Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łobuz kocha i kręci najbardziej
ZaKotem:
Cytat:Tak samo jak damską. Dupa nie ma pci.
Typowa odpowiedź lewaka.
"Miłość jest sprawą uczucia. Nie ma nic wspólnego z moralnością. Uczucie natomiast nie zna zdrady. Ono wzmaga się, znika albo się zmienia. Gdzie tu zdrada. Miłość to nie kontrakt"   Erich Maria Remarque
Odpowiedz
Rodica napisał(a): ZaKotem:
Cytat:Tak samo jak damską. Dupa nie ma pci.
Typowa odpowiedź lewaka.
Ech, dawno bym się uznał za lewaka, ale mnie cobras nie chce przyjąć do lewizny i wyzywa od libków. Ale tak z ciekawości, co jest lewackiego w założeniu, że pośladki tudzież odbyt nie wykazują wyraźnie dymorfizmu płciowego?
Odpowiedz
Rodica ma rację, lewacy poprzez zacieranie granic między płciami postulują, że dupa kobiety równa się dupie mężczyzny, a to nie prawda, bo dupa pięknej kobiety jest jak pieniądz - nie śmierdzi.
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
ZaKotem:
Cytat:Ech, dawno bym się uznał za lewaka, ale mnie cobras nie chce przyjąć do lewizny i wyzywa od libków. Ale tak z ciekawości, co jest lewackiego w założeniu, że pośladki tudzież odbyt nie wykazują wyraźnie dymorfizmu płciowego
Na poziomie biologicznym, kobieta wyewoulowała jako istota zdolna do kochania i opiekowania się potomstwem.
Z tego też powodu musiała dbać o zdrowie i chronić się swoje ciało przed groźnymi drobnostrojami, które mogły spowodować poronienie.
Po drugie, czy lizanie tej części ciała jest dowodem na jakieś większe uczucie? W naszej kulturze przyjemności zmysłowe się sublimuje to świadczy o większym zaangażowaniu.
Poza tym, chciałabym zobaczyć czy faktycznie podczas tej czynności aktywują się obszary mózgu, odpowiedzialne za euforię i przyjemność, czy raczej za patologiczną adaptację, o ile takie istnieją.

Lampart:
Już bardziej mi to pasuje w tę stronę ale czy to jest normalne?
"Miłość jest sprawą uczucia. Nie ma nic wspólnego z moralnością. Uczucie natomiast nie zna zdrady. Ono wzmaga się, znika albo się zmienia. Gdzie tu zdrada. Miłość to nie kontrakt"   Erich Maria Remarque
Odpowiedz
Rodica nie wiem czy normalne, ale wiem, że zaskakująco powszechne Duży uśmiech
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
O nie, ja nie pisze o takich rzeczach, higiena to podstawa.

Platon
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Nie było możliwości edycji opisu do ostatniego minusa, który ci dałam, więc zostawiłam tak, jak mi się wysłało. Oczywiście chodziło o obleśne posty.

Minusa można skasować i dać nowy, poprawiony. Już parę razy tak robiłem, także przy plusach.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Wiem, że można. Gdybym pisała na komputerze albo laptopie, tak zrobiłabym właśnie. Ale pisałam na telefonie albo tablecie, czego nie lubię i nie chciało mi się zaczynać od nowa. Przepraszam za lenistwo.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Lampart:
Cytat:O nie, ja nie pisze o takich rzeczach, higiena to podstawa.
Tylko czy, barbarzyńca jedzący ludzkie mięso nożem i widelcem przestaje być barbarzyńcą?
Odpowiedz
Lampart:
Ciągle się zastanawiam nad tym, co stanowi podświadomy motyw w dążeniu do analnej penetracji kobiety.
Czy to jest chęć jej poniżenia i zdominowania, czy może forma męskiej tęsknoty za prawdziwą bliskością z drugim mężczyzną. W naszym kulturze emocjonalna więź i przyjaźń między facetami jest naznaczona piętnem homoseksualizmu i powinna się ograniczać do głupich zachowań nie budzących podejrzeń.
Odpowiedz
Z dwojga złego wolałam, jak dzieliłaś się swoimi obsesjami dotyczącymi francuskich wyższych sfer.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Dlatego wolę Francuzów, filozofują na każdy temat i nie są przyziemni.
Odpowiedz
Dla uspokojenia nastroju proponuję posłuchać muzyki Uśmiech 
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości