To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Latarnik Wyborczy
#1
Temat jest prosty. Pokażcie z kim wam najbardziej po drodze ^_^

.png   Screenshot_20190928-165747.png (Rozmiar: 100.66 KB / Pobrań: 36)
Sebastian Flak
Odpowiedz
#2
Koalicja Obwyatelska: 72%
Lewica: 68%
PSL: 67%
Konfederacja: 53%
PIS: 40%

No nie wiem. Chcę głosować na PSL. Chyba odpowiem trochę inaczej, nadając inne priorytety.
Hmm...teraz wyszło tak:

Lewica: 58%
KO: 57%
PSL: 57%
Konfederacja: 51%
PIS: 39%

No, tak lepiej...
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz
#3
Uzylem tego: https://latarnikwyborczy.pl

Zaznaczalem odpowiedzi najbardziej liberalne zarowno gospodarczo jak i swiatopogladowo oraz proeuropejskie.

[Obrazek: attachment.php?aid=895]


Załączone pliki
.jpg   gizmo.jpg (Rozmiar: 27 KB / Pobrań: 124)
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#4
lewica 82
KO 76
PSL 56
KWIN 39
PIS 33
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#5
No No no.
[Obrazek: attachment.php?aid=896]


Załączone pliki
.png   latarnik.png (Rozmiar: 48.28 KB / Pobrań: 107)
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#6
Lewica 84%
KO 78%
PSL 72%
Konfederacja 55%
PiS 47%
Odpowiedz
#7
Dziwne, wydawało mi się, że zaznaczyłem najbardziej liberalne gospodarczo i rozsądne odpowiedzi, a wyszło mi, że jestem jebanym lewakiem, takim lewakiem z krwi i kości.

81% Lewica
80% KO
64% PSL
51% Konfederacja
45% PiS
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#8
Bo w tych wyborach to Lewica jest najliberalniejsza XD Reszta to już prawie komuniści, a po odsunięciu pomysłów Zandberga na dojebywanie burżujom to nie są tacy straszni.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#9
Gawain napisał(a): Bo w tych wyborach to Lewica jest najliberalniejsza XD Reszta to już prawie komuniści, a po odsunięciu pomysłów Zandberga na dojebywanie burżujom to nie są tacy straszni.
W ogóle wyraźnie widać to, że elektorat Lewicy i KO jest coraz bardziej do siebie zbliżony, podobnie Konfederacji i PiS, a PSL robi za Partię Umiarkowanej Głupoty, postrzeganą tak z obu stron.
Odpowiedz
#10
Ideowo podobny? Pełna zgoda. Gospodarczo już jest problem. PiS i Konfi to dwa różne światy takoż PO i Lewica. Pod wpływem zlewania się elektoratu do koryta PiSu wszystkie mainstreamy zboczyly ostro w socjal. I tutaj na jedynej warte uwadze platformie nastąpiła unifikacja. Dwa wyróżniające się im plus, kluby to ideowi wariaci. Naprawdę nie ma na kogo głosować w tych wyborach. Przecież wiadomo, że jak do władzy dojdzie np. Lewica to zrobi to samo co zrobił PiS czy praorbanowscy Socjaliści.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#11
Gawain napisał(a): Bo w tych wyborach to Lewica jest najliberalniejsza XD Reszta to już prawie komuniści, a po odsunięciu pomysłów Zandberga na dojebywanie burżujom to nie są tacy straszni.

Taa, tyle że odsunęli nie z powodu jakiegoś głębszego namysłu tylko dlatego że im faje zmiękły. No i realizacja ich programu bez dojebywania burżujom tzn wzrostu podatków to prosta droga do bankructwa.
Odpowiedz
#12
Toż zaraz pod spodem o tym piszę. Są to programy identycznie jak programy wszystkich partii z mainstreamu. To się skończy tak jak na Węgrzech się skończyło. Tylko potrwa dłużej bo gospodarka nieco większa i wszystko odbija się później.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#13
Łazarz napisał(a): Taa, tyle że odsunęli nie z powodu jakiegoś głębszego namysłu tylko dlatego że im faje zmiękły. No i realizacja ich programu bez dojebywania burżujom tzn wzrostu podatków to prosta droga do bankructwa.


Przecież ich program przy tym co proponuje na następne 4 lata PIS to jest betka.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#14
lumberjack napisał(a): Dziwne, wydawało mi się, że zaznaczyłem najbardziej liberalne gospodarczo i rozsądne odpowiedzi, a wyszło mi, że jestem jebanym lewakiem, takim lewakiem z krwi i kości.

81% Lewica
80% KO
64% PSL
51% Konfederacja
45% PiS

Bo tegoroczny latarnik jest z dupy, może ze 2 pytania o gospodarkę, kwota wolna od podatku i coś jeszcze.
Odpowiedz
#15
Latarnik to taka zabawa Oczko
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#16
Gawain napisał(a): Toż zaraz pod spodem o tym piszę. Są to programy identycznie jak programy wszystkich partii z mainstreamu. To się skończy tak jak na Węgrzech się skończyło. Tylko potrwa dłużej bo gospodarka nieco większa i wszystko odbija się później.
Poniekąd opozycja właśnie na to gra. Niech JK zaobieca się na śmierć i zbankrutuje jak Gyurcsanyi.
Gawain napisał(a): Ideowo podobny? Pełna zgoda. Gospodarczo już jest problem. PiS i Konfi to dwa różne światy takoż PO i Lewica.
Skąd pomysł, że to są różne światy? Uśmiech
Gawain napisał(a): Przecież wiadomo, że jak do władzy dojdzie np. Lewica to zrobi to samo co zrobił PiS czy praorbanowscy Socjaliści.
Nie wiadomo. To towarzystwo już kilka razy rządziło. I były to całkiem liberalne rządy.

lumberjack napisał(a): Dziwne, wydawało mi się, że zaznaczyłem najbardziej liberalne gospodarczo i rozsądne odpowiedzi, a wyszło mi, że jestem jebanym lewakiem, takim lewakiem z krwi i kości.
A co w tym dziwnego? SLD zawsze było socliberalne, takie lewe skrzydło UW. No ale historycznie to środowisko to kumple Wilczka..

ZaKotem napisał(a): W ogóle wyraźnie widać to, że elektorat Lewicy i KO jest coraz bardziej do siebie zbliżony, podobnie Konfederacji i PiS, a PSL robi za Partię Umiarkowanej Głupoty, postrzeganą tak z obu stron.
Jakoś tak. Choć co ciekawe, chwilami konfederaści wydają się bardziej umiarkowani od PiSu.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#17
Zastanawia mnie które konkretnie chwile masz na myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości