każdego elektoratu zaakceptuje u swoich rzeczy, które natychmiast wytknęłaby innym. Części antypisu jakoś nie przeszkadzało głosowanie na panią skazaną prawomocnie za poświadczenie nieprawdy, a częśći propisu nie przeszkadzał kandydat na posła przemocowiec.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Mam inne obserwacje niż ZaKotem. Mamy do czynienia raczej z nasiloną plemiennością. Duża część każdego elektoratu zaakceptuje u swoich rzeczy, które natychmiast wytknęłaby innym. Części antypisu jakoś nie przeszkadzało głosowanie na panią skazaną prawomocnie za poświadczenie nieprawdy, a częśći propisu nie przeszkadzał kandydat na posła przemocowiec.
Jeżeli pijesz tu do Zalewskiej to sprawa jest nieporównywalna z panem przemocowcem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Zdanowskiej Oczko Podałam na szybko przykłady ewidentnego łamania prawa, ale zgadzam się, że te sprawy są nieporównywalne. Chociaż obydwie są poważne.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Z tego co kojarzę to Zdanowska po prostu podpisała się za partnera. Ok jest to łamanie prawa ale cała akcja była rozkręcona po to aby uwalić jej kandydaturę bo PIS wiedział że nie ma z nią szans. I nie chce jj usprawiedliwiać ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie podpisał się za małżonka odbierając chociażby polecony na poczcie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Z tego, co kojarzę, poświadczyła, że pożyczyła partnerowi jakąś kasę, żeby mógł mieć zdolność kredytową.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Zdanowska "padła tu ofiarą" niedostosowania polskiego prawa do potrzeb ludzi. Jedyną formą partnerstwa, która przewiduje wspólnotę majątkową, co rozwiązało by problem, jest małżeństwo. Całe jej przewinienie polega prawdopodobnie na tym, że gdzieś odbył się dialog w stylu:
- To co przelewać Ci tą kasę?
- E nie, przecież co za różnica czy jest na moim czy na Twoim koncie, kto to będzie sprawdzał?

Naiwność polityczna karygodna, ale to typowe przestępstwo bez ofiar.

Tego nijak nie da się zestawić z panem przemocowcem, któremu za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną ziobrowska prokuratura chce wlepić straszliwą karę 30 dni prac społecznych. Zatem i do porównania "wybaczalności" elektoratów średnio pasuje.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Ale ja mam na myśli pana Z., a nie pana P.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Opozycja ma jakieś problemy z krowami jednak. Kiedyś śpiewali piosenki o krowie a teraz to.
[Obrazek: attachment.php?aid=888]


Załączone pliki
.jpg   spurekkrowa.jpg (Rozmiar: 52.39 KB / Pobrań: 125)
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
To, czyli co? Ja kojarzę do czego pijesz, ale absolutnie nie wszyscy na forum muszą.
Odpowiedz
A to jest akurat dość typowe. Lowecraftiańskie, nieeuklidesowe krajobrazy umysłu Smoka mało kto rozumie.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Takie będą tematy kampanii: dojenie krowy to jest molestowanie bo się ciągnie ja za cycki. Byka trzeba doic bo inaczej to patriarchalizmem. Jak zobaczyłem ostatni wyskok CEP Spurek to nie uwierzyłem

Łazarz napisał(a): To, czyli co? Ja kojarzę do czego pijesz, ale absolutnie nie wszyscy na forum muszą.
O Hiczkoku slyszałeś?  Buduję napięcie jak u Hiczkoka.

https://twitter.com/pikus_pol/status/116...43648?s=19
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Mamy do czynienia raczej z nasiloną plemiennością.

Własnie.

Znajoma lewaczka zbanowała mnie na fejsbuku, bo wyraziłam swoją opinię, że nie należy delegalizować Marszu Niepodległości. Nie powiedziałam, że wspieram środowiska nacjonalistyczne, tylko że uważam, że mają prawo do swoich demonstracji. To wystarczyło, żeby mnie uznać za homofoba i dać bana.

Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem. To czyni ze mnie lewacką k**wę, a on się z takimi nie będzie zadawał.

Głupiutkie jest to wszystko. Ludzie srają sobie wzajemnie na głowy i dochodzi do tego, że nie da się nawet porozmawiać.
Odpowiedz
Dlatego mamy ateiste.pl i korzystajac z niego taki zdecydowany niewierzacy lewak jak ja moze spokojnie porozmawiac z toba - katoliczka, nie wylewajac na siebie kublow pomyj przy okazji.
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): Dlatego mamy ateiste.pl i korzystajac z niego taki zdecydowany niewierzacy lewak jak ja moze spokojnie porozmawiac z toba - katoliczka, nie wylewajac na siebie kublow pomyj przy okazji.

Ale takich forów i miejsc jest coraz mniej. Sam z jednego katolickiego miejsca zrezygnowałem, jak powoli ale stale zmieniało charakter*. A z jednego lewacko-ateistycznego w sumie także, jak już nie dało się publikować postów niezgodnych z jedynym słusznym poglądem właściciela bloga. A szkoda, bo właśnie starcie z odmiennymi poglądami to jedna z najciekawszych rzeczy w internecie. Z sobą zgadzać mogę się sam.


(*i nie tylko dlatego, a nawet nie na pierwszym miejscu, ale na którymś-tam jak najbardziej. Ale to osobna historia)
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
NinnyCamacho napisał(a): Znajoma lewaczka zbanowała mnie na fejsbuku, bo wyraziłam swoją opinię, że nie należy delegalizować Marszu Niepodległości. Nie powiedziałam, że wspieram środowiska nacjonalistyczne, tylko że uważam, że mają prawo do swoich demonstracji. To wystarczyło, żeby mnie uznać za homofoba i dać bana.

Mnie znajomy super tolerancyjny lewak usunął ze znajomych, bo krytykowałem GW, a a jego żona właśnie tam pracuje.

Lewaki to są tolerancyjne póki się wzajemnie poklepują po pleckach i utwierdzają w swoich oświeconych, mądrych i dojrzałych przekonaniach.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości