To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Dobór płciowy u człowieka
#11
Rodica napisał(a): Ale Ty, chyba jesteś na tyle inteligentny, żeby zauważyć, że miałam na myśli prokreację?
Który, z  klientów, który przez przypadek zaplodniłby przyoadkową kobietę, chciałby sobie wypruwać dla tych dzieci flaki i płacić alimenty?
A to , że ludzie uprawiają seks z innych powodów, to musisz mieć pretensję do Pana Boga nie do mnie.

Komentowałaś mój post w odpowiedzi na post ZaKotem. A my mówiliśmy o preferencjach seksualnych ogólnie. Serio, nie moja wina, że Ty odbiegasz od tematu uważając, że wszyscy muszą razem z Tobą.

Cytat:Kobieta nie musi nikogo sobie nawijać na palec, to właśnie katolicy są zwolennikami skromności, naturalności, nie upiększania się na siłę.

Chyba Ty. Katolicyzm ma tę różnicę do jakichś purytańskich protestantów, że te najbardziej skromne i naturalne docelowo miały być wyłączone z prokreacji i przeznaczone do klasztorów. Zaś co do reszty to kryteria są podobne, jak przy prostocie i skromności kościołów: niby można, ale po co?

Cytat:Dlaczego bert04 chcialby być nawinięty na palec?

Dlaczego jeszcze kradniesz w Biedronce?

Cytat:Ja nigdzie nie twierdzilam, że w para musi się we wszystkim róznić, zarówno róznica we wzroscie jak i w inteligencja często wynosi te 10 cm lub 10% tak na oko.

No ale 10% to takie wartości w granicach tolerancji, nawet policja odpuszcza mandaty.

Cytat:Nie ma w tym, niczego dziwnego, większosci ludzi nie udaje się znaleźć idealnego partnera, przez całe życie, ale zauważ, że każda kolejna żona jest lepiej dopasowana, chyba że facet został wdowcem.

Mógłbym Ci przytoczyć mnóstwo przykładów, jak facet ożenił się z kobietą na takim samym poziomie, a potem, w miarę dorabiania się, wymieniał na "coraz młodszy model". Najbardziej znany chyba medialnie przykłado to J. Howard Marshal. Na poniższym zdjęciu wchodzi w związek małżeński ze swoją trzecią żoną:

[Obrazek: smith-marshall-resized.jpg]

Ale są też przykłady facetów, którzy po prostu mają jeden zafiksowany "model" i się go trzymają. Taki Leonardo di Caprio to nawet ma dosyć ostre widełki:

[Obrazek: 5c8929cadd086120820a26b2?width=600&forma...&auto=webp]

Ale to anec-data. Z kręgu znajomych znam paru takich, co po rozwodzie mają teraz "trwały" związek. W cudzysłowie, gdyż czasem ten nowy związek trwa krócej niż poprzednie małżeństwo. Mimo to, trudno tu o jakąś żelazną regułę, a na każdego faceta, który zmądrzał po przejściach przypada co najmniej jeden, który zgłupiał na punkcie kochanki.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Seksualność dzieci w naszej kulturze - przez bert04 - 11.08.2020, 15:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości