To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: W zbliżających się wyborach parlamentarnych będę głosować na:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zjednoczoną Prawicę (PiS+SP+Porozumienie)
13.33%
6 13.33%
Koalicję Obywatelską (PO+.N+IPL+Zieloni)
26.67%
12 26.67%
Lewicę (SLD+Wiosna+Razem)
28.89%
13 28.89%
PSL+Kukiz'15
8.89%
4 8.89%
Konfederację (Korwin+Braun+Narodowcy)
13.33%
6 13.33%
Inny komitet
2.22%
1 2.22%
Nie będę głosować
6.67%
3 6.67%
Oddam nieważny głos
0%
0 0%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory parlamentarne 2019
Sofeicz napisał(a): Nawet jakby na suto zakrapianej orgietce zaszlachtowali i zjedli kelnera, to i tak by nic nie tąpnęło.
Taki kraj.
Za mało ciamajdanów było.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
cobras napisał(a):
Cytat:Jak mało kogo rusza podwyżka podatków (w tym inflacja), wprowadzanie nowych podatków, farma trolli w ministerstwie czy rozbrojenie wojska to jak niby ma ich ruszyć jakaś gówniara, która narzeka, że nie będzie miała czasu na imprezy chodzić? Swoją szosą, właśnie taka m.in. linia obrony już została przyjęta: "nie będą się szlajać po imprezach", "wyśpią się", "też tak miałem we wcześniejszych latach" itd.

Naprawdę mam ci tłumaczyć dlaczego dzieciak wracający do domu ze szkoły wieczorem bardziej ruszy niż jakieś trolle na twitterze czy chujowa sytuacja w wojsku, które przeciętny obywatel widzi raz do roku na paradzie?
Naprawdę. Pisałem już jakie linie obrony zostały przyjęte, a że nie brzmią na pierwszy usłyszenie jak agitka polityczna to wystarczą.

NinnyCamacho napisał(a): Koniec świata, nie? Uśmiech

Właściwie to za zdradę Narodu powinien być sznur albo co najmniej ogolenie na łyso, ale nastały miękkie czasy, więc:

https://www.youtube.com/watch?v=gkgA3-8z9wo Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
cobras napisał(a): [Obrazek: 69652748_920548778308775_198793231739754...e=5E150F45]

Jak PiS po czymś takim nie przepierdoli jesienią, to stracę już resztki wiary w ten kraj.

Ja tam w kraj jako taki to jeszcze może kiedyś uwierzę, ale w społeczeństwo to za cholerę. W sumie to będziemy mieć zajebistą sytuację w październiku. Wojna handlowa USA-Chiny, Brexit, wybory...

kmat napisał(a):
NinnyCamacho napisał(a): Znajomy prawak mnie zbanował, bo mam nieślubne dzieci z Niemcem.
A Grunwald?!


Moi szlachetni przodkowie walczyli pod Grunwaldem. Tylko prawilni pewnie by stwierdzili, że nie po tej stronie Duży uśmiech

Cytat:A Westerplatte?!

I walczyli w Armii Andersa Duży uśmiech Normalnie kurwa, nie do pogodzenia. Podejrzewam, że nie jeden prawilniak dostałby niezłej zawiechy Duży uśmiech


bert04 napisał(a): Katolik polskiego pochodzenia, z polskim nazwiskiem.
Nie straciłam głowy tak do końca. Anioł


Ale z importu! Ja tam jestem prawdziwy mischling. Niemcy, Polacy, być może Rumuni jacyś, a że ja osobiścienie znam całej gałęzi od strony dziadka to pewnie i jakiś Żyd (sic!) mógł się przypałętać. Jestem genetycznym niePatriotem.

Cytat:
Wydaje mi się, że 50/50. Nie dość, że szastam swoimi polskimi genami (niebieskie oczy, blond włosy), to jeszcze bez sakramentów


O, to tak jak moi rodzice Duży uśmiech Z resztą moja rodzina to nawet już w XX wieku konwertowała na taki protestancki katolicyzm...
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Ale z importu! Ja tam jestem prawdziwy mischling. Niemcy, Polacy, być może Rumuni jacyś, a że ja osobiścienie znam całej gałęzi od strony dziadka to pewnie i jakiś Żyd (sic!) mógł się przypałętać. Jestem genetycznym niePatriotem.
Południe Podkarpacia to stara krzyżówka polsko-niemiecka, przetykana wtrętami ruskimi, wołoskimi, żydowskimi i czort wie jakimi jeszcze. W każdym razie z połowa rodziny mogłaby grać w Skrzypku na Dachu bez charakteryzacji. I cuda dziwy typowe dla pipidówek na końcu świata. Czytałem pracę jednego biskupa rzeszowskiego z przełomu XIX i XX wieku, płakał, że w jednej wsi taka ciemnota, że Żyd po kolędzie chodzi. A ogólnie, że jak Żyd się ochrzci, to wsie ze szczęścia chleją na umór, że do piekła nie pójdzie. To w sumie zostało, tylko po DWS jakoś tak podkładki pt. okazja brakuje.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
W sumie będzie się działo.
Może wyskoczy jakaś kolejna Emilcia albo pierdyknie kolejne szambo u Trzaskowskiego.
Dla każdego coś miłego.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Myślę, że PiS będzie miał mniej. Może w okolicach 41. Lewica z wyborów na wybory coraz mniej. Może im się uda utrzymać te 10-12%.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Lewica z wyborów na wybory coraz mniej.
Zależy. Jeśli Schetyna porzuci walkę o postępowców to może się utrzymać. Chyba że powstanie coś nowego, od dwóch kadencji mieliśmy już trzy ataki na tę niszę.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Na chwilę obecną Koalicja Polska (PSL + Kuki'15), ale czekam jeszcze na kiełbasę wyborczą. Zobaczymy kto da więcej.
Ostatnio głosowałem na skrajną lewicę, to może teraz dla równowagi zagłosuję na skrajną prawicę (Konfederacja)? Szczęśliwy
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz
Którzy to przed eurowyborami darli ryja, ze w sondażach do sejmu nie ma jednej Koalicji Europejskiej tylko trzy ugrupowania podają. A przecież Koalicja Europejska powstała i się utrzyma. Widać, jak się utrzymała. Mamy trzy koalicje. Pisiory maja teraz radochę obserwując kotłowaninę do senatu. Nawet do senatu tamte się nie dogadały. Jaruzelska startuje i Kasprzak startuje. Kacprzak to ten z KODu, uBywateli itp. Niezadowolony, ze ich wyślizgali z list. KOD spełnił swoje zadania i poszedł do piachu. Co to oni mieli nie tworzyć i jak to się Wyborcza pompowała.
Do senatu mamy raz miejsca biorące. Czyli te, w których w ogóle opozycja ma szanse. Tymi miejscami musiałyby się podzielić PO, Lewica i PSL. Każde tu ugrupowanie musi zachować wewnętrzne parytety co powoduje, że nie da się tego uzgodnić. Mam nadzieję, że Jaruzelska pokrzyżuje szyki Czarzastemu. Kaczor musi mieć radochę obserwując tą kotłowaninę.

2. Kidawa to nieudolna naśladownictwo Szydło i przyśpieszy sukces kaczystów
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Oba glowne ugrupowania podaly swoje programy do wiadomosci wyborcow.
Co o nich myslicie?
Odpowiedz
Adam M. napisał(a): Oba glowne ugrupowania podaly swoje programy do wiadomosci wyborcow.
Co o nich myslicie?
Ja tam średnio wierzę w programy.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
neuroza napisał(a): Na chwilę obecną Koalicja Polska (PSL + Kuki'15), ale czekam jeszcze na kiełbasę wyborczą. Zobaczymy kto da więcej.
Ostatnio głosowałem na skrajną lewicę, to może teraz dla równowagi zagłosuję na skrajną prawicę (Konfederacja)? Szczęśliwy


Do lokalu wyborczego chodzisz z kością do gry?

Adam M. napisał(a): Oba glowne ugrupowania podaly swoje programy do wiadomosci wyborcow.
Co o nich myslicie?

Zabrakło w nich analiz. Same założenia to mało. Zbiór sloganów to nie program. Program powinien zawierać szczegółową analizę robioną na wielu płaszczyznach. Tak powinno być, jeśli ktoś chciałby rzeczywiście dać pełną ofertę na wiele lat naprzód. Nigdy się czegoś takiego nie doczekam.

To trochę pokazuje nie domaganie środowiska akademickiego w Polsce. Nie dość, że nie potrafią się przebić ze swoimi analizami, to jeszcze nie ma pomiędzy dziedzinami i ośrodkami ścisłej współpracy. Każdy jest zajęty samym sobą, a potem następuje zdziwienie, że kraj się wali.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
41 antyszczepionkowców na listach Konfy :

http://stopnop.com.pl/wybory/
Odpowiedz
Hans Żydenstein napisał(a): 41 antyszczepionkowców na listach Konfy :
Zdziwiony? Duży uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
Hans Żydenstein napisał(a): 41 antyszczepionkowców na listach Konfy :
Zdziwiony? Duży uśmiech
Ja trochę. Gdzie miejsca dla płaskoziemian?
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
kmat napisał(a):
Hans Żydenstein napisał(a): 41 antyszczepionkowców na listach Konfy :
Zdziwiony? Duży uśmiech
Ja trochę. Gdzie miejsca dla płaskoziemian?

Może nie ma tylu płaskoziemców, aby listy zapełnić. W końcu u nas tylko dwóch było.
No ładnie. Im czasy bardziej wymagające, tym listy Korwina bardziej ekscentryczne (ktoś powie, że raczej wyszli z cienia, w końcu).
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
Hans Żydenstein napisał(a): 41 antyszczepionkowców na listach Konfy :
Zdziwiony? Duży uśmiech
że tak mało ? Uśmiech
Odpowiedz
A dałoby się jakoś zrobić tajne koperty z przewidywaniami konkretnych wyników z opcją otwarcia po wyborach?

Zwycięzca zdobywa nagrodę - stawiam małpeczkę tegorocznej czeremchówki.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(Dyskusja o przeżywalności antyszczepionkowców i meandrach socjaldarwinizmu została przeniesiona do osobnego wątku)
Odpowiedz
W takim razie:

Dwa Litry Wody napisał(a): PiS bierze wszystko, PSL pójdzie z każdym, a Platformersi nie umio w intenrety

Zapomniano "a Konfederaty zjedzo sie same". I coś o lewicy, tak dla kompletu, choć tu już zdania bywają podzielone, czy uda się powtórzyć sukces z 2015 roku.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości