To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd
#5
ZaKotem napisał(a):Nikt nie twierdzi, że Czarnek jest umysłowo upośledzony. W rozmowie z liberalnym dziennikiem nie będzie robić z siebie oszołoma naćpanego rydzykami. Co zresztą wskazuje na to, że jego oszołomstwo jest głównie pozą obliczoną na karierę w PiS, a jak się z PiSem przypadkiem pokłóci, to pójdzie liberalić do Tuska jak jego poprzednik Giertych.
Tak może być. Właśnie czytam artykuł o nim w Polityka papierowa.
Myślę, że przyszedł czas na ministrów lepszego formatu. 
Edukacja ma chyba od czasów transformacji najgorszych ministrów.
To jest słabe.
Pamiętam tego z laską. STELMACHOWSKI. Potem Pani w ciemnych okularach ostatnio z wypasionym uśmiechem laską. Oczko Duży uśmiech .

Myślę, że w każdym wywiadzie powinien mówić to co myśli. Chyba, że chodzi mu tylko o karierę.

DziadBorowy napisał(a):A dlaczego nauczyciel miałby wychowywać w duchu katolickim?
Nie miałby a musi.. Duży uśmiech

Tu trochę historii. 

o co chodzi głupim belfrom
Trzeba podważyć wszystko co da się podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. T.K.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd. - przez cyd - 29.11.2020, 16:01
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 30.11.2020, 09:58
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 30.11.2020, 13:32
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 01.12.2020, 07:47
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 01.12.2020, 15:38
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 01.12.2020, 18:04
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 05.12.2020, 14:28
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez zefciu - 07.12.2020, 09:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości