Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plusy prezydenta Dudy.
Ja pierdolę, ktokolwiek z opozycji wejdzie do drugiej tury, powinien puszczać to na okrągło Duży uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Ma cięty, finezyjny i wyrafinowany dowcip.

https://youtu.be/BuXQZBd7bHM

Jedno słowo ciśnie mi się na usta - Strasburger. Do Familiady się nadaje.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Jedno słowo ciśnie mi się na usta - Strasburger. Do Familiady się nadaje.
Czemu tak obrażasz Strasburgera? W porównaniu z tym to przecież orzeł jest.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Bert04
Cytat:Ma cięty, finezyjny i wyrafinowany dowcip.
I zna się na wypiekach…
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
No i potrafi rozmawiać z młodzieżą o ich normalnych codziennych sprawach, a to u polityków rzadkie.

https://www.newsweek.pl/polska/kogo-na-t...da/je4kk0r

Warto rozmawiać.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
No racja.
[Obrazek: 0k-k9kqTURBXy9kN2ZiNmYwMGY1NmIwNTMwYmY3N...s0CX4GhMAU]
Odpowiedz
I dobrze smakuje [komentarz z nagrania z dowcipem w AGH]

Cytat:Ja tez ! Ja tez ! Tez Wam opowiem dowcip
Samolot pełen polskich polityków spadł na wyspie ludożerców. Zjedzono wszystkich pasażerów. Prezydenta Andrzeja Dudę zachwalano najbardziej, za jego malinowy posmak.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
11. Umie jeść chleb
12. Umie mówić
13. Umie się czesać

W temacie przewodnim czyli nie ma żadnych plusów po za prezencją.

Taki przykładowo Mentzen Sławomir to jest człowiek z prezencją, bardzo inteligentny i mający bardzo dużą wiedzę. A taki duda to tylko marionetka lewicowego rządu antypolskiego sprzyjająca usa i izraelowi.
Polak Polakowi Polakiem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości