To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemysław Czarnek
#1
Ignorant, głąb kapuściany? A może cynik jak Kurski, świetnie spisujący się na odcinku, na który został wyznaczony, przewidziano mu zostanie ułańskim kamikaze, ma ogniskować na sobie nienawiść i pełnić rolę detonatora zanim w USA zmiana administracji a Covid zacznie powodować bardziej odczuwalne straty. Taki Pan Antoni był zbyt wpływowy, a jego ambicje mogły zagrażać jedności ośrodka decyzyjnego, za to świeże mięsko może się wykazać, a w zamian zadowoli się workiem konfitur.
Stop andromedyzacji Drogi Mlecznej!
Odpowiedz
#2
Ja rozumiem, że hipoteza, że to nie jest podstawiony w jakimś tam celu agent, tylko że oni naprawdę mają takie poglądy, może się we łbie nie mieścić. Ale zazwyczaj jednak najprostsze wyjaśnienie fenomenu jest najlepsze. To jest po prostu piątkowy uczeń z typowej polskiej katechezy ze szkół państwowych lat 90.
Odpowiedz
#3
Ja myślę że to typowy dla prawdziwków narcyz-onanista. Poglądy mógłby mieć dowolnie głupie, byleby były jedynie słuszne i dawały poczucie własnej zajebistości. Przydarzyły się akurat takie, co w tym kraju oznacza pójście po linii najmniejszego oporu. A akcja z wizytą u babci wskazuje, że chłop ma podejście, że reguły są dla chamów, a wyjątki dla panów. Nie zdziwię się, jeśli odwali podobny skandal seksualny jak pięta, bo VI przykazanie to notorycznie słaby punkt takich buców.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#4
Antek to jeden z najwybitniejszych aktorów - amatorów i najwybitniejszy rosyjski agent wpływu ostatnich 30 lat. Perełka.  Anioł

A Czarnek? Typowy katobolszewik i pozer. Musi wykazać się przed naczalstwem. Dlatego sadzi takie androny.
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#5
To może jakieś przykłady tych andronów?
Odpowiedz
#6
kmat napisał(a): Ja myślę że to typowy dla prawdziwków narcyz-onanista. Poglądy mógłby mieć dowolnie głupie, byleby były jedynie słuszne i dawały poczucie własnej zajebistości. Przydarzyły się akurat takie, co w tym kraju oznacza pójście po linii najmniejszego oporu. A akcja z wizytą u babci wskazuje, że chłop ma podejście, że reguły są dla chamów, a wyjątki dla panów. Nie zdziwię się, jeśli odwali podobny skandal seksualny jak pięta, bo VI przykazanie to notorycznie słaby punkt takich buców.

E tam. Toż to miernota na spalenie na stos wydana. Zauważ co robi PiS. Schowali Jarka, tak jak Schetynę, bo go ludzie nienawidzili. Jarek wypełzł. Grali na organach narodowych, ale... zrobili Koronę Królów, żeby coś tam ocieplać. Wychodzili do ludu z Żenkiem na viołdi i Sławomirem na Sylwestra oraz Cyganeczką na Eurowizję czyli z nieszkodliwym kontentem z Rancza, teraz wychodzą z koronką do miłosierdzia. Pierdolił nawet Sputnik o Rzeczpospolitej i Trójmorzach i coś tam było o tolerancji, a teraz po elgiebetach czyli z 1-3% populacji poszli wojować z 50%. Był scentralizowany spokój i 40% w sondażach, jest pierdolnik i topniejące 20%... No ja może jestem głupi, ale na moje oko to PiS chce władzę stracić. Albo raczej wyjebać ekstremistów, położyć ich głowy na pieńki i włączyć mechanizm doktora Gillotine'a, zmienić brand, oddać ten syf i powrócić jak Gandalf po walce z Balrogiem. Innych logicznych przesłanek nie widzę. Czarnek to trybik, którego chętnie się pozbędą. W imię większego dobra.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#7
InspektorGadżet napisał(a): To może jakieś przykłady tych andronów?

Cytat:Minister powiedział, że jego zdaniem decyzje rektorów są "śmiertelnym zagrożeniem" dla całego społeczeństwa. - Absolutnie nieodpowiedzialnie zachęcają do uczestnictwa studentów w manifestacjach, które w szczycie pandemii koronawirusa są śmiertelnym zagrożeniem dla tych studentów, dla ich środowisk, dla ich rodzin i dla całego społeczeństwa - mówił minister edukacji i nauki.

W imię czego studenci i nauczyciele akademiccy, którzy nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju manifestacjach, zostali pozbawieni możliwości kontynuowania edukacji na uczelniach, finansowanych ze środków publicznych? Nie można milczeć wobec takiej sytuacji
Na ulice wychodzą tacy, co po prostu wyrażają niezadowolenie z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego; ludzie, których celem jest tylko i wyłącznie obalenie rządu i rewolucjoniści lewaccy
- wskazywał.

Czarnek to rasowy NKWDzista. W czasach stalinowskich rektorzy dostaliby ASA (antysowiecka agitacja), KRD (kontrrewolucyjna działalność) z artykułu 58. Wyrok - od 8 lat do rozstrzelania włącznie.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/...=BoxOpImg9

Cytat:- Nauki humanistyczne będą wzmacniane - zadeklarował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, zapowiadając również "zakończenie pedagogiki wstydu, która towarzyszyła naszej edukacji". W rozmowie z Polskim Radiem 24 zapewnił też, że do kanonu lektur zostaną wprowadzone dzieła Jana Pawła II.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...r,79cfc278

Cieszy mnie bardzo działalność Czarnka i jego przydupasów. Przybliża Polskę do laickości.

Cytat:- Trzeba stawiać odważne pytanie: Czy protestujący są Polakami? Nie, bo Polski nie znają i nie chcą znać. Nie kochają jej, a wszystko, co stanowi jej fundament, tj. Bóg, honor i Ojczyzna, odrzucają w całej rozciągłości, niszczą i wyszydzają. Dziś jedynym, czego im tak naprawdę potrzeba, jest surowa i sprawiedliwa kara, bo ona nie jest sama w sobie złem, ale jest dobrodziejstwem, gdyż przywraca zdrowie, porządek, odrywa złoczyńców od zła i niweluje winę. Stanowi pouczenie dla innych, którzy chcieliby czynić zło. Czy władzy, narodowi, hierarchom starczy sił do wymierzenia kary? Oby nie zabrakło. Bo rozzuchwalone zło można przezwyciężyć tylko dobrem, tj. surową, sprawiedliwą karą wymierzoną z miłosierdziem i stanowczością - mówił filozof Paweł Skrzydlewski.

Z doniesień Dziennika Wschodniego i Kuriera Lubelskiego wynika, że dr hab. Paweł Skrzydlewski jest doradcą ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/...akami.html

Ja bym od razu aresztował i rozstrzelał. Duży uśmiech
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#8
Aha, czyli jak, zamykają Kościoły i cmentarze bo wirus to dobrze. Jak jakiś tam poseł czy minister mowi że to niebezpiecznie zbierać się w wielkie grupy to źle
onet napisał(a):- Nauki humanistyczne będą wzmacniane - zadeklarował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, zapowiadając również "zakończenie pedagogiki wstydu, która towarzyszyła naszej edukacji". W rozmowie z Polskim Radiem 24 zapewnił też, że do kanonu lektur zostaną wprowadzone dzieła Jana Pawła II.
Aha, czyli Czarnek jest bolszewikiem bo każe młodzieży przeczytać książkę
Odpowiedz
#9
Nie, to, że wszystkim ateistom i niekatolików każe czytać katolicką propagandę nie oznacza, że jest bolszewikiem, tylko że jest religijnym fanatykiem. Podobieństwo do bolszewików na tym polega, że gdy ci kontrolowali całkowicie wszelkie możliwe władze, wciąż uważali się za wyzwolicieli walczących z tyranią kułaków, kleru i innych wrogów rodzaju ludzkiego. Tak samo pisowcy, dysponując największą władzą w historii III RP, wciąż walczą z wszechtyranią lewicy i wciąż muszą coś nowego wyzwalać. Ten bolszewizm jest teoretycznie niezależny od fanatyzmu, ale ładnie z nim współgra.
Odpowiedz
#10
A to że już z podatków katolików w Polsce zabijało się co roku ponad tysiąc nienarodzonych dzieci to już wam nie przeszkadza? Śmieszne. A to że w szkołach notorycznie narusza się prawa religijne osób które np. nie wierzą w ateistyczną propagandę(teorię ewolucji), to już Ci nie przeszkadza?
Odpowiedz
#11
InspektorGadżet napisał(a): A to że w szkołach notorycznie narusza się prawa religijne osób które np. nie wierzą w ateistyczną propagandę(teorię ewolucji), to już Ci nie przeszkadza?
Nikt nie narusza praw religijnych osób, które w coś tam nie wierzą. Możesz znać teorię, rozumieć ją i w nią nie wierzyć. Przecież nikt nie jest w stanie na sprawdzianie czy egzaminie określić, w co wierzysz, a tylko, co wiesz i (w przypadku dobrze zrobionego egzaminu), co rozumiesz.

Zresztą Ty jakoś ukończyłeś szkołę podstawową i średnią, ani nie rozumiejąc Teorii Ewolucji, ani też w nią nie wierząc. Więc nie rozumiem o co pretensje.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#12
InspektorGadżet napisał(a): A to że już z podatków katolików w Polsce zabijało się co roku ponad tysiąc nienarodzonych dzieci to już wam nie przeszkadza?
Nieszczególnie, skoro większości katolików to nie przeszkadza. Tu nie chodzi o wydawanie pieniędzy, bo państwo wydaje pieniądze na mnóstwo rzeczy, na które ja bym nie wydał i muszę się z tym godzić. Chodzi o to, że państwo nikogo nie zmusza do "zabijania dzieci nienarodzonych", a do czytania papieskiej propagandy i pewnie jeszcze udawania, że się z nią zgadza - według Czarnka powinno zmuszać małolatów. To jest właśnie fanatyzm, a nie zwykła rozrzutność.
Cytat: Śmieszne. A to że w szkołach notorycznie narusza się prawa religijne osób które np. nie wierzą w ateistyczną propagandę(teorię ewolucji), to już Ci nie przeszkadza?
Teoria ewolucji nie jest ateistyczna, bo w ogóle nie zajmuje się kwestią istnienia Boga. To jest propaganda biologiczna. I owszem, jest to dyskryminacja antybiologów. Uważam jednakże, że dyskryminacja naukosceptyków jest słuszna i sprawiedliwa, bo to źli ludzie są. Państwo, które dyskryminuje naukosceptyków, nie jest neutralne naukowo ani nie istnieje w nim rozdział państwa od nauki. Nikt przecież nie kłamie, że istnieje.
Odpowiedz
#13
Panzer Division napisał(a): Ignorant, głąb kapuściany? A może cynik jak Kurski, świetnie spisujący się na odcinku, na który został wyznaczony, przewidziano mu zostanie ułańskim kamikaze, ma ogniskować na sobie nienawiść i pełnić rolę detonatora zanim w USA zmiana administracji a Covid zacznie powodować bardziej odczuwalne straty. Taki Pan Antoni był zbyt wpływowy, a jego ambicje mogły zagrażać jedności ośrodka decyzyjnego, za to świeże mięsko może się wykazać, a w zamian zadowoli się workiem konfitur.
O fintę w fincie w fincie bym tu PiS nie podejrzewał. Skończył się rezerwuar wiernych odstających poziomem od ziemi, sięgnięto do najgorszych wiernych miernot, co nigdy nie przestały szorować po dnie.
Odpowiedz
#14
Panzer Division napisał(a): Ignorant, głąb kapuściany?
Nie, po prostu szczery, polski kontrreformacyjny, kurny katolik.
Sól tej ziemi.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#15
Sofeicz napisał(a):
Panzer Division napisał(a): Ignorant, głąb kapuściany?
Nie, po prostu szczery, polski kontrreformacyjny, kurny katolik.
Sól tej ziemi.

No ja właśnie mam problem z czymś takim, bo jako żywo najwięcej antyklerykałów jest wśród wierzących, książek też nikt nie czyta, pomijam już to, że w tym kraju mało kto potrafi czytać... I mnie wychodzi, że sól tej ziemi to to nie jest od, co najmniej, stulecia.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#16
Nie sądzę aby gość był szczery. To raczej zestaw poglądów jakimi próbuje zbudować sobie pozycję w partii. Oczywiście im więcej tępej propagandy w szkołach i siermiężnej ideologii tym lepiej - bo wyłącznie się ośmieszą i zniechęcą do siebie. Współczuję jedynie nauczycielom, którzy ten bełkot będą musieli na lekcjach serwować.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#17
Gaw
No nie, ikoniczny katolik od czasu do czasu popsioczy na tłusty i pazerny kler ale i tak idzie w niedzielę do kościoła podrzemać godzinkę, daje na tacę, lata za wypasionymi prezentami na komunię.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#18
Gawain napisał(a): No ja właśnie mam problem z czymś takim, bo jako żywo najwięcej antyklerykałów jest wśród wierzących, książek też nikt nie czyta, pomijam już to, że w tym kraju mało kto potrafi czytać... I mnie wychodzi, że sól tej ziemi to to nie jest od, co najmniej, stulecia.
Wyrażenie "sól tej ziemi" nie oznacza kogoś normalnego i typowego, ale właśnie kogoś pierwszego sortu, nosiciela Prawdziwych Wartości. Bez takiej soli ziemia byłaby... no, zwykłą ziemią, na której można rzepę siać, a nie miejscem do założenia dochodowej kopalni.
Odpowiedz
#19
DziadBorowy napisał(a): Nie sądzę aby gość był szczery. To raczej zestaw poglądów jakimi próbuje zbudować sobie pozycję w partii. Oczywiście im więcej tępej propagandy w szkołach i siermiężnej ideologii tym lepiej - bo wyłącznie się ośmieszą i zniechęcą do siebie. Współczuję jedynie nauczycielom, którzy ten bełkot będą musieli na lekcjach serwować.

Ja też w szczerość nie wierzę, ale budowanie sobie pozycji na tym co sprawia, że partia traci to kiepski pomysł na karierę. Wydaje mi się, że jego rzucili na żer po prostu.

Sofeicz napisał(a): Gaw
No nie, ikoniczny katolik od czasu do czasu popsioczy na tłusty i pazerny kler ale i tak idzie w niedzielę do kościoła podrzemać godzinkę, daje na tacę, lata za wypasionymi prezentami na komunię.

I jak go zapytać o prawdy wiary, albo przykazania to będzie herezje głosił. Z badań KULu wynikło, że większość Narodu to protestanci i to tacy hardcorowi.

ZaKotem napisał(a):
Gawain napisał(a): No ja właśnie mam problem z czymś takim, bo jako żywo najwięcej antyklerykałów jest wśród wierzących, książek też nikt nie czyta, pomijam już to, że w tym kraju mało kto potrafi czytać... I mnie wychodzi, że sól tej ziemi to to nie jest od, co najmniej, stulecia.
Wyrażenie "sól tej ziemi" nie oznacza kogoś normalnego i typowego, ale właśnie kogoś pierwszego sortu, nosiciela Prawdziwych Wartości. Bez takiej soli ziemia byłaby... no, zwykłą ziemią, na której można rzepę siać, a nie miejscem do założenia dochodowej kopalni.

No i od co najmniej stulecia Archetyp ów nie spełnia kryteriów i zmienił się z Husarza-Powstańca w Robola Wyklętego. Gdzieś tak zaraz po wojnie, w imię Industrializacji i Laicyzacji świętojebliwego chłopka-roztropka i Ślachcica z Antemuralem zastąpił Przodownik Pracy Socjalistycznej wyznania Cinkciarsko-Kombintorskiego i tak już zostało. Kto spija śmietankę, cieszy się uznaniem, jest krzewicielem wartości i czymś co się z Polakiem kojarzy? Ano PatoCelebryta, Madka Polka Socjalna, Influencerzy od szybkiej kasy i Alkoholicy, Którzy nie są Alkoholikami, tylko tak se codziennie łoją driny i piwerko. Wartością Najpierwotniejszą jest wynieść się ponad stan, w romantycznym porywie spłodzić dziecioka, którego utrzymanie ma zapewnić Państwo, ewentualnie emigrować, żeby zapierdalać na Hansa, żeby po powrocie móc się wynieść ponad stan. I to jest cenione, a nie jakieś katolicyzmy-rydzykowszczyzmy. Katoli od schabowego, rosołu i godzinki w kościele jest jakieś 30%, a gdyby nie pokolenie lat 20-50, to pewno z 10% by było.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#20
DziadBorowy napisał(a): Nie sądzę aby gość był szczery. To raczej zestaw poglądów jakimi próbuje zbudować sobie pozycję w partii.
Podobno ma raptem dwoje dzieci, córka studiuje, a żona ma doktorat, więc jego niedawne narzekania na współczesne kobiety nie wydają się wiarygodne.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości