Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprzejmie donoszę - badania - praca magisterska [31+]
#1
Szanowni Państwo,

Jestem studentem V roku Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Prawa i I Administracji. Zwracam się z uprzejmą prośbą o napisanie doniesienia - na dowolny temat. Przedmiotem doniesienia może być osoba, zjawisko, państwo, zachowanie, NFZ; na co tylko sobie Państwo życzą. Nie ma jakichkolwiek ograniczeń.

Mogą się Państwo podpisywać fałszywie, anonimowo, prawdziwie lub wcale.

Moim celem jest przeprowadzenie badań do pracy magisterskiej - idiolektu w ujęciu kryminalistycznym, wszystkie Państwa doniesienia posłużą do pracy jako bezcenny materiał, którego nie ukrywam - bardzo potrzebuję. Link - http://www.profitest.pl/s/34222/atAKyUgy

Dla zainteresowanych \\\"Lingwistyka kryminalistyczna to nowy dział zajmujący się wszelkiego typu analizami językowymi, które są wykorzystywane w sprawach sądowych i postępowaniach prokuratorskich (m.in. w sprawach dotyczących stalkingu, cyberstalkingu, badania anonimów, plagiatów, ustalania autorstwa tekstów, naruszania dóbr osobistych, nawoływania do nienawiści itp.)\\\". - https://kryminalistyka.pl/lingwistyka-kryminalistyczna/

Kilka linków do zapoznania się z tematyką :


https://uni.wroc.pl/jezykoznawcy-na-tropie-zbrodni/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynski
https://pl.wikipedia.org/wiki/Idiolekt
https://www.youtube.com/watch?v=nsd_LMDlzhI&

Postaram się na bieżąco odpowiedzieć na wszelkie pytania.


Z góry dziękuję za wszystkie doniesienia  Anioł

Łącze wyrazy szacunku,


Karol Lechowicz
Odpowiedz
#2
Nie mógł Pan lepiej trafić, bo były tu osoby typu Zgłaszam to do prokuratury; ja was zgłoszę, zobaczycie, ja was wszystkich tutaj zgłoszę!.

Była tu też osoba stu wcieleń, której przybrane imię utarło się wypowiadać przy kolejnych rozpoznanych odrodzeniach - może moderacja namówi ją (i innych) na współpracę przy tej części dotyczącej autorstwa, plagiatów i anonimów.

Jest tu pełno krypto-agentów rosyjskich, rasistów, mizoginów i homofobów, więc szpiedzy, stalkerzy i nawoływacze do nienawiści będą mogli być wreszcie zaskarżeni (nawet i fikcyjnie).
Yes, yes, yes!

Jest Pan aniołem - Bóg nam Pana tu zesłał!
Byłoby miło, gdyby po obronie pracy była możliwość podzielenia się wynikami, chociażby w konspektowej formie (bo całości bez zgody Archiwisty nie może Pan udostępnić).
Kooperatorów proszę o udostępnianie donosów administracji, bo administracja będzie chyba mogła (za zgodą) je anonimowo upubliczniać?
"Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna."
(Weatherby Swann)

The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)
Odpowiedz
#3
Cytat:Była tu też osoba stu wcieleń...

A żeby jedna XD
Sebastian Flak
Odpowiedz
#4
Co oznacza 31+ z tytułu wątku? To wiek respondentów?
Sebastian Flak
Odpowiedz
#5
Gawain napisał(a): Co oznacza 31+ z tytułu wątku? To wiek respondentów?

Tak, post jest adresowany do osób w tym przedziale wiekowym. Grupa 18-30 jest już kompletna.
Elbrus napisał(a): Byłoby miło, gdyby po obronie pracy była możliwość podzielenia się wynikami, chociażby w konspektowej formie (bo całości bez zgody Archiwisty nie może Pan udostępnić).
Kooperatorów proszę o udostępnianie donosów administracji, bo administracja będzie chyba mogła (za zgodą) je anonimowo upubliczniać?
Nie ma problemu, mogę wystąpić z takim wnioskiem.
Odpowiedz
#6
Szkoda, jeszcze mi sporo brakuje do 31. Na szczęście Oczko
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości