To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godek odchodzi do Liroya. Wierność jest nudna?
#61
Oto barczysty, silny i co najważniejsze - postawny Liroy w całej okazałości.

[Obrazek: comment_xJQGmTLFSz4sEDf6T5jSOrwknQjQ2kUc,w400.jpg]
Odpowiedz
#62
Patrząc po znajomych no to zdradzają bo ich kobiety przestają je pociągać. Myślę, że tak samo jest w drugą stronę.
Odpowiedz
#63
Osiris napisał(a): Oto barczysty, silny i co najważniejsze - postawny Liroy w całej okazałości.
Może ma inne zalety?
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#64
Jak pisał poeta, żeby język giętki wykonał to, co pomyśli głowa. Czy jakoś tak.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#65
Przynajmniej jebać mu się chce.
Stop andromedyzacji Drogi Mlecznej!
Odpowiedz
#66
kmat napisał(a):
Osiris napisał(a): Oto barczysty, silny i co najważniejsze - postawny Liroy w całej okazałości.
Może ma inne zalety?
Pelikan pewnie zinterpretuje to zdjęcie jako Liroya manifestującego swój sprzeciw wobec aborcji. Ale ja jestem plebs, więc się nie znam Uśmiech
Odpowiedz
#67
Osiris napisał(a): Pelikan pewnie zinterpretuje to zdjęcie jako Liroya manifestującego swój sprzeciw wobec aborcji. Ale ja jestem plebs, więc się nie znam Uśmiech
To jest Liroy broniący życia jeszcze niepoczętego. Najwyższa forma prolajfu.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#68
Tymczasem Godek rzuciła Liroya. Chyba chce wrócić do barczystego Jarka.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#69
A zechce ją, skoro już nie jest dziewicą? Ziobro wprawdzie przyjął z powrotem na swe łono.
Odpowiedz
#70
Dobre pytanie. Kto w końcu przewidzi, jakim fochem jeszcze dziewczę rzuci.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#71
Zawsze znajdzie sie jakaś szuria ktora z checia przygarnie pod swoje skrzydla żywy dowod na nieskazitelnoś obroncow zycia. Z Chazanem przeszlo, przejdzie i z Godek.
Gorąco zapraszam do zagladania na https://www.trojmiasto.pl/Laryngolog-dr-...56307.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości