To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Jaki jest Twój stosunek do rocznicy śmierci papieża?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Żaden, nie obchodzi mnie to
20.00%
1 20.00%
Odszedł wielki człowiek i trzeba uczcić jego pamięć
0%
0 0%
Żaden, ale denerwuje mnie szum medialny związany z rocznicą
80.00%
4 80.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbliża się 2 kwietnia[rocznica śmierci JP2]
#81
W mojej szkole jest gazetka o JP2 na tablicy na korytarzu to właściwie na tyle. Byłam z klasą na tym filmie o papieżu, widziałam, nie umarłam Duży uśmiech jak również nie zmieniłam mojej negatywnej oceny JP2.
Odpowiedz
#82
Czarna 87 napisał(a): W mojej szkole jest gazetka o JP2 na tablicy na korytarzu  to właściwie na tyle. Byłam z klasą na tym filmie o papieżu, widziałam, nie umarłam Duży uśmiech jak również nie zmieniłam mojej negatywnej oceny JP2.
Czy katolicy wierzą, że JP2 chodzi w Niebie bez gaci z dyndającym się siusiakiem na wierzchu, bo przecież katolicy wierzą, że człowiek w Niebie już nic nie potrzebuje więc nie potrzebuje także ubrania w przeciwieństwie do Terminatora z filmu science-fiction Powrót do Przyszłości , który komuś dał w ryj żeby dostać ubranie?

Ale czy to jest ten siusiak z trumny w Watykanie czy jakiś inny nowy?


Mi się wydaje, że chodzenie bez majtek jest niewygodne bo siusiak się dynda np. przy bieganiu, ale skoro kościół katolicki twierdzi, że mężczyznom w Niebie majtki już nie są potrzebne no to siusiaki im się dyndają.


Poza tym chciałabym się upewnić, czy katolicy wierzą, że JP2 w Niebie słyszy tylko modlitwy do niego z Ziemi czy słyszy też ćwierkające ptaki oraz widzi gołą Maryję matkę Jezusa w tenisówkach?
Odpowiedz
#83
gąska9999 napisał(a):
Czarna 87 napisał(a): W mojej szkole jest gazetka o JP2 na tablicy na korytarzu  to właściwie na tyle. Byłam z klasą na tym filmie o papieżu, widziałam, nie umarłam Duży uśmiech jak również nie zmieniłam mojej negatywnej oceny JP2.
Czy katolicy wierzą, że JP2 chodzi w Niebie bez gaci z dyndającym się siusiakiem na wierzchu, bo przecież katolicy wierzą, że człowiek w Niebie już nic nie potrzebuje więc nie potrzebuje także ubrania w przeciwieństwie do Terminatora z filmu science-fiction Powrót do Przyszłości , który komuś dał w ryj żeby dostać ubranie?

Ale czy to jest ten siusiak z trumny w Watykanie czy jakiś inny nowy?


Mi się wydaje, że chodzenie bez majtek jest niewygodne bo siusiak się dynda np. przy bieganiu, ale skoro kościół katolicki twierdzi, że mężczyznom w Niebie majtki już nie są potrzebne no to siusiaki im się dyndają.


Poza tym chciałabym się upewnić, czy katolicy wierzą, że JP2 w Niebie słyszy tylko modlitwy do niego z Ziemi czy słyszy też ćwierkające ptaki oraz widzi gołą Maryję matkę Jezusa w tenisówkach?


Swoją drogą pytanie po co JP2 w Niebie siusiak, skoro mężczyźni i kobiety zdaniem kościoła w Niebie " już nic nie potrzebują".Z tego byłby wniosek , że JP2 nie potrzebuje siusiaka do sikania ani do uprawiania seksu z Maryją.
Swoją drogą ciekawe czy JP2 podnieca goła Maryja, bo jak podnieca to JP2 potrzebuje seksu z Maryją, może nie chcieć seksu bo boi się Maryi zrobić bachora ale może potrzebować.

Na tej samej zasadzie po co JP2 oczy, skoro już nie potrzebuje patrzeć. No ale JP2 chyba siusiak i oczy ma bo bez siusiaka i oczu to byłby niepełny JP2.
JP2 nie potrzebuje patrzeć na gołą Maryję i gołego Jezusa z również dyndającym się siusiakiem.
Skoro nie potrzebuje patrzeć oczami to może oczy ma cały czas zamknięte.
Sens czasownika " nie potrzebować" według gąski:
1. JP2 nie potrzebuje w Niebie jeść - bez jedzenia nie umrze
2. JP2 nie potrzebuje w Niebie jeść - bez jedzenia nie umrze ale bez jedzenia odczuwa głód, więc je bo potrzebuje zaspokoić głód,
3. JP2 nie potrzebuje w Niebie jeść - bez jedzenia nie umrze i nie odczuwa głodu, ale odczuwa smaki na języku więc je lody, pomarańcze i schabowego z kapustą, żeby zaspokoić potrzebę odczuwania smaków na języku,
4. JP2 nie potrzebuje w Niebie jeść - bez jedzenia nie umrze i nie odczuwa głodu, i nie odczuwa smaków na języku ale potrzebuje być miłym, sprawia mu to radość, potrzebuje odczuwać radość bo dobrze się z tym czuje jak spełnia prośbę Jezusa żeby zjadł kilo czereśni,
5. JP2 nie
 potrzebuje w Niebie jeść - bez jedzenia nie umrze i nie odczuwa głodu, i nie odczuwa smaków na języku nie potrzebuje być miłym bo nie sprawia mu to radości, nie potrzebuje odczuwać radość bo nie odczuwa żadnych emocji w ogóle oraz jak  jak spełnia prośbę Jezusa żeby zjadł kilo czereśni, ale potrzebuje ruszać żuchwą i w ogóle rękami i nogami żeby w ogóle żyć bo w przeciwnym razie zamienił by się w martwy posąg a on potrzebuje żyć
6. JP2 w Niebie nie potrzebuje żyć i zamienił się w martwy posąg z kamienia
7. JP2 w Niebie nie potrzebuje żyć nie odczuwa potrzeby żeby żyć i w ogóle nic nie odczuwa, jednak "chce" żyć  bo jest inteligentnym robotem i tak mu zakodował programista Pietrek.

To taka uwaga bo przeczytałam na Forum trochę wypowiedzi, że ludzie w Niebie na przykład Maryja "już nic nie potrzebują" ale mogą bo "chcą" czyli np. Maryja może w Niebie nie potrzebować nosić majtek i sukienki ale nosi majtki bo chce a sukienki nie nosi bo nie chce. Maryja nie odczuwa w Niebie wstydu że nie nosi majtek, jest jej wygodnie bez majtek i nie ma potrzeby noszenia i strojenia się w ładne fatałaszki na przykład majtki z koronką albo kuse stringi, Maryja nie ma żadnego motywu żeby nosić majtki.
Jeżeli więc Maryja nosi w Niebie majtki to dlatego, że jej dzieci w Fatimie w 1920 roku założyły na pupę majtki a Maryja nie ma motywu żeby te majtki zdjąć w Niebie. Maryja nie ma motywu ani żeby majtki zdjąć ani żeby majtki ubrać. Podobnie jak JP2.

W sumie jednak może to " nie potrzebować"  znaczyć jednak nie  "nie potrzebować żadnej aktywności" czyli zdjąć majtki albo ubrać majtki tylko " nie potrzebować mieć nic", czyli jak dzieci Maryi założyły majtki na pupę w Fatimie w 1920 to Maryja majtki ściągnie i prześle  na Ziemię "dla biednych" do Parafii Wadowickiej. "Majtki od Maryi" mogą w każdym momencie do Parafii Wadowickiej trafić bo w Niebie nie to, że " czas nie płynie" tylko "leci serial "Zagubieni w czasie"".


Możliwe, że w Fatimie w 1920 roku Maryja była nago " bo przecież nic nie potrzebuje", nie potrzebuje się wstydzić przed dziećmi, tylko może ksiądz kazał tym dzieciom kłamać i nie opowiadać jak duże miała cycki, tylko, że była w ładnej sukience bo ksiądz nie jest postępowy i obraz " pięknej gołej kobiety z Fatimy" mu nie odpowiadał.
Może być podobnie jak się goły JP2 będzie objawiał małym chłopcom, ksiądz każe im kłamać że JP2 był w ubraniu.
Odpowiedz
#84
ZaKotem dał mi minusa za ten poprzedni wpis. A przecież katolicy wierzą, że i słyszałam nawet w telewizji jakiś czas temu jak umarł i jak go mianowano "świętym", że "JP2 jest w Niebie i Nam błogosławi".

To chciałam zapytać w co dokładnie wierzą katolicy:, że JP2 w Niebie:
- jest goły i siusiak mu się dynda
- jest ubrany w strój Papieża i chodzi po łące z owcami
- jest duchem który się rusza po łące z owcami ale nie widzi i nie słyszy i nie mówi, czyli wiadomość z telewizji, że wymamrotał błogosławieństwo dla Ziemian w tym Polaków jest kłamstwem?
Są jeszcze jakieś inne możliwości oprócz tych 3 pomysłów?

W poprzednim poście tylko podsunęłam "przykładowe wypełnienie" pustego obrazu pt.: "JP2 jest teraz w Niebie".
Bo obraz bez żadnych szczegółów jest pusty - puste płótno w ramie obrazu.


Czy to "przykładowe wypełnienie" pustego płótna w ramie obrazu ZaKotem który jest niewierzący nie odpowiada? A jakie "przykładowe wypełnienie" tego pustego płótna odpowiada ZaKotem lub wierzącym w to, że "JP2 jest teraz w Niebie".


Czyli, że ZaKotem i wierzący odrzucają tę przykładową opcję/3 opcje w tym poście (goły, ubrany, duch) - odrzucają czyli wierzą, że "na 100% nie może tak być jak gąska zgaduje".
A jak może być chociażby na 20% zdaniem ZaKotem lub zdaniem poszczególnych wierzących?



A może część wierzących uważa, że "przynajmniej na 10% może tak być jak gąska zgaduje"?
Czy nikt z wierzących nie da gąsce nawet 0,5% prawdopodobieństwa, że jest tak jak gąska zgaduje?
Wszyscy odrzucają pomysły gąski na 100%?
A jakie mają własne pomysły którym dają więcej niż 0,0001% prawdopodobieństwa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości