Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Duchy istnieją?
Zadaję to pytanie bo jestem ciekaw waszych odpowiedzi. Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkich relacji bo nawet ludzi którzy wierzą w takie rzeczy  wysoką ostrożność przestrzegają przed naiwnością

Odpowiedz
Abra napisał(a): Zadaję to pytanie bo jestem ciekaw waszych odpowiedzi. Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkich relacji bo nawet ludzi którzy wierzą w takie rzeczy  wysoką ostrożność przestrzegają przed naiwności
Istnieją na pewno duch przygody, duch współpracy, duch opowieści i duch czasu.
Odpowiedz
Duch narodowy też istnieje i zazwyczaj gdzieś w listopadzie opętuje towarzyskiego pelikana.
Odpowiedz
Poczekajcie co wy Tacy sceptyczni i inteligentni ale sarkastyczni. Sprecyzujmy najpierw czym może być duch - postać niematerialna kształtu ludzkiego z osobowością człowieka czy duszek kapce z prześcieradłem a może bezkształtna masa?

Pokątnie jak to jest że człowiek czasami czuje wzrok kogoś na sobie. A jak jest wyszkolony zawsze czuje go nawet na pustyni z kilometrów jak ktoś patrzy nawet jak ktoś patrzy przez lornetkę - tak jest to nie SF. A nie ma żadnego logicznego na to też uzasadnienia ale tak jest. T też jak to wyjaśnić? W szkołach uczą aby nie patrzyć na przeciwnika nawet przez lornetkę z daleka z ukrycie nie z obawy przez odbłyskiem ale aby patrzyć na niego kątem nie centralnie bo może wyczuć - szkolenie legi c, gromu, delty.
Strona ToTemat - artykuły i filmy
Odpowiedz
tomeh napisał(a): Poczekajcie co wy Tacy sceptyczni i inteligentni ale sarkastyczni. Sprecyzujmy najpierw czym może być duch - postać niematerialna kształtu ludzkiego z osobowością człowieka czy duszek kapce z prześcieradłem a może bezkształtna masa?

Pokątnie jak to jest że człowiek czasami czuje wzrok kogoś na sobie. A jak jest wyszkolony zawsze czuje go nawet na pustyni z kilometrów jak ktoś patrzy nawet jak ktoś patrzy przez lornetkę - tak jest to nie SF. A nie ma żadnego logicznego na to też uzasadnienia ale tak jest. T też jak to wyjaśnić? W szkołach uczą aby nie patrzyć na przeciwnika nawet przez lornetkę z daleka z ukrycie nie z obawy przez odbłyskiem ale aby patrzyć na niego kątem nie centralnie bo może wyczuć - szkolenie legi c, gromu, delty.
A czy duch to osoba, która chodzi, słyszy, mówi i widzi?
Odpowiedz
Mam nadzieję, że duchy nie istnieją, ponieważ gdyby były takie przypadki oznaczałby to, że podczas śmierci człowieka może pójść coś nie tak i zamiast trafić tam gdzie ma trafić to zostaje nadal związany z tym światem.
Odpowiedz
Tak, jestem duchem Duży uśmiech
"Z miłością do szpady, z humorem do tarczy!" ("Szkoła Bogów", Bernard Werber)

Święta Trójca: Bogini-Matka, Córka Boża i Ducha Święta.
Bogini jest istotą prostą, czysto duchową i nie posiada cech płciowych.
Odpowiedz
Nie wiem.
Kiedy człowiek umiera, po pierwsze traci życie. A zaraz potem złudzenia.
Terry Pratchett
Odpowiedz
Tak, oczywiście że istnieją. A do tego podszywają się pod nas i chcą przejąć nad nami kontrolę.
Czy może tylko ja tak mam?

Odpowiedz
neuroza napisał(a): Czy może tylko ja tak mam?
Tylko Ty.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a): Tylko Ty.
Pytanie czy mówisz to od siebie, czy też jakiś duch Cię do tego popchnął? Duży uśmiech

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości