Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rewolucja Narodowo-Katobolszewicka 2020
Dzięki ci Ate, że stworzyłeś mnie facetem - nikt mi w gacie z urzędu nie zagląda i po prostacie nie maca.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Dzięki ci Ate, że stworzyłeś mnie facetem - nikt mi w gacie z urzędu nie zagląda i po prostacie nie maca.
Proszę nie być niczego pewnym i uważać na grasującą 2 województwa niżej panią Barbarę Nowak i jej twórczość na tt.
Stop andromedyzacji Drogi Mlecznej!
Odpowiedz
Panzer Division napisał(a):
Mustafa Mond napisał(a): Nie wpadłbym na Krajowy Rejestr Ciąż.
E tam, to dopiero początek. W celu obrony życia jeszcze-niepoczętego proponuję narodowy program monitoringu cyklów menstruacyjnych.

Zebyście nie w porę wypaplali. Jak swego czasu oglądałem "Opowieść podręcznej"* to myślałem, że to jakaś feminaziolska fantazja, choć ciekawie zrobiona. A tutaj popatrz, metodą drobnych kroczków, ale blisko coraz bliżej.

(*film z 1990, nie pamiętam już, czy książkę czytałem w całości czy tylko w części)
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a):
Panzer Division napisał(a):
Mustafa Mond napisał(a): Nie wpadłbym na Krajowy Rejestr Ciąż.
E tam, to dopiero początek. W celu obrony życia jeszcze-niepoczętego proponuję narodowy program monitoringu cyklów menstruacyjnych.

Zebyście nie w porę wypaplali. Jak swego czasu oglądałem "Opowieść podręcznej"* to myślałem, że to jakaś feminaziolska fantazja, choć ciekawie zrobiona. A tutaj popatrz, metodą drobnych kroczków, ale blisko coraz bliżej.

(*film z 1990, nie pamiętam już, czy książkę czytałem w całości czy tylko w części)

Czytałem Archipelag GUŁag Sołżenicyna i wysłuchałem świetnego audiobooka w wykonaniu ukochanego przeze mnie Ksawerego Jasieńskiego. Dlatego wiem, że kaczyści wprowadzą stalinowskie rozwiązania katolickich bolszewików - teologów wyzwolenia z Ameryki Łacińskiej. Bo taka test logika rewolucji.

Cytat:W przyszłym tygodniu w Sejmie zaplanowano pierwsze czytanie projektu ustawy, zgodnie z którą przerwanie ciąży ma być karane tak jak zabójstwo. Ogólnopolski Strajk Kobiet zapowiada protesty w całej Polsce.

Należy przywrócić stalinowską ćwiarę i kare śmierci. "Wrogów ludu" należy likwidować!
Polska to tylko przedłużenie Rosji do Odry.
Polexit: Priwislinski Kraj jako zbuntowana prowincja Wielkiego Imperium Rosyjskiego po prostu wróci na kolanach do swej prawdziwej matki - Matki Rosji.
Odpowiedz
Akurat teologia wyzwolenia jest co prawda "lewacka", ale jednocześnie narodowowyzwoleńcza i odwołuje się do tej lewicy, która jest antytotalitarna i historycznie przeciwstawiała się prawicowym dyktatorom.
Stop andromedyzacji Drogi Mlecznej!
Odpowiedz
Panzer Division napisał(a): Akurat teologia wyzwolenia jest co prawda "lewacka", ale jednocześnie narodowowyzwoleńcza i odwołuje się do tej lewicy, która jest antytotalitarna i historycznie przeciwstawiała się prawicowym dyktatorom.

Żaden system formalny nie może posłużyć do udowodnienia własnej niesprzeczności. Toteż nie istnieje żadne zabezpieczenie w systemie demokratycznym przed zaprowadzeniem dyktatury metodami demokratycznymi. Analogicznie, nie ma znaczenia kto przeprowadza rewolucję, istotniejsza jest intencja rewolucjonistów.
Polexit: Priwislinski Kraj jako zbuntowana prowincja Wielkiego Imperium Rosyjskiego po prostu wróci na kolanach do swej prawdziwej matki - Matki Rosji.
Odpowiedz
Cytat:Nadzorowany przez rząd "operator narodowy" ma przejąć kontrolę nad internetem i telefonią komórkową. Istniejące obecnie sieci GSM będą mogły świadczyć usługi tylko za jego pośrednictwem. Podobne rozwiązania funkcjonują już w Rosji, w Korei Południowej i państwach arabskich.
https://wyborcza.pl/7,75398,27868728,int...2-L.1.maly
Tylko po co, skoro KAŻDY operator telekomunikacyjny zobowiązany jest do udzielania wszelkich informacji o użytkowniku trzyliterowym służbom i prokuraturze.
Odpowiedz
Wron NIEmiecki napisał(a):
Cytat:Nadzorowany przez rząd "operator narodowy" ma przejąć kontrolę nad internetem i telefonią komórkową. Istniejące obecnie sieci GSM będą mogły świadczyć usługi tylko za jego pośrednictwem. Podobne rozwiązania funkcjonują już w Rosji, w Korei Południowej i państwach arabskich.
https://wyborcza.pl/7,75398,27868728,int...2-L.1.maly
Tylko po co, skoro KAŻDY operator telekomunikacyjny zobowiązany jest do udzielania wszelkich informacji o użytkowniku trzyliterowym służbom i prokuraturze.

Idzie nowy świat, więc muszą się w nim ustawić, dlatego najpierw będą się zabezpieczać kontrolą żeby nie mieć konkurencji do rządzenia, a potem się zrobi system kastowy. Pora spierdalać z tego padołu, a kiedy zaczną to robić w innych państwach to do emigracji zostaną tylko puszcze, otwarty ocean i bezludne wyspy.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości