To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie na co dzień dobrego dla ludzi?
#1
J.w. Tyle, że chodzi mi o ludzi, których nie znamy osobiście.
Odpowiedz
#2
Przelewy. Małe, bo małe, bo po 20 zyla ale zawsze to coś. Zamiast dwóch zgrzewek browarów na weekend lepiej coś tam komuś pomóc. Szału nie ma, dupy nie urywa, chwalić się nie ma czym, ale lepsze to niż nic. Jako egoista wolę najbardziej pomagać samemu sobie, żeby nikomu innemu nie być ciężarem Uśmiech

No i nie wiem czy to w kategorii dobra jest, ale staram się przestrzegać trochę przepisów ruchu drogowego. W sensie, że przepuszczam pieszych - zwłaszcza w miejscach gdzie zazwyczaj nikt ich nie przepuszcza i muszą długo czekać. Często dostaję od nich lajki.

I mam kartę dawcy organów - w razie wypadku łapiduchy pokroją mnie i rozdadzą potrzebującym, a organy mam raczej w bardzo dobrym stanie nieprzepite i nieprzepalone, na w miarę dobrej diecie. Ciekawe czy siurka też będą mogli przeszczepić, żebym mógł se nawet po śmierci kogoś w pewnym sensie pykać Uśmiech Śmieszne by to było. Najlepiej jakiemuś murzynowi w miejsce potężnej czarnej knagi zwykłą białasową pałę. Ciekawe czy by się ucieszył czy by deprechę złapał Duży uśmiech

Reasumując bardzo mało dobrego robię. Znam ludziów, którzy są zajebiście dobzi na dużą skalę, wielki szacun dla nich. Mi by się nie chciało.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Dałem jednej zgarbionej staruszce. co grzebała patykiem w śmietniku 20 zeta.
Ale chyba nie za bardzo wiedziała, co to, bo patrzyła na papiurek jakoś bez przekonania.
Myślę, że bardziej by się ucieszyła z wygrzebanej bułki czy serka.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości